Interviu Mr Jack

DeletedUser

Guest
Pentru ca tot susotea lumea ca din echipa nimeni nu a fost pana acum intervievat, am considerat ca este cazul sa spargem gheata si sa hranim si aceasta curiozitate. De data aceasta victima mi-a cazut : Mr Jack , sper sa va placa.​


Moderator: buna
cand stam de povesti? (wasntme)
Mr Jack - meghido: (facepalm)
Moderator: (chuckle)
Moderator: nu scapi
Mr Jack - meghido: acu e bine ? :D
Moderator: e perfect
Moderator: bun
Moderator: Haide sa incepem in stil clasic si apoi vedem cum ne desfasuram (chuckle)
Mr Jack - meghido: este un stil clasic ?
Moderator: :)) da
Mr Jack - meghido: nu m-am pregatit (worry)
Moderator: acel interviu gen: cine esti? ce faci? etc
Moderator: nu trebuie sa fii pregatit
Mr Jack - meghido: credeam ca tre sa invat ceva :D
Moderator: initial, cand mi s-a dat sarcina asta, eu am zis ca tb sa pregatesc o schita de interviu, sa vin cu lista cum vad pe la unele interviuri, dar m-am dezumflat cand am realizat cat de plictisitor ar putea iesi, asa ca am decis sa las discutia sa evolueze in directia in care se inclina ea
Moderator: asadar, esti pregatit?
Mr Jack - meghido: pff, credeam ca imi dai intrebarile de inainte sa ma pregatesc (chuckle)
Moderator: :)) pai nu le am, am doar niste idei in minte
Mr Jack - meghido: hai atunci, sa nu le pierzi :D
Moderator: prefer sa nu ai timp sa te gandesti prea mult , ca nu mai iese chiar asa deschis raspunsul :p
Moderator: e ca la scoala (chuckle)
Moderator: acum, fa abstractie ca eu as cunoaste unele detalii si haide sa incercam sa multumim curiozitatea multora (nu spun ca nu as fi si eu) cu privire la tine
Mr Jack - meghido: (rofl) ok
Moderator: asadar, nume, prenume, studii, stare civila, copii :)))
Moderator: glumesc :p Spune-mi cateva lucruri despre tine
Mr Jack - meghido: ma pregateam sa dau CNP-ul
Moderator: (rofl) daca nu dai si contul din banca, nu e complet
Mr Jack - meghido: il dau daca e nevoie
Moderator: (angel) hai sa auzim
Mr Jack - meghido: pai ... Cristi, 30 de anisori
Moderator: multi inainte, Cristi :)
Mr Jack - meghido: fara familie numeroasa (rofl)
Moderator: deci necasatorit
Mr Jack - meghido: deci da
Moderator: ( aviz fetelor) :p
Mr Jack - meghido: si fara copii... din cate stiu eu
Moderator: (chuckle) pana la proba contrarie e bine :D
Mr Jack - meghido: nu zi din astea
Moderator: :x
Mr Jack - meghido: :D
Moderator: Hobbyuri?
Mr Jack - meghido: in afara de Grepolis ?
Moderator: desigur, asta se presupune
Mr Jack - meghido: nu prea am timp de multe lucruri... citesc cand am timp
Moderator: ee, chiar interesant
Moderator: si ce tip de lectura preferi?
Mr Jack - meghido: nimic complicat... cel mai mult SF .. Asimov, Frank Herbert
Mr Jack - meghido: dar am citit cam de toate in timp
Moderator: felicitari
Mr Jack - meghido: ma relaxeaza
Mr Jack - meghido: in rest munca imi ocupa destul de mult timp
Moderator: cred , plus ca aduce mult mai mult decat relaxare
Moderator: Muzica este intre pasiuni? daca da, ce tip de muzica te atrage?
Mr Jack - meghido: da , am uitat de muzica
Moderator: (chuckle)
Mr Jack - meghido: mai mult rock
Moderator: cateva nume, titluri?
Mr Jack - meghido: system of a down, disturbed, avenged sevenfold din astea (rofl)
Moderator: Multumesc, am intrebat, pentru ca si genurile au nuantele lor
Moderator: Cum ai facut cunostinta cu Grepolisul?
Mr Jack - meghido: ca majoritatea probabil, am dat click pe o reclama
Mr Jack - meghido: nu mai jucasem niciun fel de joc online
Moderator: Si cam cand se intampla asta?
Mr Jack - meghido: pff.. acu 5 ani, prin 2010, vara
Moderator: wow
Mr Jack - meghido: :D
Moderator: Esti veteran. Sa inteleg ca ai intrat inca de pe primele lumi
Mr Jack - meghido: eh, nu am prins primele lumi Alfa, Beta
Mr Jack - meghido: cred ca Delta era ultima lume deschisa atunci
Moderator: Am inteles
Mr Jack - meghido: oricum nu m-a atras foarte tare de la inceput
Moderator: cum ti s-a parut jocul , tinand cont ca nu mai jucasei ceva de genul acesta?
Moderator: pana am scris eu ai raspuns (rofl)
Mr Jack - meghido: era o chestie care o faceam la munca pentru ca pe vremea sincer cam frecam menta
Moderator: (chuckle)
Mr Jack - meghido: sa nu vada sefii asta(rofl)
Moderator: nu nu :p
Moderator: ce te-a determinat sa continui?
Mr Jack - meghido: pai.. a inceput cineva sa ma atace si m-a enervat :))
Moderator: (chuckle) cum ai deprins jocul?
Mr Jack - meghido: dar.. in continuare tin legatura cu primul jucator care m-a atacat
Mr Jack - meghido: vorbim cred cam 1 data pe sapt
Moderator: wow! Mai rar asemenea experiente
Mr Jack - meghido: el nu mai joaca de mult
Moderator: Asta este prima data cand aud o situatie de genul acesta, in care jucatorii care s-au cunoscut ca adversari la inceputul jocului sa pastreze legatrua dupa atatia ani
Mr Jack - meghido: :D
Moderator: ne poti impartasi despre cine este vorba?
Mr Jack - meghido: nu e un jucator cunoscut, a jucat putin
Moderator: sa inteleg ca jocul l-ai deprins mai mult singur, din experiente de acest gen
Mr Jack - meghido: da. Practic cred ca a trecut cam 1 an pana am inceput sa ma implic mai mult
Moderator: De ce Centrurionii?
Mr Jack - meghido: Centurionii sunt o alianta in care am jucat destul de putin
Moderator: eu in acea zona te-am cunoscut
Mr Jack - meghido: hmm
Mr Jack - meghido: pai am jucat pe delta-epsilon ..dar destul putin si cu alt nume atunci
Moderator: Am inteles
Mr Jack - meghido: aaa
Mr Jack - meghido: cred ca Forever2nice
Mr Jack - meghido: se chema si centurionii , pe kappa
Moderator: parca da, oricum vorbim de grupul care a jucat pe mai multe lumi sub diverse nume ale aliantei
Mr Jack - meghido: uitasem
Moderator: Multe aliante s-au numit Forever2nice atunci
Mr Jack - meghido: da, Kappa a fost prima lume pe care chiar m-am implicat
Mr Jack - meghido: probabil ca atunci deja aveam cativa prieteni
Mr Jack - meghido: si mai mult pentru ca stateam cu ei
Moderator: Exista jucatori care ti-au cucerit respectul in mod special pe joc?
Mr Jack - meghido: strict ca jucator ?
Moderator: Ca jucator si ca om
Moderator: Caractere
Mr Jack - meghido: sunt persoane care mi-au ramas prieteni si in prezent The Witch, Afrodite, Ncd1
Mr Jack - meghido: Protest chiar daca in prezent nu prea mai tinem legatura
Moderator: Pentru ca exista jucatori f buni, care lasa de dorit ca oameni si exista Oameni , nu foarte buni ca jucatori
Mr Jack - meghido: si desigur sa nu uit de AncaBoghian pe care am cunoscut-o ca jucator intai
Moderator: De unde numele: Mr Jack ? Dar Meghido?
Mr Jack - meghido: meghido sincer nu ma tin minte de unde
Moderator: Cu Meghido te-am intalnit eu in mod direct ca jucator prima data, pe my
Moderator: eu stiu ca e o cetate antica
Mr Jack - meghido: Mr Jack .. am vrut sa intru cu un alt nume.. ascultam o melodie Mr Jack in momentul ala si de aici si numele
Moderator: ma intrebam de unde legatura (chuckle)
Moderator: Deci nu piratul
Mr Jack - meghido: (rofl)
Moderator: Vezi, jucatorii ii etichetezi de multe ori dupa nume. Eu te si vedeam cu un petic pe ochi, taind si spanzurand prin orasele vecine (rofl)
Mr Jack - meghido: (rofl)
Moderator: la meghido m-am blocat (chuckle)
Mr Jack - meghido: nu stiu, nu m-am gandit foarte mult la nume , ce mi-a venit in minte pe moment
Mr Jack - meghido: la meghido probabil citeam ceva in momentul ala, dar chiar nu mai tin minte
Moderator: Ce anume te-a determinat sa aplici pentru echipa Grepolis?
Mr Jack - meghido: asa repede trecem la echipa grepolis ? (rofl)
Moderator: (chuckle) nu trecem, le combinam
Mr Jack - meghido: se cautau jucatori activi la momentul ala, nu mai erau in echipa
