I.R.R (Imperiul Roman de Răsărit)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Daca folosesti mai multe conturi normal....sa nu mia spunem ca esti pe 171....si deja te crezi buricu' targului...esti cel mai bun la furat ba baiatule!

Tie ti se pare ca daca ai mai multe conturi poti sa iei trofeele alea inainte sa se termine protectia de incepator?
 

DeletedUser

Guest
Tie ti se pare ca daca ai mai multe conturi poti sa iei trofeele alea inainte sa se termine protectia de incepator?

Daca folosesti mai multe conturi poti sa mai folosesti si altceva (hackuri , boti) care sa te ajute sa le iei!

Rebelul daca nu ar trisa nici 200 de puncte n-ar avea acum1
 

DeletedUser

Guest
Daca folosesti mai multe conturi poti sa mai folosesti si altceva (hackuri , boti) care sa te ajute sa le iei!

Rebelul daca nu ar trisa nici 200 de puncte n-ar avea acum1

Serios? 2 conturi poate sa foloseasca orice jucator....asta ii trece prin minte fiecaruia cand incepe sa joace.....
cu hackurile si botii e mai greu. Eu nu am mai vazut jucator cu 2 conturi (si am vazut destui, care nici nu se oboseau sa puna un nume cat de cat diferit la cel de-al doilea cont), care nu au medaliile alea nici la 500000 de puncte
 

DeletedUser

Guest
Serios? 2 conturi poate sa foloseasca orice jucator....asta ii trece prin minte fiecaruia cand incepe sa joace.....
cu hackurile si botii e mai greu. Eu nu am mai vazut jucator cu 2 conturi (si am vazut destui, care nici nu se oboseau sa puna un nume cat de cat diferit la cel de-al doilea cont), care nu au medaliile alea nici la 500000 de puncte

Daca ai vazut destui si nu i-ai raportat,atunci meriti sa fii inclus in aceiasi categorie cu ei....medaliile sunt doar o chestie de noroc....si ma intreb,cum a ajuns pe XI cuceritorul zilei daca nu poate sa atace un oras?
 

DeletedUser

Guest
Pai uite, au facut tichet la admini, si asteptati raspunsul. Sa vedeti daca o sa ma baneze ca folosesc mai multe conturi ? Eu nu folosesc mai multe conturi. Am avut probleme si nu am putut sa intru intr-o zi, deci de aia sunt acuma pe 171... cand am intrat eram pe 500si ceva, si am mai recuperat. Am pierdut mai mult de 24ore. :p
De ce va este ciuda ca nu sunteti la fel de buni ca mine si ziceti ca trisez ? :))
Nu as face asa ceva. Niciodata nu am incalcat regulamentul.
Mi-a placut sa fac misto de cei care faceau si ei misto...
Medaliile le-am primit in mod corect, dupa ce am stat pana la 3 noaptea, am cucerit 3 sate cu tarani, si am farmat non-stop,etc. Doar ca uneori nu mai stau sa explic, si zic ,,sunt cel mai bun"... nu am intrat pe Xi sa fac performante, doar ca sa fac, ca alianta sa fie cat se poate de buna. Puteti sa imi faceti tichete fara numar, caci eu o sa ies curat. Facem pariu ? B-)
 

DeletedUser

Guest
Daca ai vazut destui si nu i-ai raportat,atunci meriti sa fii inclus in aceiasi categorie cu ei....medaliile sunt doar o chestie de noroc....si ma intreb,cum a ajuns pe XI cuceritorul zilei daca nu poate sa atace un oras?


Ei? Ma lumineaza si pe mine careva?>
Pai uite, au facut tichet la admini, si asteptati raspunsul. Sa vedeti daca o sa ma baneze ca folosesc mai multe conturi ? Eu nu folosesc mai multe conturi. Am avut probleme si nu am putut sa intru intr-o zi, deci de aia sunt acuma pe 171... cand am intrat eram pe 500si ceva, si am mai recuperat. Am pierdut mai mult de 24ore. :p
De ce va este ciuda ca nu sunteti la fel de buni ca mine si ziceti ca trisez ? :))
Nu as face asa ceva. Niciodata nu am incalcat regulamentul.
Mi-a placut sa fac misto de cei care faceau si ei misto...
Medaliile le-am primit in mod corect, dupa ce am stat pana la 3 noaptea, am cucerit 3 sate cu tarani, si am farmat non-stop,etc. Doar ca uneori nu mai stau sa explic, si zic ,,sunt cel mai bun"... nu am intrat pe Xi sa fac performante, doar ca sa fac, ca alianta sa fie cat se poate de buna. Puteti sa imi faceti tichete fara numar, caci eu o sa ies curat. Facem pariu ? B-)

Chiar as vrea sa vad cand vor veni pe forum I.R.R.-isti si vor spune ca "Rebelul a avut probleme personale si a trebuit sa dea stergere cont..."
 

DeletedUser

Guest
pai poti sa astepti mult si bine. Vor cadea serverele Grepolisului si eu tot aici voi fi :p
Nu crezi ca esti din nou o clona aparuta ? Inregistrarea: astazi (1/15/2012)
 

DeletedUser7034

Guest
Cum sa dea stergere cont ma?:)))
Asta se face din proprie initiativa..:p O sa ia ban nu ca stergere cont..si apropo nu o sa fie asa ceva..Joaca curat nu folosesti nici hackuri nici multi-cont:p
 

DeletedUser

Guest
Puteti sa ziceti orice vreti, s-au facut tichete la admini, puteti sa faceti si voi, eu joc corect nu am facut nimic ilegal. ;)
 

DeletedUser

Guest
Daca ai vazut destui si nu i-ai raportat,atunci meriti sa fii inclus in aceiasi categorie cu ei....medaliile sunt doar o chestie de noroc....si ma intreb,cum a ajuns pe XI cuceritorul zilei daca nu poate sa atace un oras?

Raspunde rebelule! Cum poti fi tu cuceritorul zilei , daca inca nu poti sa ataci nimic?
 

DeletedUser7034

Guest
Vorba ta rebelule..Daca ai lua 1 leu pe fiecare tichet:)))
Dar mai bine daca ai lua 50 de monede de aur pe fiecare tichetB-)
 

DeletedUser

Guest
Vorba ta rebelule..Daca ai lua 1 leu pe fiecare tichet:)))
Dar mai bine daca ai lua 50 de monede de aur pe fiecare tichetB-)

buna idee ;)

Deja am aproape 2 ani de cand joc, si mi-am facut multi prieteni, insa si multi dusmani. Daca trisam pana acuma eram banat de mult... de ce as face-o acuma, sa imi fie sters contul dupa ce am muncit atata timp ? Chiar nu va inteleg...
 

DeletedUser

Guest
Nuuuu....e Fecioara Maria reincarnata!

Acuma iti dai seama ca eu sunt ceva supranatural ?
Locatie: Nicaieri si Pretutindeni
Motoul: ,,Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu-i mai bun ca mine"
Medalii: ,,Cele mai smechere"

Ce alte indicii sa iti mai dau ? >)
 

DeletedUser

Guest
Acuma iti dai seama ca eu sunt ceva supranatural ?
Locatie: Nicaieri si Pretutindeni
Motoul: ,,Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu-i mai bun ca mine"
Medalii: ,,Cele mai smechere"

Ce alte indicii sa iti mai dau ? >)

Locatie: Nicaieri si Pretutindeni
Motoul: ,,Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu-i mai bun ca mine"
Medalii: ,,Cele mai smechere"

Asta te face....ehhh....sofer de autobuz?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus