Gluma si rasplata

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Vino tu cu sugestii mai bune pentru a-l imbunatati, nu cu flegme figurative aruncate spre noi de la coltul strazii tinand ostentativ mainile in san si mestecand o scobitoare in semn de protest fata de "regimul totalitarist" care a pus stapanire pe forum, asteptand momentul oportun sa ii servesti acestui regim perversa de pe Tg Ocna...

Asta ca sa te lamuresti si tu si cei care citesc ce scrii ca nu spui chiar adevarul ci doar ce ti se pare tie ca suna bine.

b5rv.jpg

9687.jpg

A,se pare ca v-a trecut nevralgia si ati inceput sa dati la coaste!
IA te uita,"flegme figurative si scobitori in coltul gurii" imi place cum arat :),se potriveste cu statutul de retardat!
Cred ac trebuia sa stii ca eu nu dau perverse,ca nu imi place,insa de la un timp cam le incasez!
Nu mai dau cpy la ceea ce i-ai sugerat porcului,ce sa imi explice..si bla bla bla...nu arunc cu obiecte ,de ce sa o fac??As avea motive...?
Am mai specificat ca echipa e impartiala dar nu mi-a placut modalitatea votului.Idei,eu...nooooo..ce sunt prost,sau poate sunt,dar nu mai fac imprudente,.....sunt atati destepti prin zona care nu fac spam si consider ca are cine sa va consilieze pe diferitele probleme..nu?

LE: Jucatorii pe care i-ai inrosit nu au mai postat la sectiunea respectiva dupa "recompensa":D
Bine ,mai putin porcul ,el a fost batman...batman.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ti-am spus ca imi trece la fel de repede precum apare... Si daca nu au mai postat am inteles, nu ati mai dorit participarea directa, ok, alegerea voastra. Dar de ce nu ati votat pe cei care ii doreati a fi castigatori?
 

DeletedUser

Guest
PAi sa iti explic eu cum sta treaba ,am crezut ca ai inteles.
Cum sa dau + lui porcu' si lui cristoselu cand ei reprezentau echipa adversa?
E concurs sau "hai sa ne iubim impreuna"?

LE: Miza era viitoarea lume ce se va deschide si nu altceva, pentru mine cel putin!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sa inteleg ca dintre sustinatorii revoltei nu a meritat nimeni +?

Idei,eu...nooooo..ce sunt prost,sau poate sunt,dar nu mai fac imprudente,.....sunt atati destepti prin zona care nu fac spam si consider ca are cine sa va consilieze pe diferitele probleme..nu?

Daca nu veniti cu propuneri, idei si sugestii, de ce asteptati schimbare? Dupa ce sa facem aceasta schimbare in bine, dupa comentarii inutile? Eu cand ma uit seara la stele si dimineata in zatul de cafea nu vad ce ar vrea jucatorii sa gaseasca pe forum sau cum ar vrea ei sa fie organizate aceste concursuri....

Spui ca modalitatea de alegere a castigatorilor nu a fost buna. De ce nu ne spui cum consideri tu ca trebuia sa se faca aceasta alegere?

A,se pare ca v-a trecut nevralgia si ati inceput sa dati la coaste!

Nu dau la coaste, doar peste nas :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dupa ce mi-ai dat cu rosu pentru nimic,era culmea sa mai si votez,nu am spus ca ma autodescalific....tu crezi ca vorbeam cu peretii?
Ti-am spus ca nu dau perverse,daca am spus "stop joc" pai asa a fost din toate punctele....
Parerea mea e ca sugestiile trebuie sa le dea cine am mai spus,noi astia ce facem doar spam si suntem cum suntem ce sa sugeram,prostii si impresii de pe lumea cealalta,acolo unde ma ami trimitea unul??
Spui ca modalitatea de alegere a castigatorilor nu a fost buna. De ce nu ne spui cum consideri tu ca trebuia sa se faca aceasta alegere?
DAca nu aveai ciuda aia pe mine aseara, ai fi citit ca am spus cum,dar ma repet,consider si sunt sigur ca ceea ce spunem e tratata ca atare!
proba ,o si observi ,nici nu ai bagat de seama ca am si sugerat ceea ce acum doresti!
 

DeletedUser

Guest
Aseara nu aveam ciuda pe tine, eram doar nervoasa si ma durea capul si probabil de aia nu am fost atenta. Ma deranjeaza foarte tare cand primesc flegme fara a avea vreo vina. Si rosu ai luat pentru spam, nu a fost gratis... Mai citeste-ti postarea odata sa vezi ca nu are legatura cu tema concursului.

