Intrebari legate de cladiri

DeletedUser520

Guest
unde gasesc si eu un tabel ceva cu punctele la favoruri in functie de nivelul templului
 

DeletedUser

Guest
O simpla intrebare stie cineva daca un oras poate primi atacuri de la mai multi zei, in acelasi timp?
Adica o alinta intreaga aplica pe satul meu puterea divina ex: 10-30 jucatori din alianta dusmana aplica pe orasul meu Furia lui zeus si raman fara nici o trupa , e posibil asa ceva?
 

DeletedUser

Guest
lv cladiri

am si eu o intrebare....poate ca s-a mai pus..dar eu unul nu am gasit
stiu ca pe triburile imi arata ce lv are fiecare cladire....
baniuesc ca si aici se poate BANUIESC....si daca se poate imi putet-ti spune cum sa fac sa imi apara...
 

DeletedUser

Guest
E posibil sa arate cand ai "administrator" dar nu cred ca arata.
Pui Mouseul pe cladirea dorita si arata ce lvl are.
 

DeletedUser

Guest
Prezentarea orasului, nivele cladiri ?

am si eu o intrebare ... atunci cand dai "prezentarea orasului" nu poti regla ca sati apara nivelul cladirilor (ca la triburile) fara sa pui mousul pe cladire :confused: :confused: :confused: stiu ca pare cam stupid dar mar ajuta mult ... :D
 

DeletedUser

Guest
:(

asi pute sa fac ceva sa nu mai tina timpul ala asa mare la Fabrică de cherestea ?deja stau 6 ore pt un nivel:(
 

DeletedUser

Guest
mareste nivelul la senat. cu cat ai nivelul mai mare scade timpul de constructie
 

DeletedUser

Guest
intrebare despre cladiri

dupa cum toata lumea a observat este nevoie de o cladire ptr a putea construi alta

1-ce se intampla daca cineva darama zidul sub nivelul 6 [ce se intampla cu templul]?
2-ce se intampla cu soldatii pe care ii am in polis daca cineva imi darama din nivelele fermei si aceasta nu mai poate sustine soldatii si cladirile din polis?
 

DeletedUser649

Guest
nu se intampla nimic cu templul si nici cu trupele

de exemplu ai 10 trupe si in ferma poti avea maxim 5...nu poti face alte trupe pana nu ridici nivelul la ferma
 

DeletedUser

Guest
astea sant raspunsuri cu ce se intampla pe "triburi" mersi ptr ele dar le stiam si eu .sant jocuri unde soldatii iti mor de foame. templul mai "produce" favoruri pana nu ridici zidul inapoi?
 

DeletedUser649

Guest
...

nu se intampla doar pe triburi treaba asta;) in orice joc de stragie e asa
 

DeletedUser47

Guest
astea sant raspunsuri cu ce se intampla pe "triburi" mersi ptr ele dar le stiam si eu .sant jocuri unde soldatii iti mor de foame. templul mai "produce" favoruri pana nu ridici zidul inapoi?

Ţi se pare că a zis ceva legat de triburile? A zis cum se întâplă şi are dreptate:)
 
Sus