K.g.b

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Nihilius

Membru activ
Daca citeati cu atentie ce am postat eu azi, observati ca v-am trimis la sistemul de suport pentru cazurile in care considerati ca s-a facut o nedreptate. V-am indicat chiar sa ii trimiteti un ticket lui Stil si sa spuneti acolo ce anume considerati ca fiind nedrept in actiunea adminului.

In aceea ce priveste actiunile moderatori, voi raspunde eu deoarece coordonez echipa.

Nu suntem de capul nostru, atat adminii cat si moderatorii raspund in fata cuiva pentru actiunile lor, sunt controlati.
 

DeletedUser

Guest
Depinde de la caz la caz, avem mijloacele noastre de a verifica ceva in joc, nu va putem divulga astfel de informatii. Puteti face si un ticket, sa primiti acolo un raspuns oficial.

-ce depinde la caz la caz. daca un jucator are 3 conturi declarate si tot el joaca si de pe contulire celelalte naveti cum sa verificati. aici am dreptate nu.- nu stiu ce nu intelegeti prin aceasta daca eu spun ca joaca fratele meu Ionel si sora mea Magda si declar conturile la utilizarea in comun a conexiuni la internetului. dar tot eu joc pe conturi asa n-aveti cum verifica. deci aceasta regula e facuta direct de inno games ca sa aiba unii jucatori mai multe conturi. nu e vina voastra dar orice lege are o portita ca sa scape cine poate, de exemplu orice criminal in viata reala scapa daca are un avocat bun si vor asta si judecatorii, deci legile astea nu sunt bine facute deloc.

-uitati un regulament care ar trebui sa fie. nici un administrator n-ar trebui sa joace pe nici o lume, sa nu fie impartit conexiunea la internet. dar n-ai ce sa faci coruptia a ajuns si aici pe grepolis. cine poate sa triseze ca nu va fii banat.
 

Nihilius

Membru activ
Ca exercitiu de imaginatie...daca s-ar introduce aceasta regula sunteti sigur dumneavoastra ca nu ar mai fii discutii ? Ar putea aparea cineva si sa spuna... "adminul y joaca, stiu eu sigur ".

Nu s-ar rezolva nimic, nu ar aduce ceva in plus aceasta decizie. Daca cineva vrea sa arunce cu acuzatii o poate face. Cand e de dovedit insa, mai greu...

Niciun caz nu se discuta pe forum. Pentru asta exista.. Sistemul de suport.

ribil te rog sa dovedesti coruptia existenta prin sistemul de suport. Pana una alta vacanta placuta.

6.3. Toate reclamaţiile sau criticile în legătură cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzând aici sancţiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice încercare de a deschide o discuţie pe aceasta temă, pe forum, va fi considerată infracţiune şi pedepsită cu un avertisment, iar tema va fi închisă/ştearsă. Excepţie de la regulă face o discuţie la modul general, fără absolut nici o referire la o anumită persoană (membru al forumului, moderator sau admin) şi/sau sancţiunea primită. Aluziile de orice fel sunt deasemenea interzise

Ati facut multe acuzatii, de acum in colo toate aceste afirmatii vor fi pedepsite conform regulamentul. Aveti dovezi, prezentati-le prin sistemul de suport.
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus