Grepolympia

  • Autor subiect DeletedUser4915
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
alexandra spunene cate puncte ai tras prima data cu arcul cand erai pe locul 24 si cate puncte ai tras a 2-a oara cand ai sarit pe 2 ;)
 

DeletedUser9543

Guest
25 % la cocetrare
35 % la acuratete
40 % la precizie
 

DeletedUser1411

Guest
alexandra spunene cate puncte ai tras prima data cu arcul cand erai pe locul 24 si cate puncte ai tras a 2-a oara cand ai sarit pe 2 ;)

Pai..in momentul in care am apasat pentru prima data "participa la cursa"..imediat dupa 12 noaptea, am picat pe locul 3...
Pe parcursul orelor (de la 12 noaptea...la orele 13 in aceasta dupa amiaza..) am ajuns pe locul 24..iar la atribute aveam 4 puncte..
Le-am adaugat conform celor spuse in mesajul de mai sus..adaugandu-l si pe al 5-lea..
Si-am apasat din nou.."participare la cursa"..si am ajuns la locul 2..unde sunt si la aceasta ora..:)
 

DeletedUser

Guest
hmm...pe o lume am primit 24.41 Puncte fara sa bag puncte de indemanare la vreo categorie,iar pe alta am cate un pct la acuratete si precizie si am primit mai putine pct /:)
 

DeletedUser1411

Guest
Pai..evident ca sunt diferite..
Ele au legatura cu viteza lumii pe care activezi..:)
 

DeletedUser

Guest
ieri dimineata aveam 2 puncte in precizie si am dat tras 25,50 ,in cursul zile am bagat doar in acuratete 7 puncte si am obtinut 25,17 adica mai putin...deci clar nu e acuratetea /:)

- - - Updated - - -

25 % la cocetrare
35 % la acuratete
40 % la precizie

scade mai mult din acuratete...
 

DeletedUser1411

Guest
Precizie 7
Acuratete 1
Concentrare 2

Si inca sunt pe locul 2..:)
 

DeletedUser

Guest
multumim alex dar cred ca ar trebuii cateva si in concentrare, macar putine dar ,ar trebui cred eu
 

DeletedUser9543

Guest
ieri dimineata aveam 2 puncte in precizie si am dat tras 25,50 ,in cursul zile am bagat doar in acuratete 7 puncte si am obtinut 25,17 adica mai putin...deci clar nu e acuratetea /:)

- - - Updated - - -



scade mai mult din acuratete...

am bagat asa
2 concetrare
3 acuratete
5 precizie


si sunt pe 2
cu 32.23
 

DeletedUser

Guest
dupa cum ziceam, acuratetea este bagata pentru a ne induce in eroare,astfel devine jocul mai fascinant, eu unu incep sa fac astfel :raport- precize : concentrare ~ 4 : 1.
 

DeletedUser

Guest
fratilor eu am avut 1 la precizie si am dat 24 si ceva iar astazi am bagat inca 4 la precizie (5 total) si am facut aproape 31 m
 

DeletedUser9489

Guest
Eu am folosit 3 concentrare, 1 acuratete si 7 precizie... si sunt pe 29 cu 33.43puncte
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus