Grepolympia

  • Autor subiect DeletedUser4915
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1411

Guest
Astazi..am folosit 3 puncte numai la concentrare si acuratete...si nu am urcat nici macar 1 loc..(am ajuns pe 5)
 

DeletedUser

Guest
Deci pana la urma cum atrenam arcasul?pe ce punem punctele
 

DeletedUser

Guest
si daca mai e doar o zi crezi ca las arcasul neantrenat?e ultima zi care conteaza !dupa competitia de maine se face clasamentul si se primeste bonusul asa ca...
 

DeletedUser

Guest
cum antrenam aruncatorul de sulita pe ce punem punctele?pe ce sa pun mai multe pe putere de aruncare sau pe indemanare?
 

DeletedUser

Guest
sincer,eu mam clasat destul de bine la ambele discipline,acum la aruncarea sulitei cred ca puterea de aruncare conteaza.o sa vad maine daca e asa sau nu.:)
 

DeletedUser

Guest
Eu cred ca tehnica va fi importanta spre finalul competitie. Pana atunci puterea este pe primul loc, apoi sprintul si abia la urma tehnica. Deci eu am de gand sa aloc o proportie mai mare din punctele de indemanare pe putere, mai putine pe sprint si mult mai putine pe tehnica. Acest rationament s-a dovedit bun pana acum.
 

DeletedUser

Guest
sincer,eu mam clasat destul de bine la ambele discipline,acum la aruncarea sulitei cred ca puterea de aruncare conteaza.o sa vad maine daca e asa sau nu.:)
jwath7QPaHKhS2bxnawJ.png
am dat doar 33.52
 

DeletedUser

Guest
sall all.acum pe trebuie sa mergem?control?forta sau cai putere,va multumesc anticipat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus