Halloween - Vot

Alegeti concurentul


  • Total votanți
    383
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6312

Guest
Mda, este un regulament, nu va fi descalificat nimeni :)))))
Oricum cu parerea ne putem da cu totii :D
 

DeletedUser598

Guest
probabil concurentii 1,2 si 3 vor fi descalificati pentru ca au participat cu niste lucrari imense, eu am vazut ca s-a cerut avatar sau semnatura, ar trebui micsorate la dimensiunile unui avatar pentru a vedea cum arata atunci; mai raman lucrarile 4 si 5 care respecta cerintele (nr.4 chiar a exagerat, semnatura e prea ingusta, cred ca are doar 100 pixeli)... cu toate acestea arata cel mai bine de departe asa ca are votul meu

Felicitari tuturor concurentilor! :)

Dulceato,intra la anununturi la subiectul Halloween 2011 si citeste mai atent a 2a postare si ai sa vezi ca cei 2 participanti cu pozele alea imense nu au incalcat deloc regulamentul. :)

Sa fi fost dupa regulament,poza NR1 la marimea de 80x80 pixeli avea sa arate foarte naspa,mai ales ca e format gif. :):cool:
 

DeletedUser

Guest
Poza nr. 2 e favorita mea, cea mai interesanta dintre toate ! (dip)
 

DeletedUser

Guest
Felicitari concurentilor

:)Felicitarile mele tuturor concurentilor :) , toti sunt foarte buni , dar eu am ales primul concurent deoarece mi s-a parut mie cel mai bun dintre toti .
Multa bafta tuturor:cool:
 

DeletedUser

Guest
sall

Eu votez cu numarul 2 mi se pare cea mai buna ;) semnat: Endy2010
 

DeletedUser

Guest
Dulceato,intra la anununturi la subiectul Halloween 2011 si citeste mai atent a 2a postare si ai sa vezi ca cei 2 participanti cu pozele alea imense nu au incalcat deloc regulamentul. :)

Sa fi fost dupa regulament,poza NR1 la marimea de 80x80 pixeli avea sa arate foarte naspa,mai ales ca e format gif. :):cool:

suntem prieteni de la primul post? :) trebuiau postate si avatarurile 80x80, iar pozele mari doar atasate, chiar as vrea sa fac o comparatie intre nr.1 si nr.4 care e tot gif si mai e si inghesuit in 60 pixeli;


imi plac toate, felicitari inca o data, insa doar un vot e acceptat, mi-ar placea sa vad si nr.5 la dimensiune mai mare, e infricosatoare
 
Ultima editare de un moderator:

Nihilius

Membru activ
Pozele postate raman sunt in concurs, nu vor fi descalificate.

Mult succes participantilor si felicitari pentru creatiile lor.
 

DeletedUser

Guest
fain al 2-lea

concurentul al-2-lea este bestial am si facut pt. scoala dovlecii:)(SW):pro:
 

DeletedUser598

Guest
suntem prieteni de la primul post? :) trebuiau postate si avatarurile 80x80, iar pozele mari doar atasate, chiar as vrea sa fac o comparatie intre nr.1 si nr.4 care e tot gif si mai e si inghesuit in 60 pixeli;


imi plac toate, felicitari inca o data, insa doar un vot e acceptat, mi-ar placea sa vad si nr.5 la dimensiune mai mare, e infricosatoare

La ce te referi dulceato prin : "suntem prieteni de la primul post?" ??

Faza cu primele 3 si ultimele 2 e mare. Alea de sus sunt AVATARE,si alea mici de jos,care zici tu ca sunt inghesuite sunt semnaturi. Deci,avatarele au o regula si semnaturele alta regula.

Faza cu diferenta de marimi e vina celor ce au organziat concursul,nu a celor ce au creeat. Zic si de ce: Prea prost a fost organizat,putine date si lamuriri pentru creeatii. Daca acordau inca 30 minute si gandeau mai amanuntit totul,creeau si un concurs pe cinste,dar ma rog,asa a fost sa fie. Pe viitor sper sa fie concursurile mult mai detailate.
)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus