Insomniacii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nea Bulicica mai bn ia du-teb si fati alt cont k deja ma enervezi.Ce tot azi e ziua mea mea tre sa petrec
 

DeletedUser

Guest
Bula, tu esti cauza problemelor. Poate din cauza ta pesti au dat drumul la inmultire. :)

Isus inmultea pestii. Cum ai ajuns tu la concluzia ca din cauza mea se inmultesc pestii? Mergi la fetite cu plata? Asa ma duc si eu la wc cand ma prinde treaba mare pe drum. Platesc ca sa ma .... hahaha
 

DeletedUser

Guest
Eu zic mai bine sa comentezi si sa nu mai pui intrebari de clasa a 1 a.
Sa nu mai beti apa pt ca pestii fac sex in ea. Cum comentati asta? Sa va vad.

Buna!.:) Sa sti ca ai dreptate!...oare apa contine afrodisiac?;) cred ca multora le place sa faca dragoste in apa,nu numai pestilor:D
 

DeletedUser4006

Guest
ai dreptate, inainainte traiau vesnic :)))))))
Alandala, pai vezi!Eu mereu am dreptate cand e vorba de Bula. Mai stiu ca si la abandonat pe Stego-ul lui, dar nu-i pasa :p
Isus inmultea pestii. Cum ai ajuns tu la concluzia ca din cauza mea se inmultesc pestii? Mergi la fetite cu plata? Asa ma duc si eu la wc cand ma prinde treaba mare pe drum. Platesc ca sa ma .... hahaha
Simplu. Cand te scaldat in apa, ai vaZut un peste de genul feminin. L-ai luat, te-ai ascuns dupa o piatra, si ai dat drumul. Greu e sa cred ca a mai supravieuit :heh: In orice caz, l-ai aruncat inapoi in apa. Si asta s-a mai repetat, dar nu cu tine, ci cu pestele nostru de genul feminin. ;)
 

DeletedUser

Guest
Da . Eu. Dar cu tine nu vorbesc pt ca spui la toata lumea . Bancul cu NEGRII SI ZBURATOARELE:

Intr-o zi vine vecinul tiganului nervos:
-Sa stii ca puradelu' tau mi-o furat un pui
Il cheama asta pe puradel si'l intreaba:
-Auzi ba, ciordeles cirikles?
-Ciordeles papo, ciordeles!
Tiganul:
- No mah, asta zice ca nici macar nu l-o vazut...

 

DeletedUser

Guest
Atacuri de panica?
Cine il mai baneaza pe grecu sa aibe parte de un dans placut in compania stiucii asteia ... hahaha.
Grecule scapi definitiv de vacante. Nu cred ca le place sa-si piarda vederea ,sa nu mai aibe pofta de mancare sau sa aibe insomnii ... hahaha

[YOUTUBE]f7mkU3EDi-Y[/YOUTUBE]
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus