Kasmenai - Zona de Razboi

Mr.SunShine

Stie Tot
Hai ca asta nu e lumea mea. Și deja furați curent :)))
Toți jucători. Bai tania aveam pretenții la tine. Încă am mesajele când zici ca nu l halesti pe sunshine. În fine mai lasă și tu calculatorul ala ca stai 24/24 la tine cine dracu mai face o mâncare sau ceva. Ai damlagit la calculator nici bărbatul nu te mai fute.
Multi nu mă haleau când vedeau ca ma dădeam în stambă pe aici... acum ai rămas tu în locul meu :))) tot raul spre bine
Eu dosr aici mă dădeam în stambă ca in rest niciodată nu mi am jignit colegii și nici adversarii pe forumul alianței cum faci tu
 

Stewie Griffin

Stie Tot
Ai zis de nave ca la fraieri. Lui one shot I am băgat nava ca la fraierii nu tu mie, care ai băgat 5 sprijinuri în aceeași secunda
Ba, 5 sprijine pe navă venite de la 1 singur jucător, e foarte bine maimutoiule, in loc sa iei lectii si sa feliciti omul, tu faci cioaca mare pe aici, vii cu rapoarte ca ai prins niste prastii, ala ca sparge nava cu ciori.. bravo baieti, s a produs gayming.
Iar referitor la vorbele despre Tania, bai baiatule, esti distrus. Asa cum este dumneaei, mai in varsta, a jucat top cam peste tot unde a fost pe harta, este si a fost respectata, atat de colegi cat si de dusmani.
Tu deocamdata, mai trage mucii o data in nas si du-te dracu'
 
Ba, 5 sprijine pe navă venite de la 1 singur jucător, e foarte bine maimutoiule, in loc sa iei lectii si sa feliciti omul, tu faci cioaca mare pe aici, vii cu rapoarte ca ai prins niste prastii, ala ca sparge nava cu ciori.. bravo baieti, s a produs gayming.
Iar referitor la vorbele despre Tania, bai baiatule, esti distrus. Asa cum este dumneaei, mai in varsta, a jucat top cam peste tot unde a fost pe harta, este si a fost respectata, atat de colegi cat si de dusmani.
Tu deocamdata, mai trage mucii o data in nas si du-te dracu'

5 asa lejer... in poza aveam chiar 6.. mai dau si 10 cand sunt nervos :))))
 
Ești bun tare tu sunshine de felul tău. Te chinui cu blaturi sa ma ajungi la luptători. Si ru sunt luptător de carton
 

Atașamente

  • Screenshot_20230131_102951.jpg
    Screenshot_20230131_102951.jpg
    211,2 KB · Vizualizări: 42

Mr.SunShine

Stie Tot
Ești bun tare tu sunshine de felul tău. Te chinui cu blaturi sa ma ajungi la luptători. Si ru sunt luptător de carton
ti-am demonstrat ca pot face si eu blat :))) ca te laudai pe aici ca sunt mai jos ca tine la luptatori... normal ca eram pt ca nu facusem blaturi cum ai facut tu... ieseai din alianta si puneai oamenii sa te atace
cel mai mare blat e cu voi ca atacati in deff orbeste

eb61b12892.png
790ecac7b5.png
 
Sus