I.R.R (Imperiul Roman de Răsărit)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Locatie: Nicaieri si Pretutindeni
Motoul: ,,Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu-i mai bun ca mine"
Medalii: ,,Cele mai smechere"

Asta te face....ehhh....sofer de autobuz?


URAAAAAAAAAAAAAAAAA, doar acum ti-ai dat seama ? Mai fa-mi un tichet la admini si spune-le ca nu am permis de conducere inca =))))))))))) B-)
 

DeletedUser

Guest
URAAAAAAAAAAAAAAAAA, doar acum ti-ai dat seama ? Mai fa-mi un tichet la admini si spune-le ca nu am permis de conducere inca =))))))))))) B-)

De asta se ocupa Domnu' Gicu si Leonisius....ei sunt procesomani....eu sunt doar un jucator din Clubul Savantilor care crede ca trisezi...din printurile pe care mi l-ea dat Leonisius mi-am dat seama ca ceva nu e in regula....si vi se va infunda....si tie,si prietenului tau akmon;)
 

DeletedUser

Guest
Vai domn'le da' ce disputa s-a aprins...eu am intrebat in gluma de medalii...fa un efort Rebelule si spune-le ca e vorba de un simplu bug si nimic mai mult...scuze daca ti-am dat de lucru la postari ;)
 

DeletedUser

Guest
Ekedy sau cum ii zice , spammer
Kutus nu stiu cum , spammer
si etc


Cavalleras , nu prea mai am treaba cu externul , asa ca nu ma mai intereseaza ce va zic acum .. tu , ca moderator , chiar te bagi in seama in halul asta pe acest forum ?

puteti sa verificati toti jucatorii I.R.R , si as dori sa vad daca ramane cineva banat sau nu .

De aceste discutii nu mai aveam eu nevoie , daia am cerut inchiderea topicului .


Cine zice ca suntem slabi , aia sunt. Vorba se adevereste .
Cine zice ala e .
Acum va las ( personal ) sa vorbiti in stiinta voastra mare . si sa vedem care ramane in picioare pana la finalul lumii .
Succes , bunilor/:)
 

DeletedUser7034

Guest
Zise servitorul, incercand sa se puna bine pe langa stapanul lui;)
Nu am nevoie de asa ceva..crezi ca eu ma dau pe langa savanti sa`mi fac caldura in sat sa stea iarba din sat intacta..mai frumos ca pe national arena..

Nu am nevoie de relatii bune cu liderii dar am:p Si tu te`ai bagat in seama asa deodata, ai iesit din anonimat si ai zis sa te iei de el ca foloseste hackuri...abia astept sa vina rezultatul tichetului:p
 

DeletedUser

Guest
De asta se ocupa Domnu' Gicu si Leonisius....ei sunt procesomani....eu sunt doar un jucator din Clubul Savantilor care crede ca trisezi...din printurile pe care mi l-ea dat Leonisius mi-am dat seama ca ceva nu e in regula....si vi se va infunda....si tie,si prietenului tau akmon;)

vai mersi. Nu trebuia =))) ... ce-i cu printurile alea ? Mie nu imi merge Print Screenul, si am cerut ajutor la o colega (cu, care ma inteleg foarte bine), sa ma ajute cu printul sa le explic ce si cum... si dupa ce mi-a dat imaginea prin mesaj, nu stiti sa dati click dreapta si copiati adresa URL a imaginii, si apoi o postezi cu bb-cod ? Chiar asa de grei sunteti ? =))))
Inca ceva... nu stiti de glume ? Glumeam pe faza CAVALERILOR IN IZMENE, si ziceam ca dau petreceri in pijamale, si ca noi suntem cei mai buni, deoarece acest lucru mi l-am propus pe Xi... B-)

Muhahahaha, deja sunt cel mai cautat pe Xi si pe forumul extern... nu faceti si un afis cu mine si scris peste WANTED ? =)))


Ce ziceti va place ?
Le merit dupa cate am facut pe grepolis :p

looter_of_the_day.png
,
most_towns_conquered_of_the_day.png
,
attacker_of_the_day.png
,
defender_of_the_day.png
...B-)

Deci sper ca mai posatati pe aici vreo 50pg, caci aduceti audienta IRR-ului. Multumsc foarte mult !
 

DeletedUser

Guest
Ekedy sau cum ii zice , spammer
Kutus nu stiu cum , spammer
si etc


Cavalleras , nu prea mai am treaba cu externul , asa ca nu ma mai intereseaza ce va zic acum .. tu , ca moderator , chiar te bagi in seama in halul asta pe acest forum ?

puteti sa verificati toti jucatorii I.R.R , si as dori sa vad daca ramane cineva banat sau nu .

De aceste discutii nu mai aveam eu nevoie , daia am cerut inchiderea topicului .


Cine zice ca suntem slabi , aia sunt. Vorba se adevereste .
Cine zice ala e .
Acum va las ( personal ) sa vorbiti in stiinta voastra mare . si sa vedem care ramane in picioare pana la finalul lumii .
Succes , bunilor/:)

Succes akmoane....leo si gicu se bucura de locul 2 la voi in ally si ziceti ca sunteti cei mai buni ?
Nu va puteti curata nici propria voastra curte si sunteti tari?
Cavaleras doar si-a spus parerea...ce daca e mod nu e si om?Sau daca e mod nu are dreptul sa intrebe de ce a inceput cearta?
Repeta clasa 1 akmoane,ca te stii cu musca pe caciula(in privinta multicontului)
 

DeletedUser

Guest
Nu am nevoie de asa ceva..crezi ca eu ma dau pe langa savanti sa`mi fac caldura in sat sa stea iarba din sat intacta..mai frumos ca pe national arena..

Nu am nevoie de relatii bune cu liderii dar am:p Si tu te`ai bagat in seama asa deodata, ai iesit din anonimat si ai zis sa te iei de el ca foloseste hackuri...abia astept sa vina rezultatul tichetului:p

Zise subalternul incercand sa scape de rusine;)

Eu nu m-am dat pe langa gicu sau leo....eu sunt de acelasi rang cu ei....ceea ce nu pot spune si despre tine...

vai mersi. Nu trebuia =))) ... ce-i cu printurile alea ? Mie nu imi merge Print Screenul, si am cerut ajutor la o colega (cu, care ma inteleg foarte bine), sa ma ajute cu printul sa le explic ce si cum... si dupa ce mi-a dat imaginea prin mesaj, nu stiti sa dati click dreapta si copiati adresa URL a imaginii, si apoi o postezi cu bb-cod ? Chiar asa de grei sunteti ? =))))
Inca ceva... nu stiti de glume ? Glumeam pe faza CAVALERILOR IN IZMENE, si ziceam ca dau petreceri in pijamale, si ca noi suntem cei mai buni, deoarece acest lucru mi l-am propus pe Xi... B-)

Muhahahaha, deja sunt cel mai cautat pe Xi si pe forumul extern... nu faceti si un afis cu mine si scris peste WANTED ? =)))


Ce ziceti va place ?
Le merit dupa cate am facut pe grepolis :p

looter_of_the_day.png
,
most_towns_conquered_of_the_day.png
,
attacker_of_the_day.png
,
defender_of_the_day.png
...B-)

Deci sper ca mai posatati pe aici vreo 50pg, caci aduceti audienta IRR-ului. Multumsc foarte mult !

Cine a spus ca esti tu cel mai cautat? Tu esti nimic pentru noi....nu stiu de ce te crezi asa important.....nici nu te aflii pe lista de cuceriri a spammerilor...insa o sa le zic ca dupa ce termina cu acea hoarda de 200 de insi careia voi i spuneti alianta , sa treaca si pe la tine!

Voi chiar nu vedeti ca acei "clowni" stau bine mersi sub protectia bannerului IRR si voi nu sunteti in stare nici sa reactionati?
 

DeletedUser

Guest
Zise subalternul incercand sa scape de rusine;)

Eu nu m-am dat pe langa gicu sau leo....eu sunt de acelasi rang cu ei....ceea ce nu pot spune si despre tine...



Cine a spus ca esti tu cel mai cautat? Tu esti nimic pentru noi....nu stiu de ce te crezi asa important.....nici nu te aflii pe lista de cuceriri a spammerilor...insa o sa le zic ca dupa ce termina cu acea hoarda de 200 de insi careia voi i spuneti alianta , sa treaca si pe la tine!

Voi chiar nu vedeti ca acei "clowni" stau bine mersi sub protectia bannerului IRR si voi nu sunteti in stare nici sa reactionati?


Pai vad ca voi ma cautati peste tot, am mesaje private la greu =))) cu amenintari de tichete si de incalcare a regulamentului =)))), nu eu v-am cautat pe voi.
Pai tu crezi ca nu am metodele mele de a scapa de ei ? Nu sunt intemeietor ca am aceleasi capacitati ca tine, sunt pt ca sunt mai bun ! B-)
 

DeletedUser

Guest
Pai vad ca voi ma cautati peste tot, am mesaje private la greu =))) cu amenintari de tichete si de incalcare a regulamentului =)))), nu eu v-am cautat pe voi.
Pai tu crezi ca nu am metodele mele de a scapa de ei ? Nu sunt intemeietor ca am aceleasi capacitati ca tine, sunt pt ca sunt mai bun ! B-)
Mesaje private de la noi nu ai si nici nu o sa ai;)
xrehYH8GPm72pViedMCX.htp


Eu vad ca aceste capacitati net superioare mie....incepe sa lase alianta fara jucatori....ce se intampla?
jucatorilor obisnuiti din I.R.R. le e frica de lipsa ta de actine impotriva spammerilor....care inca va rad in nas....

Ca sa fii mai bun , trebuie sa-i invingi pe leo si gicu,asa cum ai promis....daca nu,astea-s doar vorbe;)
 

DeletedUser7034

Guest
Zise subalternul incercand sa scape de rusine;)

Eu nu m-am dat pe langa gicu sau leo....eu sunt de acelasi rang cu ei....ceea ce nu pot spune si despre tine...



Cine a spus ca esti tu cel mai cautat? Tu esti nimic pentru noi....nu stiu de ce te crezi asa important.....nici nu te aflii pe lista de cuceriri a spammerilor...insa o sa le zic ca dupa ce termina cu acea hoarda de 200 de insi careia voi i spuneti alianta , sa treaca si pe la tine!

Voi chiar nu vedeti ca acei "clowni" stau bine mersi sub protectia bannerului IRR si voi nu sunteti in stare nici sa reactionati?

Zi`mi numele tau in joc poate suntem vecini..B-)
 

DeletedUser

Guest
Baaaaaaaaaaaaaaaa ce aveti ? Nu ati mai vorbit cu V.I.P-uri ? Va dau un autograf si poate scap de voi... sau imi pun bodyguarzi pe voi ? B-)
 

DeletedUser

Guest
pana la 100 .. mai sunt de iesit ;).

Ps-> ce faceti voi , sunteti lasi .
asta ma enerveaza la voi , ca sunteti atat de lasi incat mai si comentati pe forum .

dar de ce nu ai facut si pozele unde JUCATORII AU FOST EXCLUSI .
 

DeletedUser

Guest
Rebelu va asteapta. Va cucereste de la cel mai mic pana la cel mai mare. Pe forum deja v-am distrus, pe Xi deja sunteti disperati... :p
 

DeletedUser

Guest
Baaaaaaaaaaaaaaaa ce aveti ? Nu ati mai vorbit cu V.I.P-uri ? Va dau un autograf si poate scap de voi... sau imi pun bodyguarzi pe voi ? B-)

Or sa iei tu autograf fortat pe propria piele de la unul dintr spammeri;)
Pentru ca tu si akmon sunteti atat de mici in fata planului spammerilor,incat cuvinte ca Vip nici n-ar trebui sa existe in vocabularul vostr;)
 

DeletedUser

Guest
Rebelu va asteapta. Va cucereste de la cel mai mic pana la cel mai mare. Pe forum deja v-am distrus, pe Xi deja sunteti disperati... :p

Probe rebelule PROBE!/:)/:)
Pana cand nu aduci probe pot si eu sa zic ca tu esti acum cu frica-n gat pentru ca nu stii daca vecinul pe care il sprijini este inamic;)
Cu ce ai distrus spammerii pe forum?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus