K.g.b

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
da??? mie nu mi s-a confirmat. nici pe forum n-am vazut pe nimeni sa spuna ca ,da atacam deathrow. nici mesaj n-am primit in joc. cine sa atace de la kgb. cu totii niste fricosi. daca spui tu ca ataca, da poate ataca : cu 5 nave usoare , 10 soldati. asta nu-i atac.:angry:
 

DeletedUser

Guest
oare unde esti. kgb. unde??? trebuie sa aiba cont cineva si pe aici. astept sa discutam . haideti oameni buni. vorbiti cu mine.:(

stiu de ce va temeti voi si nu atacati deathrow, va temeti ca nu cumva sa patiti ce a patit K.G.B-ul din URSS.-sa dispareti:D:)
 

DeletedUser4825

Guest
ceea ce numesti tu "KGB-ul din URSS" nu a disparut si nu o sa dispara niciodata. doar ca acum se numeste FSB ;)
 

DeletedUser

Guest
ribil, daca atacau cu 10 usoare si cateva unitati, pana acum ar fi disparut KGB...nu-i lasa deathrow sa atace doar ca sa faca puncte de batalie nelimitate...stai linistit...se ataca mai rau:), crede-ma;) - si fara confirmare de la oficiali KGB.
 

DeletedUser

Guest
Propaganda???? nu nu nu. nu e propaganda. am auzit eu pe aici colo. daca ai fii in Deathrow ai stii ca am prieteni in toate aliantele. si stiu care-i miscarea in lumea eta.:cool:

Asta chiar cere explicatii
As vrea si eu sa stiu ce inseamna asta ...daca ai fi in Deathrow ai sti ca am prieteni in toate aliantele..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ok. am spus gresit, nu am prieteni in toate aliantele. sunt 2-3 aliante in care nu cunosc pe nimeni din alianta respectiva
-am vrut sa spun ca unii de la Deathrow stiu ca am prieteni peste tot.
 

DeletedUser

Guest
Akmon, cred ca nu joci pe lumea eta. a venit timpul acolo si pt K.G.B sa toaca aliantele mai mari. dar n-au curajul intelegi??
Da măn , scuze de întârzierea răspunsului , dar am fost plecat ..

Păi , aşa se "TERMINĂ" o lume .. tocând alianţele mici , după rămân 4-5 , şi se bat între ele până rămâne o singură alianţă , iar atunci .. serverul se va închide ..

mă rog , asta este treaba voastră.
nu am treabă cu această lume şi cu celelalte înafară de Beta , şi pe viitorul de PSI ( serverul international ) .

Că tot venind vorba de PSI ( Serverul international ) , cine doreste , poate sa citeasca asta
http://forum.grepolis.net/showthread.php?t=24718
 

DeletedUser4546

Guest
oare unde esti. kgb. unde??? trebuie sa aiba cont cineva si pe aici. astept sa discutam . haideti oameni buni. vorbiti cu mine.:(

stiu de ce va temeti voi si nu atacati deathrow, va temeti ca nu cumva sa patiti ce a patit K.G.B-ul din URSS.-sa dispareti:D:)

1. Daca nu ai toate datele problemei, parerea mea este ca nu ar trebui sa vorbesti....dar se pare ca iti place sa te "auzi" vorbind.
2. Cine esti tu ca sa poti pune eticheta unei aliante??? (Nu te obosi sa-mi raspunzi, ca e intrebare retorica)
3. Fiecare alianta isi vede de treaba ei, cum isi asterne, asa doarme si cred ca te plictisesti groaznic pe grepolis de te gasesc peste tot in acest forum.
4. Si ultimul punct.... vezi ca mai sunt si alte site-uri de socializare (facebook, etc.) unde poti vorbi verzi si uscate, fara sa ai nevoie de niste date precise.
 

DeletedUser

Guest
hai domnisoara/doamna ce va enervati asa???:)

1-lasa ca au stiu mai bine decat tu, ce atacati sau ce nu atacati.
2-ati atacat deathrow, nuuuu. de ce ???? de frica.
3-nu ma vezi peste tot pe forum, mai mult pe eta.
4-nu ma intereseaza facebook-ul
5-satisfacut de raspunsuri???
 

DeletedUser4546

Guest
hai domnisoara/doamna ce va enervati asa???:)

1-lasa ca au stiu mai bine decat tu, ce atacati sau ce nu atacati.
2-ati atacat deathrow, nuuuu. de ce ???? de frica.
3-nu ma vezi peste tot pe forum, mai mult pe eta.
4-nu ma intereseaza facebook-ul
5-satisfacut de raspunsuri???

Draga domnule ribil, in momentul in care dumneata sau oricare jucator din alta alianta va sti mai bine decat mine ce ataca KGB-ul, ma las de grepolis ;)
Eu ti-as sugera sa-ti vezi de alianta al carei intemeietor esti si sa lasi alte aliante in pace.
O zi buna in continuare si mai mult spor la joc!
 

DeletedUser

Guest
atunci poti sa te lasi .;) pt ca stiu foarte bine ce atacati si ce nu atacati. asta e.
-o zii buna la fel si succes.:cool:
 

DeletedUser4546

Guest
atunci poti sa te lasi .;) pt ca stiu foarte bine ce atacati si ce nu atacati. asta e.
-o zii buna la fel si succes.:cool:

Dragul meu... daca m-as fi uitat in gura tuturor frustratilor de pe grepolis, trebuia sa joc farm ville acum (Prietenii stiu de ce) :D
Nu te mai avanta sa faci afirmatii pe care nu le poti dovedi si invata sa respecti si vei fi si tu respectat.:)
 

DeletedUser

Guest
Dragul meu... daca m-as fi uitat in gura tuturor frustratilor de pe grepolis, trebuia sa joc farm ville acum (Prietenii stiu de ce) :D
Nu te mai avanta sa faci afirmatii pe care nu le poti dovedi si invata sa respecti si vei fi si tu respectat.:)

-draga mea... eu respect cine merita sa fie respectat, acum ce vrei sa-ti dovedesc , sa-ti spun ce tinte ati atacat voi. nu spun aici pe forum asa ceva. dar crede-ma stiu. stiu ce tinte ,orase ataca aliatii mei . stiu si ce tinte atacati ati atacat voi K.G.B
 

DeletedUser

Guest
Eheheee. Păi dacă prostia ar durea ar fi pline spitalele de suferinzi.
Dar ştiţi voi ce? Prostia chiar doare, numai că nu tot timpul pe cine trebuie. Paradoxal, prostia îi doare pe cei cu scaun la cap în timp ce ăia proştii sunt total nesimţitori la durerea asta a prostiei. Adică taman pe dos faţă de cum ar trebui să fie.
Deci corect este dacă prostia ar durea pe cine trebuie…

asta din pacate e adevarat =) )
 

DeletedUser

Guest
ribil nu stiu cum era KGB inainte sa ne alaturam noi ,dar mi se pare acum dupa ce am citit mai bine forumurile ,ca prea iti bagi nasul peste tot

prosti sunt aia care joaca in hora ta si dau din casa : tu ii intrebi "bai ce faceti am auzit ca atacati pe cutare " si ei : "da ,da ,atacam pe orasul x ,la ora y sunt in numar de z atacuri " nu inteleg de unde atata prostie pe capul alora
e normal ca ce face sau planuieste alianta sa ramana totusi in interiorul aliantei nu sa stie toatalumea ce se intampla (D)
 

DeletedUser

Guest
nu-mi bag nasul nicaieri, ti-am spus nu de la alianta ta stiu ce stiu eu.si nu joaca nimeni in hora mea. am vorbit cu cateva aliante ca sa atacam deathrow, cu ce sunt eu vinovat.??? daca tu nu vrei sa luptam impreuna atunci mai bine sa faceti pact si voi cu Deathroe si Gladiatorii. daca luptam impreuna e normal sa stim ce tinte atacam si sa organizam impreuna ceva. voi nu prea vreti asta, faceti pact cu ei. nu stiu de ce este kgb, asa de arogant si increzut . voi n-aveti voie de aliati n-aveti voie de ajutor. ei o sa mai vedem noi. ti-am spus ca sunteti cam fricosi. crede-am ca putem fii aliati ,prieteni dar tu prea sus iti porti nasul.
 

DeletedUser

Guest
nu-mi bag nasul nicaieri, ti-am spus nu de la alianta ta stiu ce stiu eu.si nu joaca nimeni in hora mea. am vorbit cu cateva aliante ca sa atacam deathrow, cu ce sunt eu vinovat.??? daca tu nu vrei sa luptam impreuna atunci mai bine sa faceti pact si voi cu Deathroe si Gladiatorii. daca luptam impreuna e normal sa stim ce tinte atacam si sa organizam impreuna ceva. voi nu prea vreti asta, faceti pact cu ei. nu stiu de ce este kgb, asa de arogant si increzut . voi n-aveti voie de aliati n-aveti voie de ajutor. ei o sa mai vedem noi. ti-am spus ca sunteti cam fricosi. crede-am ca putem fii aliati ,prieteni dar tu prea sus iti porti nasul.

jcuatori ca tine am gasit si pe delta,jucatori care militau impotriva la cea mai mare alianta de acolo,insa majoritatea nu stia despre ce e vorba nu stiau ce a fost la inceput...din partea mea vorbeste in continuare ce vrei tu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus