Gluma si rasplata

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nu mai trebuie, mi-a trecut capul, dar mersi oricum... Ironia din prima postare care a deschis aceasta tema este palpabila sa stii, plus ca ai scris-o si Italic, sa sara in ochi ;)

@fernandocolunga tu iti dai seama ce ceri? Am cautat de clone toti cei inscrisi la concurs si mi-a luat aproape o zi intreaga, acum sa ii caut sa vad si fiecare in ce alianta e si pe ce lume joaca? Multumesc, nu. Concursuri de genul asta nu cred ca se vor mai organiza, vor prima cele cu sablon la raspunsuri ca sa avem acoperire, in caz de nemultumiri avem e-mailul reclamantului si putem demonstra ca nu am numarat pe sarite...

Accept un warn,atat, mai mult nu...Leo,vrea si el ceva rosu de la mine,nu ii dau, e al meu,daca ai surplus si bunavointa ,"vopseste-i si lui gardul!"
Eu vreau concursul personalitatea lumii ,pe Hiperboreea...sa fie ,ca noi acolo nu suntem suparaciosi!
App. e primul concurs la care am aplicat,dar ca si dezbatere din pdv-ul meu,cred ca si ultimul a fost.
@ Yoga,mai stai ca e si volumul II
0002018E.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ce oameni ! Bine mai, mie de ce nu-mi ziceti ca aci se cearta lumea? Va rog alta data sa ma informati si pe mine ca imi place mult sa citesc d'astea ! Va rog frumos !
 

DeletedUser

Guest
Cred ca as putea sa ii dau alt gust? Nu ma crezi in stare,?
Am vazut o discutie foarte interesanta pe Sigma,si imi pare nespus de rau ca nu am fost prezent aseara pe forum.
Putem discuta tema la general?
Consider ca teo e vinovat,e punctul meu de vedere,stiind cum si ce face un bot,si nu greu de intuit cum il reperati.
Ideea era alta si nu vina in sine!
 

DeletedUser

Guest
Iar mi-ai inchis usa in nas,e a 2 oara,AZI:)
cand sa editez,subiect inchis.
Sa fiu eu asa norocos.
Eu il am foarte linistit dar parca prea....nu ai aceasta senzatie?
 

DeletedUser7851

Guest
Oare ce mai aveai de adaugat? A recunoscut omul ca a gresit, si-a cerut si scuze.
Aici nu inchid....inca:p
 

DeletedUser

Guest
PAi uite asta,ca nu prea a fost corect si ca se cam poate,cam greu dar da!Ce frica iti mai e de ceea ce "poate am sa editezzzzz"..moamaaaa.....
pHB3Fh0C8NS9nbOV--id.png

PS:iar am luat o usa in nas..a 3 pe azi..mi-a dat cu link gresit :)......ahhhhhhhh...ahhhhhhhhh,imi placeau primele 4 puncte,dar la 5 l-a dat de perete,pacat!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Aceasta discutie devine personala si prefer sa punct punct aici.
 

DeletedUser

Guest
Nooo,chiar nu e personala,ce sa am eu cu tine?
Nu am nimic cu nimeni,nu tin cu nimeni,nici chiar cu mine insumi nu tin,cu toate ca uneori ar trebui sa o fac!
era o simpla "erata" la sigma.
Imi pare din ce in ce mai evident faptul ca acest forum e atat de ostil ,incat nu mai indrazneste nimeni sa intrebe ceva sau sa comenteze,cu exceptia unor copii ce isi prezinta nedumeririle puerile.
Prezenta "fortata " e data de castigul' facil" al concursurilor ,mai nou gen 6/49.Inteligenta miscarea dar ............personal imi pare destul de" disperata".
Lipseste cu desavarsire comunicarea ,ba mai mult acel regulament "atat de permisiv" se intregeste pe zi ce trece cu multe paragrafe.Paragrafe ce intr-o zi e foarte probabil sa iti interzica dreptul la exprimare.
Nu judeca "dreptul la exprimare " la propriu...noo...departe de mine interzicerea editarii,ci....cred ca banuiesti care e sensul.
Nu vreau sa instig ci doar imi prezint o parere, destul de delicata ca sa ii spun asa,vis a vis de ceea ce "se poarta pe extern"
In curand" va bate vantul',vantul genereaza "desert" si acesta e ireversibil.
Pacat ...pacat...
 

DeletedUser

Guest
Eu cred ca iti lipsesc prietenii de pahar si incerci sa-i gasesti pe aici.
 

DeletedUser

Guest
Eu cred ca iti lipsesc prietenii de pahar si incerci sa-i gasesti pe aici.

Protest,eu ti-am mai spus ca presupunerile tale sunt atat de ********* incat cateodata mi-e si jena sa iti raspund.
Sunt genul de om care trece cu vedere ,insa consecventa ta prosteasca uneori imi da fiori!
Nu vreau sa iti raspund pe tonul pe care mi-as dori sa o fac ,consider ca atat poti si nimic mai mult.
Atitudinea aroganta si josnica pe care o ai fata de majoritatea de pe aici imi provoaca de la un timp o stare de scarba!
Esti atat de redus daca iti inchipui asa ceva incat mi-a jena sa iti raspund.
De fapt,stii,esti doar prost crescut,atat. Ca sa iti fac o urare,Sa dea "Al de Sus" ai voie sa bei cat beau eu,toata viata ta de acum incolo.;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cu riscu de a ma repeta, o fac...m-am saturat sa citesc postarile tale de 2 lei...si de toata drama asta, de toti sfintii si de toate persoanele neprihanite de pe forum ...de aceea pe aceasta cale te-as ruga extrem de frumos...cumpara-ti un urs si plimba-l.Multumesc anticipat.
 

DeletedUser

Guest
Daca nu am scris nimic asta nu inseamna ca sunt plecata "pe tarla" si nu vad ce se scrie pe forum...
 

DeletedUser

Guest
Tot cu 'riscu' de a ma repeta,mi-e scarba sa iti raspund dar am sa o fac .
Nu mai citi si asa o faci degeaba!
Btw,numai raspunde la postarile mele,irosesti neuronul si probabil ai nevoie.
Multumesc si eu deasemenea celor ce au incercat sa te educe,din pacate nu prea le-a reusit experimentul.
Esti irecuperabil si la sincer vorbind,chiar ma bucur pentru tine ca esti asa.Suna ciudat dar asta e adevarul.
Succesuri "prietene"...hahahaha...vai mie....mare e gradina.
Hai pa,
e inutil!
 

DeletedUser

Guest
Dupa care va mirati de ce bate vantul a pustiu pe forum... Sa intre oamenii sa discute despre ce? Sa vada cum unii se scuipa in cap cu altii sau ca acei si unii si altii scuipa in cap echipa de administrare? Vede omul odata asa ceva, vede si a doua oara, a treia oara nu ii mai trebuie sa intre pentru ca subiectele sunt aceleasi, deci nu are rost sa isi iroseasca timpul citind aceleasi lucruri spuse intr-un fel sau altul dar a caror esenta este aceeasi. Si, ca o completare la ce am spus mai sus, echipa de administrare este formata din oameni, oameni a caror rabdare este limitata in astfel de situatii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mai, daca nu ai inteles...aroganta...lipsa de bun simt...si toat ce imi imputezi mie...ti se aplica doar tie...melito, doar gargara...postari fara rost...chiar atat de mult tanjesti dupa atentie... nu ai altceva mai bun de facut...de exemplu sa te reintorci in origini...orice...doar dispari.
 

DeletedUser

Guest
Imi cer scuze Anca,sunt provocat in mod repetat ,deseori pe aceasi imbecila tema si vorba ta si noi forumistii avem limitele rabdarii limitate!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus