Grepolinsomniacii - pe noi nici Mos Ene nu ne mai modereaza!

DeletedUser

Guest
nu este nevoie sa imi confirmi, doamna mea...stiu si singur sa fac diferenta intre ce este adevarat si ce nu!

Ungure, cred ca nu ai inteles despre ce e vorba in propozitie :D dar deh, esti minoritar si trebuie sa avem grija cum vorbim cu voi;) data viitoare promit sa iti scriu in maghiara :p:p
 

DeletedUser

Guest
Ex locul 1 pe beta...

Salutare...revin si eu pe forum,nu am ce face,doar sa treca timpul mai usor,ca pe joc nu mai pot intra 7 zile (ban)... :(
 

DeletedUser

Guest
O fi dat navala prin templu si l-au prins preotii tragand de cozi vreo sclava...
 

DeletedUser

Guest
Eu! N-am baut nimic, sunt uscat ca fundul de bebelus dupa ce-l dai cu pudra de-aia!:D
 

DeletedUser

Guest
Eu am baut... apa minerala. Cred ca din cauza asta nu imi mai e somn. Hai sa povestim. Te las pe tine sa alegi subiectul.
 

DeletedUser

Guest
Pey lucram la ceva...si nu am stiut ca o sa termin asa repede : ))...si nahh
 

DeletedUser

Guest
Aici poti protesta cat vrei, nu te aude nimeni. Mozii au plecat la culcare, degeaba depui ticket la sistemul de suport, ca pana maine nu va fi citit...

Asa ca... la treaba !
 

DeletedUser

Guest
Neeaa...nu prea le am cu fotbalu si plus ca sunt Stelist : )) asa ca...nu ma pune sa' mi zic parerea ca...iese urat : ))
 

DeletedUser

Guest
Sunteti siguri ca vreti sa aleg eu un subiect ?

Hmmm... sa vedem... Fotografie ? Filme ? Sporturi ? (nu de la tv, ci practicate de voi) Muzica ? Cea mai tare petrecere ? Intamplari amuzante ? Intamplari... penibile ?

Eu v-am propus cateva, hai sa vedem un curajos care dezvolta una dintre idei (sau ideea proprie).
 

DeletedUser

Guest
Pey eu fac sport de aproare 11 ani :p...asa ca am la intamplari sa zic...de numai ma opresc pana maine : ))...dar daca dau de unde coleg pe aici si ma injura ce fac ? : ))
 
Sus