Grepolinsomniacii - pe noi nici Mos Ene nu ne mai modereaza!

DeletedUser

Guest
Pacat ca eu dimineata is plecat :( nu pot sta prea mult doar mai dau 1,2 comenzi si m-am pus la somn
 

DeletedUser

Guest
Lasa, ne apucam noi de cantat. Vreun voluntar ? Si care-s preferintele publicului ?
 

DeletedUser

Guest
eu nu cand ca pleaca toti...si s-asa nu se-nghesuie deloc. daca vrei jucam mima...
 

DeletedUser

Guest
Cred ca va trebui sa luam intai cateva masuri de precautie:
1. Securizam toate geamurile din cladire;
2. Evacuam toti vecinii;
3. Montam la intrare un vendomat, pe care il aprovizionam din belsug cu dopuri de urechi (antifoane) - asta, pentru curajosii care vor sa ramana prin preajma, sa ne audieze :p
 

DeletedUser

Guest
Cred ca va trebui sa luam intai cateva masuri de precautie:
1. Securizam toate geamurile din cladire;
2. Evacuam toti vecinii;
3. Montam la intrare un vendomat, pe care il aprovizionam din belsug cu dopuri de urechi (antifoane) - asta, pentru curajosii care vor sa ramana prin preajma, sa ne audieze :p

tess mica tradatoare :*
evident pariu ca nu stii cine sunt, dar presimt de altfel ca o sa afli :D
 

Nihilius

Membru activ
raid

tesis, iar tantarul acela ?

pentru tine:
raid-anti-tantari-pastile-laminate-r0680_medie.jpg
 

DeletedUser

Guest
tess mica tradatoare :*
evident pariu ca nu stii cine sunt, dar presimt de altfel ca o sa afli :D

Cred ca stiu cine esti de dinainte de a ma observa tu pe-aici ;)

@ Nihilius:
Boss... ti s-a urat cu binele cumva ? Ce te-ai face tu fara mine ? Gandeste in perspectiva, nu te repezi ca fata mare la maritis. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Halal insomniaci...bate vantul....iar ma plictisesc...cred ca ma duc sa ma culc...:(
 

DeletedUser

Guest
Se vede ca am lipsit eu... daca pleaca omul cu cafeaua, toata lumea doarme :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Eu propun sa ii lasam un sfert de ora fara curent. Sa vezi cum se vor trezi, daca nu le mai bate in ochi luminita de la mouse-ul optic.;)
 

DeletedUser

Guest
iubire...e meci la tv :)...lasa-i usor ca apar iei dupa 12 noaptea ;)
 

DeletedUser

Guest
Offf offf offf...in sfarsit in noaptea asta, dormez si eu normal cica...dupa nu stiu cate luni:)
 
Sus