Kasmenai - Zona de Razboi

valiemilian

Stie Tot
Numai jucători d ăștia pe kasmerai
Coaie se întâmplă chestii din astea din neatenție și la case mai mari stai liniștit,au fost faze și mai nasoale decât asta gen acțiune făcută pe un oras și nava trimisa pe altul e okey se mai întâmplă,faptul ca tu îl jignești acum după ce a jucat și ți a fost alături pe tot sv demonstrează ca ești 0 barat doar
 

un1catul

Membru activ
Coaie se întâmplă chestii din astea din neatenție și la case mai mari stai liniștit,au fost faze și mai nasoale decât asta gen acțiune făcută pe un oras și nava trimisa pe altul e okey se mai întâmplă,faptul ca tu îl jignești acum după ce a jucat și ți a fost alături pe tot sv demonstrează ca ești 0 barat doar
Se poate intampla oricui clar...
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
credeam ca ai minte dar nici asa
Vezi atașament 7913cre
stai ba tristule in banca ta, omul a dat nava la ciupeala, nu e el jucator noob!

E peste tine in orice clasament, ca si jucator si ca realizari pe joc!

Comentezi si tu pe aici fiind pielea p.. si dai cu niste rapoarte dastea de zici ca suntem in 2012

Plimba ursu' si lasa-te de extern ca te faci singur de cacat
 

valiemilian

Stie Tot
stai ba tristule in banca ta, omul a dat nava la ciupeala, nu e el jucator noob!

E peste tine in orice clasament, ca si jucator si ca realizari pe joc!

Comentezi si tu pe aici fiind pielea p.. si dai cu niste rapoarte dastea de zici ca suntem in 2012

Plimba ursu' si lasa-te de extern ca te faci singur de cacat
E un jucător de 11k din united ul de pe lumea asta ce pretenții sa ai
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Vai de tine cățelușule, stai după gold la ei. Uhh zamolxe îți merge netul??
Ma tristule, eu am peste 5 orase, eu joc, nu comentez la misto ca tine pe aici, fiind pielea p.. pe jocul asta! Cand jucam eu top pe lumile de asediu de acuma 3-4-5 ani tu nici nu stiai ce e MMO in browser tristule!

Comentezi aiurea pe aici ca esti tu mare vedeta, joci la niste petardieri intr-o alianta no name de vai plm UNITED auzi tu..

Cand o sa castigi o lume in top 50, imi dai mesaj si poate te cred ce zici..

Pana atunci te rog frumos MARȘ la COTEȚUL ala de unde ai rupt LANȚUL, ca deja consumi aerul necesar de pe forumul asta!
 

Legolas

Membru
Ma tristule, eu am peste 5 orase, eu joc, nu comentez la misto ca tine pe aici, fiind pielea p.. pe jocul asta! Cand jucam eu top pe lumile de asediu de acuma 3-4-5 ani tu nici nu stiai ce e MMO in browser tristule!

Comentezi aiurea pe aici ca esti tu mare vedeta, joci la niste petardieri intr-o alianta no name de vai plm UNITED auzi tu..

Cand o sa castigi o lume in top 50, imi dai mesaj si poate te cred ce zici..

Pana atunci te rog frumos MARȘ la COTEȚUL ala de unde ai rupt LANȚUL, ca deja consumi aerul necesar de pe forumul asta!
Voi inteligentilor Grepo Stars Public Enemy Last Legion , pe golgi ati facut pact cu noi Spartans sa nu intre peste voi , si dupa vati certat intre voi vati mancat unu pe altu si dupa iam spus la ragnar ia tati toate orasele din spartans si Bum Friendsu a castigat lumea , voi va mancati unu pe altu si vreti sa castigati lumi voi , tu in primul rand mai ai de asteptat pana o sa vedem roadele tale , da eu nu am istoric aici in joc , dar incet o sa vezi , si respect FRIENDS
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Voi inteligentilor Grepo Stars Public Enemy Last Legion , pe golgi ati facut pact cu noi Spartans sa nu intre peste voi , si dupa vati certat intre voi vati mancat unu pe altu si dupa iam spus la ragnar ia tati toate orasele din spartans si Bum Friendsu a castigat lumea , voi va mancati unu pe altu si vreti sa castigati lumi voi , tu in primul rand mai ai de asteptat pana o sa vedem roadele tale , da eu nu am istoric aici in joc , dar incet o sa vezi , si respect FRIENDS
CIne a castigat ma prostule GOLGI, din cate vad e lume castigata de noi Last legion, Friends s-a dus pe pl de ceva timp, tu cred ca ori esti prost..ori esti frate cu Mucigasul ala si stati fabrica la Ciucas! Sa moara Nela mea ce panarama esti..asa petarda de jucator n-am vazut de ceva timp..stai ba nebunule potol ca te arzi la cur!
 

Legolas

Membru
CIne a castigat ma prostule GOLGI, din cate vad e lume castigata de noi Last legion, Friends s-a dus pe pl de ceva timp, tu cred ca ori esti prost..ori esti frate cu Mucigasul ala si stati fabrica la Ciucas! Sa moara Nela mea ce panarama esti..asa petarda de jucator n-am vazut de ceva timp..stai ba nebunule potol ca te arzi la cur!
Sa moara cine crezi tu , da ceva notabil tu nu o sa faci in acest joc .

Voi ce credeti ca daca postez pe extern , pe intern nu va pot arde sau cum . :)))
 

Ghost Man

Stie Tot
Voi inteligentilor Grepo Stars Public Enemy Last Legion , pe golgi ati facut pact cu noi Spartans sa nu intre peste voi , si dupa vati certat intre voi vati mancat unu pe altu si dupa iam spus la ragnar ia tati toate orasele din spartans si Bum Friendsu a castigat lumea , voi va mancati unu pe altu si vreti sa castigati lumi voi , tu in primul rand mai ai de asteptat pana o sa vedem roadele tale , da eu nu am istoric aici in joc , dar incet o sa vezi , si respect FRIENDS
Ești prost?=)) ce sa câștige Friends?=)) Friends are 7 lumi pierdute la rând coaie=))
 

valiemilian

Stie Tot
Voi inteligentilor Grepo Stars Public Enemy Last Legion , pe golgi ati facut pact cu noi Spartans sa nu intre peste voi , si dupa vati certat intre voi vati mancat unu pe altu si dupa iam spus la ragnar ia tati toate orasele din spartans si Bum Friendsu a castigat lumea , voi va mancati unu pe altu si vreti sa castigati lumi voi , tu in primul rand mai ai de asteptat pana o sa vedem roadele tale , da eu nu am istoric aici in joc , dar incet o sa vezi , si respect FRIENDS
Davideee iesi de pe cont
 

Stewie Griffin

Stie Tot
Voi inteligentilor Grepo Stars Public Enemy Last Legion , pe golgi ati facut pact cu noi Spartans sa nu intre peste voi , si dupa vati certat intre voi vati mancat unu pe altu si dupa iam spus la ragnar ia tati toate orasele din spartans si Bum Friendsu a castigat lumea , voi va mancati unu pe altu si vreti sa castigati lumi voi , tu in primul rand mai ai de asteptat pana o sa vedem roadele tale , da eu nu am istoric aici in joc , dar incet o sa vezi , si respect FRIENDS
Nu stiu de celelalte doua.. dar Grepo Stars a fost facuta pe dimale(daca a mai fost folosit numele, asta e), de mine, Axel si Twist, cand am vrut sa facem tactica C.I de pe Lapithos.
Acum Grepo Stars joaca pe Kasmenai, impreuna cu baietii din Last Legion, aici s-a intrat anti-david, dar baietii s-au gasit vs akali si gina, pentru ca sa fiu sincer, nu cred ca mai intra cineva daca nu erau anumite vorbe cum ca ar intra davidenko
 

havenoid

Membru
Numai jucători d ăștia pe kasmerai
n am luat 5 nave in 2 zile.. si daca am retras aia e, s a intamplat, dai ss uri degeaba si te dai boss pe aici, ca daca faceam cum au zis altii sa ti luam drepturile, nici nu mai existai acum dadeai stergere
mananci cacat degeaba, nu mi mai da mesaje in pv si nu mai vorbi de mine pe aici, eu sunt la facultate sa fac cv cu viata mea.. tu ai plecat in olanda sa te joci cu cablurile si mi ziceai pe wapp " daca le spun astora programul tau "=)))) ce plm amenintarea mai e si asta?
 
Sus