Grepolympia

  • Autor subiect DeletedUser4915
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4915

Guest
as vrea sa stiu daca laurii din Grepolympia din prima saptamana se reporteaza in sptamana 2,3,4 ?????????
 

DeletedUser

Guest
Finalul Grepolympia

Daca dupa incheierea evenimentului, daca mai aveti Lauri ramasi nu va faceti griji, le puteti schimba la magazin si dupa acest termen. Acesta va ramane deschis timp de o saptamana dupa inchiderea intrecerilor pentru a va acorda timp sa va decideti ce obiecte doriti sa cumparati.
 

DeletedUser

Guest
as avea nevoie de putin ajutor.Acum in prima saptamana avem Intrecerea hoplitilor ce este cel mai bine sa antrenam la hoplitul nostru pt ca la o cursa de rezistenta eu cred ca se potrivesc toate 3 foarte bine :rezistenta , forta si viteza ... ?
 

DeletedUser

Guest
eu am pus pe rezistenta si viteza nu stiu daca sa pun si pe forta oricum daca a incercat careva sa puna si pe forta si a imbunatatit rezultatele sau daca se pricepe cineva ne poate invata si pe noi
 

DeletedUser

Guest
eu am pus pe rezistenta si viteza nu stiu daca sa pun si pe forta oricum daca a incercat careva sa puna si pe forta si a imbunatatit rezultatele sau daca se pricepe cineva ne poate invata si pe noi

Eu am 3 la rezistenta,5 la forta si 3 la viteza...De cand asa,am reusit sa trec de 800m .
Ieri,am fost si pe locul 2,azi,pe 7.
 

DeletedUser

Guest
deci nu stie nimeni sigur...astazi cu 23 puncte de rezistenta ,7 forta si 8 viteza a alergat doar 1730m si sunt pe locul 4 iar primele 2 locuri au alergat 2200m...
 

DeletedUser2743

Guest
locul 5 cu 1779 metri si am:
rezistenta:7
forta:3
viteza:21
 

DeletedUser8581

Guest
eu nu am inteles prin antrenarea trupelor.
cum adica trupele antrenate vor fi retrase permanent din orasul respectiv?????
voi ramine fara trupe si voi ataca cu cladirile????
 

DeletedUser

Guest
iti faci alte trupe
151fs445567.gif
 

DeletedUser5815

Guest
eu nu am inteles prin antrenarea trupelor.
cum adica trupele antrenate vor fi retrase permanent din orasul respectiv?????
voi ramine fara trupe si voi ataca cu cladirile????

practic, antrenamentul presupune consum de trupe
gandeste-te ca le-ai pierdut in atac si trebuie sa le refaci.... atata tot :)
 

DeletedUser

Guest
Mie mi se pare o risipa de timp,resurse,si trupe.Dupa mine Grepolympia e o prostie.
 

DeletedUser

Guest
in ce se pun punctele la tir cu arcul? cine are idee replay va rog,eu cred ca cele mai multe trebuie puse in precizie...
 

DeletedUser

Guest
nu cred ca este precizie..asa am crezut si eu,..dar am pus pe precizie,..si tot scad drastic in clasament....
 

DeletedUser

Guest
mda, nu e precizia,conteaza putin..cei care au dat aseara fara puncte de indemanare,ca la ora 00:00 nu aveau de unde au obtinu 24. si ceva,iar eu azi dimineata cu 2 puncte in precizie am obtinut doar 25.daca aflati anuntati-ne si pe noi . :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
desigur, dar tebuie stiut care deintre cele doua ,conteaza mai mult: "concentrate" sau "acuratete" ??
 

DeletedUser

Guest
nu stiu. la hoplit ia trebuit viteza. la arcas ce ii trebe ? asa dupa tine
 

DeletedUser

Guest
cred...
ACURATÉȚE s.f. (Liv.) Atenție deosebită, exactitate, grijă în execuția unui lucru

acum sa scrie unu daca asta foloseste si se simte ceva ???
 

DeletedUser

Guest
azi mi*am folosit sansa.si bag in acuratete pana maine si am sa va spun ,daca incearca cineva concentrare sa ne comunice si noua rezultatele...
 

DeletedUser1411

Guest
Eu am mers pe concentare(2 puncte) si precizie(3 puncte) si de pe locul 24 am sarit pe 2...:)

Atentie insa!
Pentru ca punctele pe care le adaugati voi sa fie luate in considerare..trebuie sa apasati acel buton.."participare la cursa"
si-apoi..se vor lua in calcul..altfel....


ps. asta e observatie proprie..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus