Just do it.

DeletedUser

Guest
Odmm,
Tocmai de aceeia am creeat un topic sa vorbim depre ce vrem noi.Noi nu avem nici o vina ca david cauta prietenie cu japca.Am senzatia ca si lui ii place.Se pot interpreta ca sunt glume nu denigrari,ofense sau jigniri. Sunt poate niste glume proaste facute bine,uita-te la posturile lui chiar nu-l deranjeaza,ba din contra este mult mai comunicativ cand este in centrul atentiei.Nu a reactionat cu nimic spunand ca s-a simtit jignit sau denigrat,deci ii place. Davide ce-ti mai place shaormaaaa...cu de toate a!

Ca tot venii vorba fantotzy cand primeste medalia pe forum de castigator al lunii Aprilie? Luna mai poate punem mana de la mana sa-i implinim visul micutului david sa iasa si el castigator in luna Mai.Merita si el un premiu pentru cel mai tare pshic de pe forumul extern si contina sa reziste eroic in fata criticilor sau glumelor proaste facute bine,aduse de noi impotriva sa.
 

DeletedUser6067

Guest
Nu raspund la ofense,
Continuati,
Alti isi fac planuri se lupta pe joc ca mn voi stati pe forum,
Felicitari,
Zamfira cu stima iti raspund ceva te dai tare dar alianta ta na rezistat 2 zile pe achiles=))
Cu stima si respect the best of the world david658
 

DeletedUser

Guest
mesaj catre domnu moderator al acestui forum: va rugam sa luati atitudine cu acest david .. pur si simplu nu isi are locul in continuuitatea acestui topic dupa cum se vede clar scrie Just Do It nu macedonia ..sau david srl deci ori ii dati o vacanta mai lunga poate viziteaza caraibele ori macar ii spuneti sa isi vada de lucrurile lui ca sa aplicam si regulamentul pe care dupa cum se vede la el e lipsa mare...
 

DeletedUser6817

Guest
Vad ca mi sa sters balada despre David. Dupa cum am zis, mituieste moderatorii..
 

DeletedUser

Guest
din cate stiu eu(poate ma insel)ce ai facut tu se numeste spam

deci draga jack exista loc special de spam facut
 

DeletedUser

Guest
daca jack a facut spam atunci david ce mamaliga mai face? prinde pesti in marea grepoliana? sau sta si numara picaturile de ploaie ce se scurg de la streasina ?
 

DeletedUser6817

Guest
...

Dupa cum nu sti tu Virus, eu am facut parte din Just Do It si pot face din nou cand vreau eu..nu-i asa Zamfhi? Chiar si fara ca ei sa stie..
Mersi Bob pentru aparare..
Virus e un fan de al meu de pe Omicron, unde dau si eu un comment trebuie sa dea si el..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dupa cum nu sti tu Virus, eu am facut parte din Just Do It si pot face din nou cand vreau eu..nu-i asa Zamfhi? Chiar si fara ca ei sa stie..
Mersi Bob pentru aparare..
Virus e un fan de al meu de pe Omicron, unde dau si eu un comment trebuie sa dea si el..


te crezi prea important...toata ziua stai pe forum,ti-am mai zis,mai intra si pe joc...

si ce daca ai facut parte din just??ala tot spam e (ce ai facut tu)
 

DeletedUser9086

Guest
Alti isi fac planuri se lupta pe joc ca mn voi stati pe forum,
Felicitari,
Zamfira cu stima iti raspund ceva te dai tare dar alianta ta na rezistat 2 zile pe achiles=))
Cu stima si respect the best of the world david658

vai david citesc si nu pot sa cred, am impresia k traiesti in lumea ta, paralela cu a noastra :)) ce planuri de lupta iti faci tu pe joc puisor? visezi la locul 1 k vrabia la malai? best of the world??? revino cu picioarele pe pamant, esti pe locul 2200 din 3000 si ceva, sau poate tu te uiti la clasament de la coada? CU STIMA iti spun, ca sa te joci cu copiii mai mari trebuie sa mai cresti putin, te intelegem si ne esti simpatic :)
ps. noi stim k tu esti cel mai bun dar dintr-un complex de inferioritate incercam sa te denigram, nu ne-o lua in nume de rau :)
 

DeletedUser

Guest
virus,citeste te rog motivul pentru care a fost conceput acest topic si ce se poate posta in el. Pot posta toti jucatorii care au activat sau activeaza in JDI atat pe ahilles cat si pe alte lumi.
Noi ne-am rezervat dreptul de a ne face de cap in topicul nostru,fara ca nimeni sa ne poata reprosa ca deviem de la subiectul in cauza.

Noi nu avem nici o vina ca voi vreti sa intrati in mijlocul hienelor,fiecare si-o face cu mana lui.Si voi puteti sa ne raspundeti la replicile noaste nu a zis nimeni nimic,doar sa va tina psihicul ;)
david dupa cum vezi a cedat pshic si numai cauta prietenie vrei sa-i iei locul tu?

joack stii ca poti venii inapoi cand vrei,doar sa-ti vina cheful ala de joc odata.Sper sa faci performanta pe omicron ;)
 

DeletedUser

Guest
:))nu am nimic cu tine,nici cu david

iar eu nu vorbeam cu tine ci cu ala(se stie el),sau el nu poate sa se apere singur

tu generalizezi prea mult,ce vrei sa spui prin "voi"??ca nu te inteleg
 
Sus