Moderator: Cred ca si acum tot activi se cauta :D
Mr Jack - meghido: si m-am oferit pentru moderator de forum, nu ma interesa sa fiu admin
Moderator: de ce moderator si de ce nu admin?
Mr Jack - meghido: pentru ca nu mi-a placut ideea de moderator de joc, ca sa folosim denumirea corecta
Moderator: Da
Mr Jack - meghido: eram jucator activ si na, ma gandeam ce o sa zica ceilalati, dar.. nu a fost nicio diferenta ca eram doar moderator de forum
Moderator: Si ce te-a derminat sa treci si la moderare pe joc (admin), tinand cont ca initial nu te-a atras?
Mr Jack - meghido: m-am obisnuit cu atmosfera, cu modul cum ma priveau restul jucatorilor si am zis daca nu e nicio diferenta din punctul asta de vedere, pot sa fiu la fel de bine si moderator de joc
Moderator: Din ce postura ai mai multe satisfactii, cea ca Administrator ( sa pastram denumirea pe care o cunoaste toata lumea) sau cea de Moderator pentru forumul extern?
Mr Jack - meghido: ca si admin trebuie sa recunosc ca e mai interesant
Moderator: In ce sens?
Mr Jack - meghido: sunt destule situatii de care te lovesti...intrebari la care nu stii raspunsul imediat, verificari care nu sunt atat de clare, probleme legate de joc cand trebuie sa-ti dai seama daca e o eroare sau nu
Moderator: Adevarat, dar eu credeam ca pe forum este totusi mai interesant
Mr Jack - meghido: pt asta sunt in continuare chiar daca nu mai joc in prezent
Moderator: acolo, pe forum, ai contactul direct cu jucatorii
Mr Jack - meghido: eu cred ca prin sistemul de suport avem contact cu mai multi jucatori decat pe forum
Mr Jack - meghido: din pacate e asa
Moderator: Mai mult da, dar parca totusi fiind private dialogurile, nu pare la fel de dinamic
Moderator: este doar o parere a mea
Mr Jack - meghido: au fost si momente in care m-am implicat pe forum destul de mult
Moderator: Da, imi amintesc cand erai foarte activ. Ce crezi ca ii lipseste Forumului? SI ce l-ar face mai atractiv?
Mr Jack - meghido: membrii mai relaxati :))
Moderator: teoretic lumea ar trebui sa se relaxeze pe forum, dar se pare ca este inteles in mod eronat …
Mr Jack - meghido: e prea incrancenata lumea care intra pe forum si nu-mi dau seama de ce, e doar un joc
Moderator: poate pentru ca pentru unii jocul este o mare pasiune
Mr Jack - meghido: adevarat si asta, daca ma gandesc si pentru mine a fost
Mr Jack - meghido: probabil si eu intram sa ma cert pe forum
Moderator: nu imi amintesc replici iritate ale tale , te stiu doar impaciuitor
Mr Jack - meghido: cand eram mai tanar :))
Moderator: Cum ai reusit sa impaci jocul cu postura de membru al echipei?
Mr Jack - meghido: ca si o parere .. toti membrii ar trebui sa joace mai mult sau mai putin
Moderator: Corect, altfel nu am sti cum sa rezolvam problemele din tichete
Mr Jack - meghido: e si vorba de interesul care ti-l dai. Mai mult te intereseaza ce se intampla pe un joc care il si joci
Moderator: As dori sa subliniem faptul ca membrii echipei nu sunt admini pe lumile pe care joaca, ci sunt doar simpli jucatori - pentru ca nu toata lumea stie acest lucru - si nici nu jucam cu alte conturi ascunse
Mr Jack - meghido: toti cei pe care ii intereseaza stiu asta
Moderator: ai ramane mirat sa afli ca sunt multi care nu cunosc acest lucru..
Mr Jack - meghido: eu cand am intrat in echipa m-am inscris cu meghido si mi-am pus numele Mr Jack peste tot pentru ca asta era contul activ atunci
Mr Jack - meghido: tocmai, sa nu apara discutii
Moderator: De aceea si am intrebat de ambele
Moderator: Ce anume te motiveaza sa aloci putinul timp in continuare Grepolisului, tinand cont ca este doar voluntariat, nefiind remunerat in vreun fel? Si ca membru al echipei ma refer
Mr Jack - meghido: acum nu mai joc, mai am cont pe Tau, dar il tin doar pentru a verifica anumite lucruri din cand in cand, dar ca si admin acum o fac din reflex. Dimineata cand deschid PC-ul primul lucru care il fac este sa verfic ticketele
Mr Jack - meghido: totusi nu e ceva care sa ceara foarte mult timp, nu este un asa mare sacrificiu
Mr Jack - meghido: a devenit o obisnuinta
Moderator: Asa este. Sa revin la tine. Multi jucatori te considera un dur, alte pareri pe care le-am auzit despre tine: ca esti corect, ca esti diplomat etc
Moderator: Ce anume crezi ca apreciaza jucatorii la un administrator de joc?
Mr Jack - meghido: pareri sunt multe... iar unele pareri nu cred ca putem sa le spunem aici :)))
Moderator: Dar unele pot fi punctate
Mr Jack - meghido: ce apreciaza jucatorii nu stiu, eu as aprecia sa mi se raspunda rapid.. dar asta nu este mereu posbil si sa mi se rezolve sau sa mi se explice clar problema
Mr Jack - meghido: nu toate problemele pot fi rezolvate, dar pot fi explicate
Moderator: Da. In plus, exista si anumiti pasi care trebuie urmati
Mr Jack - meghido: suntem limitati de partea tehnica care o avem la dispozitie si de reguli care trebuie sa le respectam si uneori nu putem sa explicam astadar totusi majoritatea jucatorilor sunt intelegatori
Moderator: Si ca nu ne sta in putere sa rezolvam orice problema
Moderator: Dar modul in care explici lucrurile omului, conteaza foarte mult
Mr Jack - meghido: conteaza, dar recunosc, nu pot sa am mereu rabdare
Mr Jack - meghido: sau pot sa fiu obosit, intr-o dispozitie proasta
Moderator: Oameni suntem
Mr Jack - meghido: si atunci raspunsul nu este mereu cel mai bun
Moderator: Care a fost prima impresie a ta la intrarea in echipa Grepolis?
Mr Jack - meghido: hmmm.. cum ai observat si tu, cand apare un coleg nou este mare agitatie si toata lumea apare sa-l salute, sa-l faca sa se simta bine primit :))
Moderator: (chuckle)
Moderator: pe mine m-au incoltit. nu prea m-au menajat (rofl)
Mr Jack - meghido: :D
Moderator: Cum vezi echipa? Facand abstractie de faptul ca membrii se mai schimba in timp
Mr Jack - meghido: membrii se schimba si este normal sa se intample asta , important este ca fiecare incearca sa isi dea interesul in functie de timpul care il are la dispozitie desi unii in mod normal nu ar mai avea nicio motivatie
Moderator: Intrebare acum in special din partea echipei
Moderator: "De ce esti asa chitra? Si cand ai de gand sa dai si tu o cafea, desigur fara bugs (cine stie, stie)?"
Mr Jack - meghido: cate pretentii (rofl)
Moderator: (chuckle)
Moderator: pai na, acum te-am prins la cotitura (rofl)
Moderator: Scot tot ce se poate de la tine: (angel)
Mr Jack - meghido: am si eu momentele mele, daca ma prinde cineva intr-o dispozitie buna ...
Moderator: (chuckle)
Moderator: deci trebuie sa iti luam temperatura si cand te dibuim pe toane bune sa sarim pe tine
Mr Jack - meghido: in majoritatea timpului sunt in toane bune, dar cum ai zis si tu sunt chitra, asa ca nu vreau sa observe altii (rofl)
Moderator: (chuckle) E bine uneori sa creezi diversiune
Moderator: Un vechi coleg de al tau de joc tine sa te intrebe daca te-ai mutat si daca mai vrei sa dormi cu el :D Deduci tu despre cine este vorba
Moderator: Sa nu se inteleaga gresit a doua intrebare, este doar in sensul propriu
Mr Jack - meghido: acu nu stiu daca sa recunosc ca nu m-am mutat :))
Moderator: Eu nu stiu (chuckle)
Moderator: Crezi ca am omis ceva din ceea ce crezi ca ar fi trebuit sa inveti pentru interviu?
Mr Jack - meghido: tu esti reporterul :))
Moderator: (nerd)
Mr Jack - meghido: adica putea fi mai rau :D
Mr Jack - meghido: nu stiu daca ai omis ceva, dar daca cineva are vreo intrebare poate sa faca ticket (rofl)
Moderator: Corect :)))
Moderator: Multumesc pentru ca ai acceptat sa povestim si sper ca jucatorii vor fi bucurosi sa te cunoasca si in acest fel ;)
Mr Jack - meghido: Multumesc si eu!
Moderator: Acum hai la treaba :p
 

DeletedUser

Guest
O sa zic primu lucru care mi-a venit in minte :
Frumos , elegant , cat de cat
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser5815

Guest
frumos... si ma bucur ca si-a adus aminte printre picaturi de protest... si tot printre picaturi de prima lume cu minuni castigata, printre "atatea" aliante forever2nice....

poate n-ar fi rau sa-si aduca aminte si de lumile unde a clacat, daca ii da voie orgoliul...
omicron, jack ... n-a iesit cum ai vrut, ti-ai pus coada pe spinare si valea...

eu asa am citit in carti: capitanul e ultimul care paraseste corabia, niciodata primul...
 
Ultima editare de un moderator:

Mr Jack

Super Moderator
imi aduca aminte de tot, dar prefer sa pastrez lucrurile frumoase, cum de exemplu am ales impreuna cu Ela numele aliantei de pe Omicron si cum tot acolo am cunoscut persoane ca Anca in rest ce am reusit eu sau nu pe joc e putin relevant, sunt destui care au facut mai multe ca mine
 

DeletedUser5815

Guest
jack, ai minimalizat kappa atat de mult incat e chiar dureros... e prima lume cu minuni castigata si eu cred ca inseamna ceva... si pntru protest asijderea.... daca ar fi sa-mi aleg un lider, oricand si la orice ora, el ar fi.... si recunoaste ca fara el suntem aproape nimic

in ceea ce priveste omicron, stii si tu ca ai dat bir cu fugitii inainte de final... n-am nimic cu tne, dar momentul ala inca ma macheaza
 
Ultima editare de un moderator:

Mr Jack

Super Moderator
o alianta a castigat serverul, pentru mine a fost finalul, pentru altii nu stiu, dar acu sper ca nu ai pretentia de la mine sa joc pana se inchide un server nu de alta dar o sa fiu mereu o dezamagire pentru tine in cazul asta :)

- - - Actualizat - - -

scuze, nu am zis nimic de Kappa, pentru mine nu a fost neaparat un server foarte special din punctul de vedere al jocului, mi-au placut altele mai mult, probabil e vorba doar de stilul de joc si atat, Kappa doar ca si rezultate a contat pentru ca a fost prima data cand am fost pe locul 1 si cu alianta si ca jucator la toate capitolele dar mi-au placut mai mult aliantele mai mici, serverele mai complicate unde sa joc cat pot si cand nu mai pot nu mai joc, simplu :)
 
Ultima editare:

DeletedUser5815

Guest
o alianta a castigat serverul, pentru mine a fost finalul, pentru altii nu stiu, dar acu sper ca nu ai pretentia de la mine sa joc pana se inchide un server nu de alta dar o sa fiu mereu o dezamagire pentru tine in cazul asta :)
[
ai fost o dezamagire pe omicron cata vreme ai parasit corabia inainte de vreme.... da, panoplia ta abunda de medalii de atacatorul zilei, dar ce folos?! ai jucat pentru tine, nu pentru alianta pe care se presupunea ca o conduci
 

Mr Jack

Super Moderator
Eh daca tot insisti , acolo am jucat aproape tot serverul in 30 de oameni si totusi cu 2 luni inainte de minuni am lasat alianta pe locul 1 cu 90 de jucatori si din motive personale am intrat in vacata 1 luna , cand m-am intors era pe 3 cu 50 de jucatori , in perioada asta ai fost lider, am incercat sa refac dar nu am mai reusit si au castigat altii, asta e, dupa ce au castigat am renuntat la lumea respectiva iar medaliile le-am avut peste tot si o sa le mai am daca o sa mai joc.
Eu am fost o dezamagire pentru tine , tu ai fost o dezamagire pentru mine, ce sa facem, suntem amandoi niste dezamagiti la unii le trece, la altii nu.
 