Iar motivul pentru ca nu se vine cu propuneri si sugestii nu e doar cel prezentat de tine ci si fuga de responsabilitate, daca se face ceva aici pe forum, un concurs de exemplu, organizat numai dupa propunerile jucatorilor nu se mai poate acuza echipa ca a furat sau ca nu e facut bine, deci pe principiul "traiasca flegma" stam pe margine si doar comentam, nu miscam un deget ca ne-o putem lua peste nas...

felicitari echipei grepolis,.....sunteti buni si nepartinitori.....offfff....

Am mai specificat ca echipa e impartiala dar nu mi-a placut modalitatea votului.

Ar trebui sa ai nasul rosu deja...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12104

Guest
eu tot am comentat pe-acolo dupa ce am luat rosu..eram curios sa vad daca imi mai da :p
 

DeletedUser

Guest
Aseara nu aveam ciuda pe tine, eram doar nervoasa si ma durea capul si probabil de aia nu am fost atenta. Ma deranjeaza foarte tare cand primesc flegme fara a avea vreo vina. Si rosu ai luat pentru spam, nu a fost gratis... Mai citeste-ti postarea odata sa vezi ca nu are legatura cu tema concursului.

Iar motivul pentru ca nu se vine cu propuneri si sugestii nu e doar cel prezentat de tine ci si fuga de responsabilitate, daca se face ceva aici pe forum, un concurs de exemplu, organizat numai dupa propunerile jucatorilor nu se mai poate acuza echipa ca a furat sau ca nu e facut bine, deci pe principiul "traiasca flegma" stam pe margine si doar comentam, nu miscam un deget ca ne-o putem lua peste nas...

Aseara ti-am spus ca macar am realizat ceva.Era vorba de lecuirea de a mai posta in astfel de conjuncturi.
Tu mi-ai spus ca voi fi cum eram chiar dupa trecerea rapida a nevralgiei tale>Scuze,am uitat sa iti multumesc pentru incurajare,am crezut ca mi-am pierdut antrenamentul in scotocirea neuronului pierdut!
Nu e o pierdere majora ,ce mai ,3-4 care nu vor ami posta ...o nimica toata....macar acum stii pe cine sa intrebi si sa ceri sugestii.E si asta o realizare in urma concursului.
App,cred ca nu ai vorbit seroos cand ai spus ca porcul a subminat concursul,traiesc cu impresia ca eu am facut-o:p

- - - Updated - - -

Quote Text original Tatal lor Vezi discuţiile
Am mai specificat ca echipa e impartiala dar nu mi-a placut modalitatea votului.
Ar trebui sa ai nasul rosu deja...
MAi cauta, mai cauta, nu e aia!!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am spus ca a participat in mod direct la subminare, nu ca e principalul vinovat pentru anularea concursului. La fel se intampla atunci, la fel se intampla acum, deci nu vor mai fi concursuri cu dezbatere publica din motivele expuse mai sus. Asta e... Dar voi, cei 3-4 care refuzati sa mai postati, macar abtineti-va de la comentarii, nu ati facut nimic, dar absolut nimic pentru a schimba ceva, deci nu vad de ce ati deschide acum teme in care sa vorbim discutii ca in proverbul "dupa razboi multi viteji se-arata". Fapte, nu vorbe, ca de vorbit pot toti, cu munca e mai greu...

Nu am ce sa caut, am postat exact ce trebuie, si anume schimbarea discursului tau pe parcursul discutiei...

Si tot acest jihad pe care-l duci tu acum ar trebui sa fie indreptat impotriva celor care au votat in baza simpatiilor si nu pe drept, sa le spui direct "voi, cei care ati votat ca va plac ochii verzi si nu ati citit postarile tuturor, sunteti nashpa"...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
De ec sa nu mai existe concursuri?? Ce treaba are je si porcul cu existenta concursurilor??
Faceti concursuri cate doriti doar ca unii nu se vor mai inscrie,ce e grav!??
BA am facut ceva,curios sunt eu ce au facut ceilalti ..sau ce o sa faca...aici e problema.Daca nu exista discutii nici nu poti avea de unde sa alegi,sau poate gresesc...hmmmm
In fine,nu asta e problema,am si spus ce mare pierdere ,3-4 nauci ce nu mai vin la concurs.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Din nou revin la subiectul despre asumarea responsabilitatii pentru schimbarile pe care le putem produce... care momentan este 0
 

DeletedUser

Guest
Nu am ce sa caut, am postat exact ce trebuie, si anume schimbarea discursului tau pe parcursul discutiei...

Si tot acest jihad pe care-l duci tu acum ar trebui sa fie indreptat impotriva celor care au votat in baza simpatiilor si nu pe drept, sa le spui direct "voi, cei care ati votat ca va plac ochii verzi si nu ati citit postarile tuturor, sunteti nashpa"...
Nu am schimbat discursul,asta in mod sigur ,daca mai cobori un pic ai sa intelegi,imediat dupa ,am sugerat cum trebuia sa fie!

- - - Updated - - -

Din nou revin la subiectul despre asumarea responsabilitatii pentru schimbarile pe care le putem produce... care momentan este 0

PAi ce astepti sugestii de la retardati ca mine?
Ai acstigatori de concursuri,nonspameri,ei ar trebui sa isi asume responsabilitati pentru schimbare,sau nu,daca le convine asa!
Acum doar polemizam un pic,sugestii ..nu ...nici nu e cazul ..
 

DeletedUser

Guest
Ei, hai ca exagerezi. Mi-am cerut scuze pentru "retardat" si daca e nevoie imi mai cer odata, am spus asta intr-un moment de furie maxima, furie indreptata impotriva altcuiva dar eu cand ma infurii tare nu prea mai tin cont de victime colaterale (stiu ca nu e o scuza, dar e singura explicatie).

Si daca nu ai nimic de adus in plus, de ce jihadul asta?
 

DeletedUser

Guest
Mi-ai sugerat si aseara ca sunt "uituc'/:)
Care jihad...:-/
Am spus, eu spamez ,la altceva nu sunt bun!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Napoleoooooon treci aici si serveste-i pe Bubu si pe Anca cu doua ape. Te rog sa le aduci si o lamaie taiata felii.

Sigur au nevoie,hai ma baiatule ca esti de meserie.

Daca este cazul,vii la mine si-mi spui,am antinevralgic vreo 2 tablete,sper sa ajunga.
Sper sa mai i-au o bulina rosie pentru spam,fac colectie ajutati-ma va rog. Promit sa le impart cu colegii care duc lipsa,nu sunt atat de porc la faza asta :))
 

DeletedUser9489

Guest
Si fiindca Anca, ne tot ceri tu sa venim cu sugestii, vin cu urmatoarea:
La urmatorul concurs (daca va mai exista), te rog frumos, sa iei in considerare doar punctele de reputatie acordate cu o motivatie destul de clara, nu asa pentru ca suntem in alianta diferite, sau pentru ca nu se citeste clar contextul in care se adreseaza o intrebare.
 

DeletedUser

Guest
Acuzele la adresa echipei nu sunt spam /:)

Hopsasa,stai ca nu sa terminat "concertul".Eu acuze la adresa echipei....care..unde....??
Daca exista "BAGA BANi".....

- - - Updated - - -

Napoleoooooon treci aici si serveste-i pe Bubu si pe Anca cu doua ape. Te rog sa le aduci si o lamaie taiata felii.

Sigur au nevoie,hai ma baiatule ca esti de meserie.

Daca este cazul,vii la mine si-mi spui,am antinevralgic vreo 2 tablete,sper sa ajunga.
Sper sa mai i-au o bulina rosie pentru spam,fac colectie ajutati-ma va rog. Promit sa le impart cu colegii care duc lipsa,nu sunt atat de porc la faza asta :))

Antinevralgicul la doamna,dansa e cu nevralgiile.:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu mai trebuie, mi-a trecut capul, dar mersi oricum... Ironia din prima postare care a deschis aceasta tema este palpabila sa stii, plus ca ai scris-o si Italic, sa sara in ochi ;)

@fernandocolunga tu iti dai seama ce ceri? Am cautat de clone toti cei inscrisi la concurs si mi-a luat aproape o zi intreaga, acum sa ii caut sa vad si fiecare in ce alianta e si pe ce lume joaca? Multumesc, nu. Concursuri de genul asta nu cred ca se vor mai organiza, vor prima cele cu sablon la raspunsuri ca sa avem acoperire, in caz de nemultumiri avem e-mailul reclamantului si putem demonstra ca nu am numarat pe sarite...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus