K.g.b

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Aliantele K.G.B si K.G.B II sunt cele mai fricoase aliante de pe lumea eta sau poate din toate lumiile. n-au curajul sa atace pe Gladiatorii 65 sau Deathrow ori Newer Walk Alone. se lupta ei cu o alianta mica mica de tot Lions from Nikopolis, cred ca e pe locul 25 alianta aia. luati-va si voi de o alianta de masura voastra. :supermad: e rusine de tot.
 

DeletedUser

Guest
dar de unde esti ?
si in + , asa se face , se toaca aliantele mici , dupa vin si alea mari :).
 

DeletedUser

Guest
ribil, lasa-i singuri sa decida de cine se ia:)....vad ca Liberty Force army mai asteapta si alte aliante sa se "ia de noi" inainte sa va luati si voi.:)
 

DeletedUser

Guest
Ribil are dreptate! Daca sunt fricosi nu avem ce le face....
 

DeletedUser

Guest
ribil, lasa-i singuri sa decida de cine se ia:)....vad ca Liberty Force army mai asteapta si alte aliante sa se "ia de noi" inainte sa va luati si voi.:)



Tadeus. nu am zis sa se ia numai de voi , gladiatorii. am zis sa se ia de o alianta mai mare. nu e drept ca o alianta mare ca K.G.B sa lupta cu o alianta ca Lions. daca s-a luat de ei asta arata valoarea lui k.g.b ca numai atat poate. daca ar lupta cu Deathrow, NWA, sau cu voi.atunci ar insemna ceva. vezi aici se vede ca se tem, fricosii.(SW)
 

DeletedUser

Guest
dar de unde esti ?
si in + , asa se face , se toaca aliantele mici , dupa vin si alea mari :).


Akmon, cred ca nu joci pe lumea eta. a venit timpul acolo si pt K.G.B sa toaca aliantele mai mari. dar n-au curajul intelegi??
 

DeletedUser4825

Guest
ribil, chiar daca sunt de partea ta nu cred ca ai dreptate. si pe noi incearca sa ne vaneze baietiisi fetele din kgb si tot cu un succes relativ dar politica lor de razboaie si aliante ii priveste doar pe ei :)
 

DeletedUser

Guest
Cum spune si profilul aliantei -=K.G.B-=, "Daca ne cautati cu razboi, nu fugim".Oricum, uita-te la pozitionarea lor - nu se intersecteaza decat cu NWA, de restul sunt departe:
image.php

Verde - Deathrow + academie
Mov - NWA + academii
Rosu - -=K.G.B.-=
Galben - Gladiatorii 65 + academii

Totusi, nu inteleg dc te deranjeaza pe tine, ribil, faptul ca K.G.B se lupta doar cu aliante mici
intr-un fel nu e corect; lumea s-a deschis de mult si s-a terminat cu "tocatul aliantelor mici", dar nu le impune nimeni aliantele cu care sa intre in razboi.
 

DeletedUser

Guest
Sicum ar putea sa se lupte cu LIONS FROM NIKOPOLIS? uite cum sunt pozitionate una fata de lata:
image.php

Rosu - KGB
Alb - LIONS FROM NIKOPOLIS
 

DeletedUser4825

Guest
multam pentru harti, clarifica mult mai bine lucrurile decat posibilele discutii. luminati si un biet noob va rog... cum rezolv de niste statistici?
 

DeletedUser

Guest
Tadeus eu stiu foarte bine care alianta unde este pozitionata, am facut harti si eu. stiu ca numai cu NWA ar putea sa duca un razboi.dar stiu ca au pact ei. si a mai spus K.G.B ca nu ataca deathrow pt ca trebuie sa-i resolve pe lions,de aia am zis sa se ia de un adversar pe masura. treaba e ca nu mai e nimic interesant in ,, aliantele mari sa toaca aliantele mici,,
-e mai interesant ca restul aliantelor sa se lupte cu primele 3 aliante. daca jucam atunci sa jucam cu adevarat. daca sunteti asa puternici de ce e problema sa fiti atacati. K.G.B poata sa faca pact cu toata lumea si sa nu atace pe nimeni. m-am lamurit cu ei.
 

DeletedUser

Guest
ribil, chiar daca sunt de partea ta nu cred ca ai dreptate. si pe noi incearca sa ne vaneze baietiisi fetele din kgb si tot cu un succes relativ dar politica lor de razboaie si aliante ii priveste doar pe ei :)

din care alianta esti ????
 

DeletedUser

Guest
nu inteleg de ce apar nelamuriri in legatura cu alianta in care suntem pe Eta!
Fiecare are acelasi nume pe joc,in cazul celor care au postari in acest topic. cauta-l la clasament si aflii din ce alianta e.:pro:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
da il caut. dar nu toata lumea are acelasi nume si in joc .
 

DeletedUser

Guest
Nu...dar pe toti cei care au postat aici i-am gasit pe eta cu acelasi nume
 

DeletedUser

Guest
da, si eu i-am gasit. am intrebat din ce alianta este inainte sa il caut in joc.
Tadeus voi ce mai faceti, am auzit ca sunteti atacati, si ca pierdeti orase, e adevarat ???:eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus