Interviu Mr Jack

DeletedUser7210

Guest
n-ai inteles nimic :) .... toate conturile adunate mi-au oferit 2 luni... azi o saptamana asta pana am ajuns la munte, luna urmatoare o saptamana celalat pana am rezolvat nush ce si tot asa.... acum s-au terminat minunile aici, deci nu mai conteaza, dincolo s-a intamplat nu stiu ce... mai continui, sau ai prins ideea? :p

iar pe jack nu-l acuz de niciun fel de parsivenie, doar de faptul ca, intr-un anumit moment, nu a stat pana la sfarsit sa-si asume un esec


Eu am inteles exact ce ai spus...un cont iti ofera 42 de zile pe an cu obtiunea de a cumpara inca 14 zile...tu spui ca ai avut adunat 2 luni de vacanta in 5 ani...ce nevoie aveai tu de mai multe conturi?:) astea sunt pretexte...motivul principal e cel spus de mine,de altfel chiar tu mi-ai povestit despre asta acum ceva timp.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
nu mi-am facut singura decat alte 2 conturi: cleopatra- pentru tau si back velvet pentru psi .... restul au fost preluate pentru ca mi-au fost puse in brate

cat despre ce stii tu ca iti ofera conturile ca si vacanta, revin: conteaza cum jonglezi cu ele si in ce momente...
conteaza si cand le-ai preluat si in ce stadiu erau, poate ca unele nu mai aveau vacanta deloc.... e de dat cu presupusul :)
si mai ales conteaza momentele in care iti alegi vacanta... eu nu mi-am ales-o in functie de necesitatile mele, ci de ale jocului... asta ma face nebuna? asa sa fie ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
bre am fost in stare, nu am fost meditat la romana cum sunt copiii de bani gata din ziua de azi
 

DeletedUser7210

Guest
nu mi-am facut singura decat alte 2 conturi: cleopatra- pentru tau si back velvet pentru psi .... restul au fost preluate pentru ca mi-au fost puse in brate

cat despre ce stii tu ca iti ofera conturile ca si vacanta, revin: conteaza cum jonglezi cu ele si in ce momente...
conteaza si cand le-ai preluat si in ce stadiu erau, poate ca unele nu mai aveau vacanta deloc.... e de dat cu presupusul :)
si mai ales conteaza momentele in care iti alegi vacanta... eu nu mi-am ales-o in functie de necesitatile mele, ci de ale jocului... asta ma face nebuna? asa sa fie ....

Hai sa inchiem subiectul ca nu-si mai are rostul si in plus nu vreau sa-i eclipsez interviul lui Jack...punctul meu de vedere vis-a-vis de tine ramane neschimbat:)
 

DeletedUser

Guest
Capra a ramas neimpacata
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser13911

Guest
Var si eu batul prin gard..Moncher.. cine e capra in povestea ta?/:)
 

DeletedUser

Guest
Ma bagi la incercare Igore
smiley_emoticons_lol.gif
Capra mea e la feminin , deci si jucatoarea e de sex feminin
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Sus