Insomniacii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
OMG, OMG, OMG!!!!!! DFA1 ESTE SUPER MODERATOR!!!!

-Gaste fripte,
Si placinte,
Nu-s de mutra ta!
Gaste fripte,
Si placinte,
Nu-s de mutra ta!

Ti-am spus de nu stiu cate ori sa nu mai iei bicarbonat seara inainte de culcare. Vezi? Iar graiesti prostioante. Il face cineva pe grecu moderator? Ca sufera extrem de mult din cauza asta . Sta cu ochii pe voi sa vada care urca mai sus .
iti admiri atat de mult pielea de o vrei goala?
:pro:protest!

Doar culoarea pielii .
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu,! am inebunit cand am vazut asta :) dar, cuma ajungi S.Moderator? Mai multe postari?

Grecule pui niste intrebari de te doare capul. Mintea nu te doare? De ce nu te intrebi si cum am ajuns eu sultanul cadanelor? Logic ca raspunsul tau nascut din mintea ta ar suna asa: MAI MULTE FEMEI IN HAREM?
 

DeletedUser

Guest
Organizatia de binefacere a lu BULA ,planifica un concurs cu 3 intrebari. Castigatorul va fi premiat cu o inghetata ( pt fete) si o sticla de recas demidulce(pt baietii). Grecule te rog special de frumos sa nu oferi niciun raspuns pt ca spui numai prostii. Tie iti dau o eugenie din oficiu dar sa nu participi la concurs. Asa ca pana maine dimineata aveti timp sa va ganditi la un raspuns elevat pt prima intrebare:




De ce vorbesc femeile mult?
 

DeletedUser4006

Guest
Organizatia de binefacere a lu BULA ,planifica un concurs cu 3 intrebari. Castigatorul va fi premiat cu o inghetata ( pt fete) si o sticla de recas demidulce(pt baietii). Grecule te rog special de frumos sa nu oferi niciun raspuns pt ca spui numai prostii. Tie iti dau o eugenie din oficiu dar sa nu participi la concurs. Asa ca pana maine dimineata aveti timp sa va ganditi la un raspuns elevat pt prima intrebare:




De ce vorbesc femeile mult?
Wow.... pai, ai spus ca nu trebuie sa raspund! e o intrebare capcana :p
 

DeletedUser

Guest
da unde scrie ca vorbesc mult ? sunt care vorbesc mult sunt care nu vorbesc mult
 

DeletedUser

Guest
Imi pare cu AIMARI dar nu prea v-ati ucis sa participati la concursul cu cele 3 intrebari ,cate una pe zi. Daca nu s-a sinchisit nimeni sa raspunda la prima intrebare ,nu are rost sa va adresez si celelalte 2 intrebari.
 

DeletedUser

Guest
ma eu zic ca unele femei vorbesc mult ... na noi barbatii palavragim de dimineata pana seara aici pe forum : ))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
RaSpUnS : Unele* femei vorbesc mult k sa iasa in evidenta - asta e clar si concis

* - structura gramaticala "unele" marcheaza faptul ca nu toate femeile prezinta caracteristica precizata mai sus

__________________________________________
(SW)Daca vin spre tine din spate, pazeste-ti spatele!(SW) (P)Dar daca vin din fata, sa nu ai sperante prea mari... (P) - INNOBILARE
 

DeletedUser

Guest
Cu placere. Oricand

__________________________________________
(SW)Daca vin spre tine din spate, pazeste-ti spatele!(SW) (P)Dar daca vin din fata, sa nu ai sperante prea mari... (P) - INNOBILARE
 

DeletedUser4006

Guest
RaSpUnS : Unele* femei vorbesc mult k sa iasa in evidenta - asta e clar si concis

* - structura gramaticala "unele" marcheaza faptul ca nu toate femeile prezinta caracteristica precizata mai sus

__________________________________________
(SW)Daca vin spre tine din spate, pazeste-ti spatele!(SW) (P)Dar daca vin din fata, sa nu ai sperante prea mari... (P) - INNOBILARE

... un Translator Romana <=> Romana. Ai din intamplare unul Sarcasm Romanesc <=> Romana :) ?
nfc
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus