Just do it.

DeletedUser

Guest
amfire...eu am fost propus doar pentru a avea candidati ,asta ca sa fie destul de clar! Nu imi vinde gogosi mie ca nu sunt deoseama cu multi de pe la JDI!!!
Faptul ca Odmm nu a dorit sa ma excluda din primul poll,cu toate ca am protestat pe PM...nu inseamna ca am si fost deacord..ci doar am fost nevoit sa va fac jocul!
luna asta m-a propus unul...un oarecare pentru mine ,de care nu am auzit de el si cu sigurata nici el de mine..CI DOAR A FOST PUS DE TINE SAU CINEVA DIN CONDUCERE SA O FACA!!! josnic!!
Cat despre mine nu are rost sa discutam aici iti dau dreptate,esti mai bun ca mine,stii sa manipulezi oamenii mai bine,stii sa te faci mult mai placut in data prietenilor,colegilor etc. decat o fac eu. Gata am recunoscuta esti cu mult peste mine,istoricul tau ca jucator,realizarile tale si numai stiu eu ce nebunii sunt mult mai mari decat ale mele
asta nu doresc sa o comentez cacio nu e cazul ..dar te comporti ca si un copil de 10 ani!
Cu tine nu spamez..ci fac conversatie ,dupa cum ai vazut am si spus ca esti unul din cei mai activi din JDI pe extern ..si asta o apreciez.....chiar as dori sa o faci in continuare
INSA ...m-a deranzeaza groznic ca cineva sa uziteze de numele meu sau bunavointa mea deseori afisata,considerandu-ma altcumva..si sa fiu bagat in orioce mizerie!Pana aici ...
Am si spus ,din p.d.v-ul meu puteti sa va propuneti intre voi ...si sa luati toaete medaliile,insa as rade ...ca nu e normal ceea ce incercati sau doriti sa faceti!
Dar daca va simtiti in regula sa concurati singuri ..e ok....
 

DeletedUser

Guest
Bubulica ai cuvantul meu de om,ca motivul propunerii tale in acest chestionar a fost poplaritatea ta. Sa-mi mai arati tu mie pe unu in afara de tine care s-a bucurat de un numar atat de mare de sustinatori. Nu si-a batut nimeni joc de tine,de numele tau,s-a dorit sa se sporeasca competivitatea. Nu vreau sa intru iar in polemica,decizia mea este la fel de revocabila ca a altor persoane de neinduplecat. Poti sa faci ce vrei cu cine vrei,imi esti simpatic ca persoana(pe cuvantul meu), dar nu cu noi. Varsta colegilor mei ,este cu mult peste imaginatia ta,aici decat incercam sa ne destindem putin. O sa vina si momentul in care vrei primi o invitatie(sper sa o accepti) sa ne cunosti,sa vezi cine suntem,ce ocupatii avem in viata reala si nivelul nostru de cultura. Fac inca un apel catre doamna moderatoare sa inchida acest subiect. Noi am terminat.
 

DeletedUser

Guest
draga zamfirel legat de tot tavalugul care l-ai scris pe forum legat de numele meu am o INtrebare : OARe cat de mult te doare prostia? daca stau si caut bine o sa vezi postul unde am scris ca nu doresc sa mai particip la acest poll si mai aless la aceasta marsavie ...

de ceva zile ma tin sa intru pe forum si sa va spun cum actioneaza Domni din JDi , sapt trecuta am avut o nava la Smenaru ( asa zisul concurent care pana nu a fost propus nu a existat pe extern) au fost o multitudine de atacuri sa il salveze insa stupoare aceste atacuri au venit numai si numai de la jucatori mici si inferiori, mai marii si aici zic de Unul din castigatori a.k.a Valjan nu a trimis o Usoara si totusi e Nr1 ce trist........ si sa nu mai zic de ceilalti ,,, patetic in numar mare... doar gura e de voi .

o zi buna sa aveti , si app cititi bine forumul si apoi incepeti sa aruncati cu vorbe aiurea ... TristilorB-)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Topicurile nu se inchid intotdeauna la cererea jucatorilor. Chiar daca a fost deschis de dumneavoastra, acest topic se numeste "Just do it".
S-ar putea sa mai existe jucatori care sa doreasca sa posteze aici.
 

DeletedUser

Guest
Dupa parerea mea echipa nu este obiectiva:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6318

Guest
bubulica stiu ca iti place circul...dar e alta chestie in joc de asta a fost reeditat
 

DeletedUser

Guest
nu fanto ..nu imi lace circul ..am vorbit serios
apreciez carecterele tari ...
iarchestia ce e in joc ..nu o cunosc ,dar o presupun:))
sfat../ nu il scoate nimeni din vacanta de pe insula cu serpi!
AM fost si eu acolo si stiu cum e ...
bilete tot de la doamna am avum ..aceeasi de care Zamfirel ..spunea ca am ceva afinitati ca as fi jucat impreuna ..pffff
 

DeletedUser4734

Guest
draga zamfirel legat de tot tavalugul care l-ai scris pe forum legat de numele meu am o INtrebare : OARe cat de mult te doare prostia? daca stau si caut bine o sa vezi postul unde am scris ca nu doresc sa mai particip la acest poll si mai aless la aceasta marsavie ...

de ceva zile ma tin sa intru pe forum si sa va spun cum actioneaza Domni din JDi , sapt trecuta am avut o nava la Smenaru ( asa zisul concurent care pana nu a fost propus nu a existat pe extern) au fost o multitudine de atacuri sa il salveze insa stupoare aceste atacuri au venit numai si numai de la jucatori mici si inferiori, mai marii si aici zic de Unul din castigatori a.k.a Valjan nu a trimis o Usoara si totusi e Nr1 ce trist........ si sa nu mai zic de ceilalti ,,, patetic in numar mare... doar gura e de voi .

o zi buna sa aveti , si app cititi bine forumul si apoi incepeti sa aruncati cu vorbe aiurea ... TristilorB-)



domnule shadowbob colegul meu smenaru inainte cu 2 zile a bagat sapte nava la voi si nici un atac din partea voastra si momentan are o nava la voi , va veni timpul cand vei vedea furia celor mari din JDI noi vom fi si la anul aici dar voi ?
 

DeletedUser4734

Guest
domnule shadowbob colegul meu smenaru inainte cu 2 zile a bagat sapte nave la voi si nici un atac din partea voastra si momentan are o nava la voi , va veni timpul cand vei vedea furia celor mari din JDI
o seara buna
 

DeletedUser2039

Guest
valjan nu la ajutat pe smenaru...are resentimente dintr-o lume anterioara ? oricum ar fi nu poti spune de smenarul ca nu stie joaca daca nu ai auzit de el...multe din orasele tale vor purta nume frumoase daca te vei intersecta cu el,smenarul le schimba numele dupa ce le cucereste si are inspiratie cand le denumeste...
 
Sus