Just do it.

DeletedUser

Guest
Salut bobovis, mai sunt si eu :* chiar daca numai am timpul necesar de joc, incerc sa fac si eu ce pot. Joci pe ahilles? Te bagi cu noi in JDI ? Hai sa refacem randurile sa facem si pe aceasta lume o figura frumoasa,ce zici?
 

DeletedUser

Guest
JDI....ce liniste e aici :)
Uite am sa va fac eu o dedicatie,cu bun simt ,mare actor ,RIP .....am gasit un remember deosebit!
Stiu ca aveti jucatori culti si mi-am permis!
[video=youtube;zQYEqqXbOBU]http://www.youtube.com/watch?v=zQYEqqXbOBU&feature=related[/video]
 

DeletedUser

Guest
Si daca tot suntem in aceasta "zona",intentionez sa va fac nostalgici rau :) RIP .... Stefan Iordache
[video=youtube;mMdMWSF1Tio]http://www.youtube.com/watch?v=mMdMWSF1Tio&feature=related[/video]
 

DeletedUser7909

Guest
Bubu, am una mai potrivita cu threadul [video=youtube;r70m2dmF-58]http://www.youtube.com/watch?v=r70m2dmF-58[/video]
 

DeletedUser

Guest
Domnu'...uite iti pune baiatu' o "dedicatiune" speciala pentru dota(cu intarziere evident caci am fost ocupat)
[video=youtube;eNGMj4PK-9g]http://www.youtube.com/watch?v=eNGMj4PK-9g[/video]
 

DeletedUser

Guest
[video=youtube;bwdx15OgLOE]http://www.youtube.com/watch?v=bwdx15OgLOE&feature=related[/video]
 

DeletedUser

Guest
Cum a venit sefa:), a si blocat tema de la "alegeri "(bineinteles ca a sters cate ceva de pe acolo,deh cenzura:))
Pentru aceasta,am sa postez aici ceea ce ar fi trebuit sa o pot face acolo!
Felicitari - Mikero
 

DeletedUser7851

Guest
Eu?:-O
N-am blocat nimic!
Am facut doar "putina" curatenie!:D
Nu mai poate omu` (sau oama) sa plece linistit(a) in concediu ca imediat "animati" forumul
Of, of /:)
M-am intors si numai plec nicaieri pina la vara :x
 

DeletedUser

Guest
Eu?:-O
N-am blocat nimic!
Am facut doar "putina" curatenie!:D
Nu mai poate omu` (sau oama) sa plece linistit(a) in concediu ca imediat "animati" forumul
Of, of /:)
M-am intors si numai plec nicaieri pina la vara :x

Pai tema era inchisa....are cineva curaj sa ridice "capacul la ciorba "in lipsa bucatarului ???/:)
Cat despre vacanta dumneavoastra...e o veste rea.....o sa simtim cum arde ceafa in urma unor priviri agere ..si cred ca am sa sughit mai mereu ..sper ca nu si de Craciun...:p
Bine ati revenit !!:)
 

DeletedUser

Guest
Mai zamfira,ia stai asa ....
din pacate sa inchis tema unde ai tu ce ai cu mine!
Ia spune batrane,care e treaba ta ?
Nu ai inteles destul de clar ca nu vreau sa particip la jocul vostru murdar?Vrei sa-ti desenez ca sa intelegi odata tu si acolitii tai ceea ce doresc?
De unde atat tupeu pe capul tau de a utiliza numele meu acolo pentru a oferi subiecte penibile colegilor tai?Esti sau te crezi mare conducator de osti si deosebit de inteligent ,daca da ,atunci cred ca la una din cele 2 gresesti amar !
Putin bun simt din partea ta nu ar strica atat timp cat nu am avut nimic cu propunerile voastre privind alte probleme ale forumului ,insa iau foc daaca mai folosesti nikcul meu pentru a favoriza orice mizerie!
App unde am jucat eu cu Odmm??Presupunerile tale sunt lipsite de suport ..si afla ca te inseli ..sau ma rog ,ca sa spun adevarul despre ceea ce cred eu ...vorbesti prostii ,necunoscand defapt nimic!!Arunci cu cuvinte pentru a manevra masele dar esti departe de a fi un formator de opinie....mai degraba raspandac ...acolo e locul tau!!
Oamenii se manevreaza altfel domnule....si ...in primul rand trebuie sa fii si credibil ,coerent in afirmatii si altele....
Stii ceea ce esti tu ..un simplu mincinos...atat...daca ma refer la ceea ce ai spus acolo despre negarea mea de a participa la poll..si insinuarile ca as avea ceva "afinitati " cu Odmm prin motivarea stupida ca am fi jucat impreuna vreodata!!
 

DeletedUser

Guest
bubulica dezbaterile s-au incheiat aseara,noi aia care ne-am dorit extraordinar de mult medalia am fost dati la o parte pentru unii ca al' de tine si inca vreo doi,trei rataciti. Nu am inteles si nu voi intelege(nici daca imi desenezi) de ce staff-ul grepolisului nu a tinut seama de numarul destul de mare al celor care sperau sa castige si ei medalia asta de care voi sunteti neinteresati. Nu-i costa nimic,nu pierdeau nimic din contra aduceau bucurie si satisfactie unor jucatori. Este Vizibil faptul ca cei care si-au dorit continuarea chestionarului sunt net superiori celor ce au fost impotriva. Cu toate astea,practic am fost calcati in picioare. Tu ai fost propus tocmai performantelor tale la chestinarul facut,desi mi-e greu sa recunosc,ai fost cel mai periculos contracandidat,asta o stii si tu,merest sa fi inclus in chestionarului inaintea multora.Luna trecuta ai vrut sa participi,Luna asta te-ai legat decat de cel care te-a propus si nu ai spus noci o clips ca nu doresti sa participi la chestionar. Sustinerea lui ODMM imi pare rau ca nu ti-o pot dovedii,a fost facut curate,dar a existat. Cat despre mine nu are rost sa discutam aici iti dau dreptate,esti mai bun ca mine,stii sa manipulezi oamenii mai bine,stii sa te faci mult mai placut in data prietenilor,colegilor etc. decat o fac eu. Gata am recunoscuta esti cu mult peste mine,istoricul tau ca jucator,realizarile tale si numai stiu eu ce nebunii sunt mult mai mari decat ale mele. Esti net superior mie. Spor la spamat pe ahilles cu cine vrea pipota ta,dar nu cu mine. Eu am terminat cu asta si doresc inchiderea acestui topic,daca s-ar putea sterge sau baga in arhive as fi foarte fericit. Multumesc!
 
Sus