Halloween - Vot

Alegeti concurentul


  • Total votanți
    383
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5815

Guest
rectificarea dimensiunilor s-a facut ulterior, dar zic eu ca in timp util :) ... cine s-a grabit sa trimita in prima zi si a lucrat doar la dimensiunea specificata in prima faza, da, a fost dezavantajat .... dar astea au fost conditiile, din pacate :)
 

DeletedUser598

Guest
rectificarea dimensiunilor s-a facut ulterior, dar zic eu ca in timp util :) ... cine s-a grabit sa trimita in prima zi si a lucrat doar la dimensiunea specificata in prima faza, da, a fost dezavantajat .... dar astea au fost conditiile, din pacate :)

In timp util Tania,DAR,de ce sa nu fie deodata cum trebuie. Mai bine de 7 ori masori si odata tai,decat invers. NU?
 

DeletedUser

Guest
helloween_login.png
 

DeletedUser

Guest
super!

:eek::angry: super! chiar lam votat pe concurentul 1!sper sa fie chiar pe locul 1.
:pro:
 

DeletedUser

Guest
La ce te referi dulceato prin : "suntem prieteni de la primul post?" ??

la explicatiile sterse de moderator

in rest sunt de acord cu tine;), nu e vina concurentilor care au facut treaba buna cu totii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser598

Guest
la explicatiile sterse de moderator

in rest sunt de acord cu tine;), nu e vina concurentilor care au facut treaba buna cu totii
Hmm..poi uite eu nu am reusit sa citesc ceia ce a fost sters de catre moderator. Daca ai vrea sa ma luminezi un pic... voi astepta un PM! ;)
 

DeletedUser7354

Guest
e frumos realizata Subiectul 1. cred ca a muncit din greu cel care a facut-o. il felicit pectru toate subiectele, chiar daca unele au fost mai frumoase decat celelalte.
Totusi, chiar daca prima este frumoasa ca are si animatie cu fulgerul lui Zeus, tot ii sta mai bine lui Hera ca vrajitoare in subiectul 2. dupa mine este cea mai frumoasa. apoi este zeus si hera sub 3.
Anu acesta chiar sa organizat fumos Halloweenul si pe forum si in joc. Concursurile cu dovlecii si designul siteului au fost super. Sper ca la anul sa ne astepte ceva si mai spectaculos.Ar fi frumos sa faca acelas lucru si pe Alfa. SA fie toate la fel.

56.gif
HAPPY HALLOWEEN!
56.gif
 

DeletedUser

Guest
casalotul - ia spune-ne tu mai expertule prin ce da clasa poza 1? Prin faptul ca e doar o imagine copiata de pe internet, careia i-a fost adaugat textul "Grepolis Halloween", ca nu este utilizabila ca avatar animat intr-o multime de locuri care nu suporta GIF-uri animate sau ca are doar 8BPP si se vede pixelat?

PS: Si sa stii ca ai mare dreptate la partea cu "voturile nu vor reflecta niciodata realitatea"... doar pe primul loc e poza 1, nu? :)
 

DeletedUser

Guest
mie sincer mia plcut toate a fost greu sa aleg pana la urma am ales 1:):):)
 

DeletedUser

Guest
cand faci afirmatii de genul asta ar trebui sa te gandesti de 7 ori inainte ... restul e can-can si atitudine denigratoare fara acoperire

Eu nu sunt ca tine guri, nu trebuie sa ma gandesc de 7 ori... mie imi iese bine din prima. Cat despre afirmatiile mele, pana la proba contrarie (o imagine vectoriala, ceva care sa arate ca tu ai facut desenul), raman in picioare si continui sa le sustin.
 

DeletedUser5815

Guest
Eu nu sunt ca tine guri, nu trebuie sa ma gandesc de 7 ori... mie imi iese bine din prima. Cat despre afirmatiile mele, pana la proba contrarie (o imagine vectoriala, ceva care sa arate ca tu ai facut desenul), raman in picioare si continui sa le sustin.

cu mare drag... unde iti trimit originalul? :p
 

DeletedUser

Guest
pffff

Eu nu sunt ca tine guri, nu trebuie sa ma gandesc de 7 ori... mie imi iese bine din prima. Cat despre afirmatiile mele, pana la proba contrarie (o imagine vectoriala, ceva care sa arate ca tu ai facut desenul), raman in picioare si continui sa le sustin.

Aici ai gresit-o grav !!! Tania e chiar pe meserie ... cu asta se ocupa ... :)
 

DeletedUser6312

Guest
Tania, scumpa, eu te felicit de pe scaun, nu stau in picioare ca mi-s tare ostenita :*:*:*
 

DeletedUser

Guest
Nu vreau sa fiu rautacios, dar nu s-ar zice... iar daca am gresit, o sa-mi admit vina si imi cer si scuze, nu-i panica :)
 

DeletedUser

Guest
LOL :)
Maine?! Iti taie astia curentu` ca pe vremea lui Ceausescu si nu mai apuci sa o trimiti in seara asta? Sau in seara asta "te apuci de ele" si ii faci trace pana maine? Uite, iti sugerez sa incerci cu AutoTrace ca sa nu mai perdem timpul degeaba... :)

Si poftim si adresa gorghell @ hush . com
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus