Grepolinsomniacii - pe noi nici Mos Ene nu ne mai modereaza!

DeletedUser

Guest
Motto:
Sunt de cei ce-mpusca-n luna
Care noaptea-n frunze suna
Feciori de lele nebuna.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Stai calm mai. Nu dam pastile gratuite. Tocmai ieri s-a terminat stocul. :D
 

DeletedUser

Guest
Io cred ca le-ai dosit matale si acum nu stii cum s-o scoti la cap cu inventarul...
 

DeletedUser

Guest
eee. Pana la sfarsitul anului fiscal mai este, de abia atunci se face inventarul. Oricum pastilele expira pana atunci si le trec la pierderi ca sa ma scot. :D
 

DeletedUser

Guest
Tztztz...insomniaci fara sa fie la inventar???
urat din partea voastra:D
 

DeletedUser

Guest
topicul asta nu trebuia sa lipseasca !!!!
acum ma simt mult mai bine ;) :D
 

DeletedUser

Guest
s-au gasit cei doi mari spameri sa inceapa topicu asta
Ce e drept tre sa il felicit pe gabi. titlul nu e asa de plictisitor ca "sursa"
 

DeletedUser

Guest
Si totusi "sursa" ramane unul dintre cele mai frumoase topicuri de pe forumul triburilor.
Desi, cel mai haios topic de acolo mi se pare "Yobaxter are nevoie de ajutor" . :)
 

DeletedUser

Guest
Nu am interactionat pana acuma pe triburi,lumea 1 da te-am urmarit cat de cat :)....u nu ai de unde sa ma cunosti deocamdata poate la urmatoarele schimbari pe harta ai sa auzi de mine.
 

DeletedUser

Guest
Nu am interactionat pana acuma pe triburi,lumea 1 da te-am urmarit cat de cat :)....u nu ai de unde sa ma cunosti deocamdata poate la urmatoarele schimbari pe harta ai sa auzi de mine.

daca tu zici...pai nah facem offtopic aici da-mi mesaj pe l1 daca vrei sa discutam
 

DeletedUser

Guest
Insomniaci ? Pai, cred ca v-ati hazardat putin cu reclama aia cat trei sferturi din titlu... pentru ca singurul care semneaza condica pe timp de noapte aici e... UN MODERATOR !!! :eek:

Sac !
 

DeletedUser

Guest
Ooooo... deja suntem 2... daca mai reusim sa aducem o persoana, dam petrecere :D

Rectific: deja suntem 3. Paaartyyyy !!!!
 

DeletedUser

Guest
Eu vin... cu cafeaua (ne trebuie, daca vrem sa stam pana dimineata). Cine aduce muzica ?
 
Sus