Grepolinsomniacii - pe noi nici Mos Ene nu ne mai modereaza!

DeletedUser

Guest
Pey eu fac sport de aproare 11 ani :p...asa ca am la intamplari sa zic...de numai ma opresc pana maine : ))...dar daca dau de unde coleg pe aici si ma injura ce fac ? : ))

de ce tie frica nu scapi :)

filmele imi plaac cele sf batlestar galactika seria noua
stargate sg 1
stargate antlantis
din supranatural nu am inteles nimik
 

DeletedUser

Guest
Iti luam noi apararea ;) Iar injuraturile nu sunt acceptate pe forum, asa ca pe el o sa-l trimitem intr-o vacanta... prelungita, daca incearca asa ceva.
 

DeletedUser

Guest
aici merge greu nu stiu cum sa fac sa vad daca apare o postare noua,si sar de la o pagina la alta
:):):):)
 

DeletedUser

Guest
Da...stiu : ))
Pey ma uit la supernatural de cand a inceput si am inteles tot...ce n ai inteles ca te lamuresc eu : ))...si vezi ce un serial super pe care il urmaresc acum Spartacus...
 

DeletedUser

Guest
un banc dragut se poate?

Spartacus serial?,unde a aparut?

pai ce sa intimpla? va apucat somnul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Orann, te rog sa folosesti optiunea de editare post, o gasesti in coltul din drepata jos a postului tau. Nu mai scrie post dupa post, e obositor de urmarit.

Si nu, nu am adormit :) Asteptam sa va aud povestind. Dar vad ca nu aveti curaj...
 

DeletedUser

Guest
Pey sa va zic o trasnaie facuta de profu : ))...

Era sambata dimineata...pe la 7 jumatate asa...si termaninam noi cu incalzirea si ne pune sa facem scheme...si profu mai nervos asa de fel...se urca pe marginea bazinului si incepe sa strige si sa injure pe un coleg...ca n a facut bine schema...si in mana dreapta avea o minge...si la cat de nervos era...a dat sa arunce dupa el...si hop cand sa arunce aluneca frumos..si direct in apa cu profu :X : ))...


Da uite aici un trailer Spartacus mie unu imi plac filmele si serialele mai istorice asa...:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Rezolvat ;)

Tareeee !!! Cred ca ati ras de v-au dat lacrimile... Nu s-a luat pe urma de voi ?

Apropo: practici polo, nu ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Iti dai seama...toti ne am bagat cu capu in apa...si razi cat poti....

Da...:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu mai putem mica carne de pui,zic astia ca au salmonela????????????????????
 

DeletedUser

Guest
Numai era in stare...era prea nervos : )) a plecat acasa injurand : ))
 

DeletedUser

Guest
saracul prof
eu ma-m jucat pe marginea bazinului cu feciorul si am alunecat de am dat cu dosul de gresie de nu am mai putut sta pe el vreo 2 zile,cel mai naspa ca lucru si pe scaun toata ziua

e misti ca avem aproape un bazin cu apa termala si mergem in fiecare sambata la strand,si mai tare e ca mergem in echipa vreo 4 masini,intram la 7 seara si esim la 1 noaptea,e kool ca e si bar si teleu
echivaleaza cu o iesire pe timp de vara,te relaxezi la maxim dupa o saptamina de lucru
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
M1|1Mo1... amuzanta poveste :))

Spuneai ca de 11 ani practici sport.. Te superi daca te intreb ce varsta ai?

LE: Scuzati-mi ignoranta.. Era sa uit sa va spun buna seara tuturor :)
 

DeletedUser

Guest
Saracu ?....aolo vream sa'i zic "vedeti ca dumnezeu nu doarme ?" la cate injuraturii am luat de la el...pentru niste porcarii...:-j

Salut salut...21 de ani am:p...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Da...daca cunosti pe cineva sau daca ai practicat sportu asta zii cine esti :D
 

DeletedUser

Guest
Nu cunosc pe nimeni si nici n-am practicat vreodata sportul. Defapt nici nu stiu bine sa inot.

Eram doar curios si plictisit si cu chef de "small-talk"..

In plus, chiar daca nu ai reusit sa faci performanta, nu e nimic rusinos... :) Oricum ai merita sa fi felicitat pentru ca te-ai tinut 11 ani de sport... :)
 

DeletedUser

Guest
Nu cred ca dupa 11 ani de zile nu faci performanta si poti sa te lasi asa usor...:D dar am crezut ca ai practicat acest sport:p...
 

DeletedUser

Guest
ca sa inoti sa te distrezi cu baietii e foarte fain dar sa faci ca sport de performanta e greu,si cum sunt multi sportivi care incep de la varsta frageda e si mai greu,cred ca rezultatele apar abia acum pe la tine M1l1Mo1
 
Sus