Insomniacii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Saiukarra777,exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge. Este ca am dreptate?
 

DeletedUser

Guest
de ce linistita???? vrei sa ma plictisesc?
;) Ihii!...nu vreau sa te agiti prea mult, cat despre plictiseala nu exista timp pentru asa ceva,cand esti istet nu te poti plictisi:p

Saiukarra777,exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge. Este ca am dreptate?
Ihii!...dar nu mai este de actualitate cu usile care se inchid si se deschid ,,fara sa impingi ,fara sa tragi":D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Candva,cu mult timp in urma, pe un site ,au luat nastere CEI 10 NEGRII MITITEI . Peste timp, EI s-au pierdut prin negura ,spre alte meleaguri de "vanatoare" dar din cand in cand ne mai intalnim prin locul unde ne-am "nascut" . Astept critica lor si poate cine stie, aduc vreunul din ei pe-aici. Daca vin toti(ceea ce nu cred) o sa ma injure toata lumea :D Oricum le-am aruncat pastila cu REUNIREA NEGRILOR :D Tin minte ,in vremurile bune cand toata lumea intra pe site-ul ala numai sa citeasca forumul LIBER(casa noastra) nu aveai timp sa bagi un post ca trebuia sa citesti cel putin 5 . Iar dimineata cand te trezeai ,pierdeai cel putin juma de ora pe buda . Si parca te k.k.i altfel de la atata ras :D Site-ul ala avea peste 300 de conectati pe zi si pe putin 50-60 noaptea . Acum mai bantuie niste stafii pe el. S-au dus vremurile bune . Lumea iubea LIBERUL ,lumea statea pe-acolo doar pt forumul liber ,unde spuneai ce-ti trecea prin cap si discutai despre orice. Dar discutai nene. Tinea pagina de afis si se purtau discutii pe cate un subiect si o saptamana . Cel care modereaza acum acolo este unul din NEGRII. Multi mozi au renuntat la moderarea acelui forum. Preferau sa se bage la moderat forumuri de domnisoare :D Degeaba, vremurile vechi nu se mai intorc acolo in veci pururi. Nu va mai fi niciodata atmosfera de pe timpuri si asta din vina proprietarilor si a echipei lor alesi pe sistem de nepotism. Incepusera in forta sa puna cutitu la gatul negrilor ca sa-si acopere greselile lor. S-o spunem pe-aia dreapta: PESTE TOT SE FAC GRESELI dar cea mai mare greseala este sa-ti pierzi USERII. Prea tarziu si-au dat seama proprietarii ca le pleaca lumea. Ca sa vedeti cat ii de adevarat : CATI DINTRE VOI ATI PLECAT DE PE ASTFEL DE FORUMURI? Nu conteaza neaparat motivele .
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus