Interviu Mr Jack

DeletedUser7210

Guest
frumos... si ma bucur ca si-a adus aminte printre picaturi de protest... si tot printre picaturi de prima lume cu minuni castigata, printre "atatea" aliante forever2nice....

poate n-ar fi rau sa-si aduca aminte si de lumile unde a clacat, daca ii da voie orgoliul...
omicron, jack ... n-a iesit cum ai vrut, ti-ai pus coada pe spinare si valea...

eu asa am citit in carti: capitanul e ultimul care paraseste corabia, niciodata primul...


Tania,pt tine sunt mai importante minunile decat sa ai coloana vertebrala:) tu ti-ai abandonat grupul alaturi de care ai jucat mult timp,ai ales sa-ti faci diferite conturi astfel sa nu fi depistata de noi si sa poti juca impotriva noastra:) ne stim de cand am inceput sa joc grep dar nu am crezut ca o sa ajungem sa ne luptam intre noi sau sa avem discutii de genul asta...probabil ca am avut prea mari asteptari:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
:D,prietenesc momentul,interviul,...Jakule..ti-au luat de parca te masoara pentru statuie bre:D
Vezi ca din instinct si inactiv = te lasi sigur de tot;)sun..sun
Btw,la ce dracu....spune Ana...dormii cu baietii bre...nu'i a buna.culca-i pe jos pe nepoftiti.Mi-a placut tare faza cu prietenul ce doreste a sti daca mai stai unde stateai odata..hahahah...cred ca i-a placut ospitalitatea.
Pun si eu umarul la un interviu(drastic) cu odmm...ma risc si la ban daca e nevoie..hahahah
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
Fiule nu exagera!

Bineinteles, sunt atatea subiecte interesante, il tachinam putin pe christy222 si sa suparat...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
Fiule nu exagera!

Bineinteles, sunt atatea subiecte interesante, il tachinam putin pe christy222 si sa suparat...

Ma supar atunci cand gresesc la orele de romana pe care le fac suplimentar nu la banalitati de genul asta:))
 

DeletedUser2039

Guest
Faza cu osul parca tradeaza o mica iritare, de ce faci ore suplimentar la romana ?
 

DeletedUser

Guest
Nu va mai luati de guler indiferent ce subiect se discuta si lasati-va replicile acide pentru discutii in privat, daca aveti ceva vreunul cu altul.
smiley_emoticons_oh-no2.gif

Trebuie sa ma apuc ce curatat pe aici, ca mai e putin si va scoateti ochii X(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Money..la mine bate vantu' si ploua de 3 zile...la tine?
 

DeletedUser2039

Guest
Uragan, am condus la plecare (sa fiu sigur ca pleaca) un prieten venit in vizita si mi-a ajuns pentru toata saptamana.

Nu plange Ana, christy222 ma ajutat in joc si sa ma supar pe el ca a scapat duma nu se face, il astept la cotitura!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Aha...aha...nu prea mere......mai bine cu tine la un suc,parese ar fi propice ,ce spui mister M?
 

DeletedUser5815

Guest
Tania,pt tine sunt mai importante minunile decat sa ai coloana vertebrala:) tu ti-ai abandonat grupul alaturi de care ai jucat mult timp,ai ales sa-ti faci diferite conturi astfel sa nu fi depistata de noi si sa poti juca impotriva noastra:) ne stim de cand am inceput sa joc grep dar nu am crezut ca o sa ajungem sa ne luptam intre noi sau sa avem discutii de genul asta...probabil ca am avut prea mari asteptari:)
am ales sa-mi fac diferite conturi pentru a putea jongla cu vacantele, altfel ar fi insemnat sa o iau razna de tot.... dar mai sunt si alte motive, printre ele a fost candva rho (cand au fost banati jucatori pentru care altadata as fi bagat mana in foc si pentru care aveam un adevarat cult .... eronat, evident)... am gresit si eu mult cand am ales o tabara sau alta, dar greseala e omeneasca
in fine, incerc sa ma reechilbrez si sa nu mai fiu atat de patimasa (cum spunea sparta mai sus :) ).... probabil ca mi-ar prinde bine o lunga vacanta, dat fiind faptul ca in 5 ani de zile n-am avut parte decat de vreo 2 luni adunate....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
am ales sa-mi fac diferite conturi pentru a putea jongla cu vacantele, altfel ar fi insemnat sa o iau razna de tot.... dar mai sunt si alte motive, printre ele a fost candva rho (cand au fost banati jucatori pentru care altadata as fi bagat mana in foc si pentru care aveam un adevarat cult .... eronat, evident)... am gresit si eu mult cand am ales o tabara sau alta, dar greseala e omeneasca
in fine, incerc sa ma reechilbrez si sa nu mai fiu atat de patimasa (cum spunea sparta mai sus :) ).... probabil ca mi-ar prinde bine o lunga vacanta, dat fiind faptul ca in 5 ani de zile n-am avut parte decat de vreo 2 luni adunate....

In 5 ani ai luat vacanta adunat doar 2 luni dar cu toate astea ai ales sa-ti faci diverse conturi pt a beneficia de vacanta...nu suna plauzibil:) imi asum ce am spus anterior,exact asa ai procedat ti-ai dorit sa-ti ascunzi "identitatea" cu ajutorul unor conturi:) din punctul meu de vedere asta nu-i o gresala ci doar un caracter parsiv:) cu toate astea tocmai tu il acuzi pe Jack pt ceea ce a facut
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14188

Guest
n-ai inteles nimic :) .... toate conturile adunate mi-au oferit 2 luni... azi o saptamana pana am ajuns la munte, luna urmatoare o saptamana pana cand am ajuns in alta parte, celalat pana am rezolvat nush ce si tot asa.... acum s-au terminat minunile aici, deci nu mai conteaza, dincolo s-a intamplat nu stiu ce... mai continui, sau ai prins ideea? :p

iar pe jack nu-l acuz de niciun fel de parsivenie, doar de faptul ca, intr-un anumit moment, nu a stat pana la sfarsit sa-si asume un esec
 
Ultima editare de un moderator:
Sus