Ultima editare:

DeletedUser5815

Guest
serios, ai intrat in vacanta fix la minuni

adu-ti aminte cand imi spuneai ca asta e lumea ta, cand trebuia sa arati ceea ce poti si ca trebuia sa castigi ca sa-ti demonstrezi capacitatile de lider,,,, nu prea se pupa cu vacanta ta

jack, eu niciodata n-am fost lider, nu in sensul in care ar trebui sa fiu.. da, sunt un jucator agresiv atunci cand joc pe atac, dar niciodata n-am avut fani asa cum ai avut tu sau altii care sunt lideri inascuti... nu-mi pune in carca lucruri pe care nu mi le-am asumat niciodata

in orice caz, interviul e foarte frumos...poate prea calm, dar frumos si ma bucur ca l-ai dat si a fost publicat :)
 
Ultima editare de un moderator:

Mr Jack

Super Moderator
nu tania, din vacanta am revenit cu 2-3 saptamani inainte de minuni, m-am zbatut sa refac alianta si am reusit sa facem doar 3 minuni , e adevarat a fost singurul server pe care mi-am propus sa fac minuni dar acu nu pot sa-mi cer scuze ca a trebuit sa imi schimb locul de munca si sa ma mut
 

DeletedUser5815

Guest
nu jack, am vrut doar sa-ti asumi si esecurle, indferent de motive... atata tot :)

eu mi le-am asumat cu varf si indesat... inca mai platesc polite pentru lumea aia
 
Ultima editare de un moderator:

Mr Jack

Super Moderator
ei atunci daca asa ai vrut tu imi asum si esecul ala si pe cele viitoare pentru ca sper sa mai revin pe joc si pentru altele :)
 

DeletedUser5815

Guest
la naiba, chiar te rog sa revii ... serios :)
e nevoie de jucatori vechi pe masura ce unii renunta... poate chiar eu

chiar mi-e dor de nume la orase "hai la o bere" :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13231

Guest
jack, jos cu palaria

nu stiu daca sti ce reprezinta acea denumire "forever2NICE", am vazut ca ai inceput pe delta si se presupune ca sti (era frumos daca aduceai aminte, asa in memoriam), in rest felicitari pentru interviu si tie si moderatorului

tania, febletea mea (daca imi este permis), prea multa patima, zic eu.
este doar un joc, aici sunt jucatori mai buni si jucatori mai putini buni
esecuri, vorbesti de esecuri, eu sunt de parere ca nu au ce cauta astfel de catalogari pe un simplu joc, esecuri poti spune ca au loc in Ucraina (e mai aproape) sau in orice alt loc mai fiebine de pe glob

eu zic sa ne pastram in limitele unui simplu joc, ce zici?;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Niciodata nu o sa reusim sa impacam si capra si varza , deci
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
Am citit interviul paranteza boring paranteza dialogul in continuare e interesant.
 

DeletedUser

Guest
Nustiu de voi , dar acum ca am prins in off-side un moderator cu intrebari luate pe nepregatite , vreau un interviu si cu odmm , cat mai multe picanterii
cifohielywpedbyh8.gif
 

Mr Jack

Super Moderator
jack, jos cu palaria

nu stiu daca sti ce reprezinta acea denumire "forever2NICE", am vazut ca ai inceput pe delta si se presupune ca sti (era frumos daca aduceai aminte, asa in memoriam)

El m-a chemat sa joc pe kappa, mai mult nu cred ca e locul sa discutam, numele "centurioni" era cel de care uitasem , sa-mi fie rusine

- - - Actualizat - - -

Nustiu de voi , dar acum ca am prins in off-side un moderator cu intrebari luate pe nepregatite , vreau un interviu si cu odmm , cat mai multe picanterii
cifohielywpedbyh8.gif

te sustin :)
 

DeletedUser

Guest
Etetete sefu' Hyperboreei, l-au facut star.
Habar n-aveam toata povestea. Oricum, e bine pe Hyperboreea, ca domnia ta esti mai potolit, noi acolo suntem mai adormiti, ne intelegem bine inre noi.
 
Sus