Halloween - Vot

Alegeti concurentul


  • Total votanți
    383
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am votat poza nr.2. Mi se pare cea mai realistica. Imi place si poza nr.1, mai ales animatia, dar prefer poza nr.2! :cool:
 

DeletedUser

Guest
poza numalu patlu e cea mai taleee!!
4.gif
 

DeletedUser

Guest
o mica intrebare

cum putem sa aflam coordonatele are cineva coordonatele sa le caut pe grepolis ?
 

DeletedUser

Guest
cum putem sa aflam coordonatele are cineva coordonatele sa le caut pe grepolis ?

incearca sa pui intrebarea la rubrica special destinata intrebarilor. si in comentul in care vizualizezi informatiile unui oras vezi clar pe ce insula se afla , marea si coordonatele orasului....
sa vezi informatiile despre un oras apesi pe cerculetul din mijloc, cel cu i
 

DeletedUser3457

Guest
Cu Photoshop faci orice,animatie,3D, efecte direfite etc. Nu ai nevoie de nici un alt soft adaugator pentru astea.


Aratami tu mie o lucrare 3D facuta in photoshop :))))))))))))
Poate am inceput eu sa uit dar din ce imi aduc aminte ti-ar trebui un cc+ pentru asa ceva...In fine felicitari celor care au editat poze :)..Cea ma ireusita este poza concurentului 2.Cu toate ca romanul daca vede cateva luminiti si efecte i se par mari ingenerii :)))....
E cam cu un film Western cu Clint Eastwood..a fost ''misto'' dar parca mai bine ar merge unul cu B.Willis in Armaghedon :)))))..ca ce ''naiba'' are luminiti si efecte multe :)))))


NU CRITICATI CEEA CE AM SPUS EU,ESTE DEMOCRATIE SI FIECARE ARE DREPTUL A OPINIA SA.
 

DeletedUser7295

Guest
cea mai frumoasa,reusita si amuzanta e a concurentului 2 :pro::pro::pro::pro:
 

DeletedUser

Guest
vot

toate sunt frumoase dar 2 mi sa parut cea mai reusita figurina.....
 

DeletedUser6752

Guest
:pro: (acesta e grepolis) concurentul cu numraul 4 isi bate joc Hades , ma enerveaza :angry:
 

DeletedUser

Guest
probabil concurentii 1,2 si 3 vor fi descalificati pentru ca au participat cu niste lucrari imense, eu am vazut ca s-a cerut avatar sau semnatura, ar trebui micsorate la dimensiunile unui avatar pentru a vedea cum arata atunci; mai raman lucrarile 4 si 5 care respecta cerintele (nr.4 chiar a exagerat, semnatura e prea ingusta, cred ca are doar 100 pixeli)... cu toate acestea arata cel mai bine de departe asa ca are votul meu

Felicitari tuturor concurentilor! :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus