Friends , opa ?

Gymus

Membru activ
uite botul , nu e botul :)) . eu tind sa le dau dreptate Friendsului (51 % pro )... si teoriei sustinute de ei.
 

DeletedUser13482

Guest
tu esti mic, nu stii nimic :D

corect, friends au dreptate in proportie de vreo 75%, tinand cont ca si cei ce se inchina demos atat de tare incat au devenit presuri au primit 'autorizatia' de a folosi asa ceva
probabil vreun admin sau moderator imi va sterge postarea si ma va bana, dar...singura solutie e boicotul...sa se bata intre ei criptatii cu protectorii lor...pana va incepe sa puna firma mama intrebari legate de contul 121 din bilant
 

Agesilaos

Membru activ
:))) e distractie rau citind pe aici ... vati adunat o ceata de hoti furati de cade netul xaxaxaxxa si acum na care cum scapa .. ce relatii are pe la admin care cum se descurca nu ?? cam asa va place sa spuneti . daca sa descurcat bravo lui ! :))))))
 

DeletedUser5815

Guest
distractia e in felul urmator:
eu sunt sigur ca folosesti, fac tichet, esti banat
tu crezi ca folosesc, faci tichet, nu-s banat

si asta pentru ca noi stim ce putem si a fost probat de multe ori

nu bag mana in foc ca nu foloseste nimeni, dar cei spre care se indreapta toata acuzele, in niciun caz
avem si noi mandria noastra

i-a trecut cuiva prin minte ca poate suntem ai dracului de buni? doar asa ca ne reuseste click-ul? ... si i-a trecut cuiva prin minte oare de ce mai dam si rateuri?
in cazul asta oare "al nostru" e mai slab ca "al lor"?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13231

Guest
distractia e in felul urmator:
eu sunt sigur ca folosesti, fac tichet, esti banat
tu crezi ca folosesc, faci tichet, nu-s banat

si asta pentru ca noi stim ce putem si a fost probat de multe ori

nu bag mana in foc ca nu foloseste nimeni, dar cei spre care se indreapta toata acuzele, in niciun caz
avem si noi mandria noastra

i-a trecut cuiva prin minte ca poate suntem ai dracului de buni? doar asa ca ne reuseste click-ul? ... si i-a trecut cuiva prin minte oare de ce mai dam si rateuri?
in cazul asta oare "al nostru" e mai slab ca "al lor"?

corect, tania, voi sunteti cei mai buni si mai curati

am si eu mica propunere:

avand in vedere ca noua lume cu sistemul vechi de cucerire este groaznica, ca si setari, as propune ca cea mai buna alianta pe sistemul vechi (friends) sa mearga pe o lume externa (cu sistem vechi) si sa castige acea lume.

eu zic ca daca veti castiga o lume pe international nimeni nu o sa mai comenteze nimic si va fi un titlu de glorie pentru voi

ce zici? ii transmiti lui banderica propunerea?
 

DeletedUser5815

Guest
daca gasim una pe fusul nostru orar, cred ca e o propunere de luat in seama :)
oricum, pentru o perioada, o sa luam vacanta... avem si noi dreptul la concediu, daca reusim sa stam departe de joc :D

- - - Actualizat - - -

corect, tania, voi sunteti cei mai buni si mai curati
nu suntem nici cei mai buni, nci cei mai curati, luati in ansamblu.... avem (sau am avut) si noi loazele noastre...
dar da, grupul ala care provoaca stres e cel mai bun pana acum (pana la proba contrarie) si cel mai curat - asijderea, pana la proba contrarie, desi aici nu va exista vreuna


problema mai nasola e ca suntem in prag de minuni si cand am intrat pe lumea asta ideea de baza a fost "fara minuni" ... habar n-am pe unde o sa scoatem camasa ;))


o alta problema pe international e daca toti romanii de pe acea lume ar dori sa joace in structura Friends... nu e chiar floare la ureche sa joci in dictatura :) .....la noi nu exista "senat, sfatul batranilor" sau ce alte bazaconii de organizare am mai auzit pe jocul asta... aici ori faci ca florin&co, sau nu mai faci deloc :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12098

Guest
se stie ca Tania are vorbele la ea,o sa va faca din vorbe :))
apropo de chestia ca va reusesc "clickurile",,,pai de fiecare data si la oricine? :)) tre sa ai si ultimul neuron lipsa sa pui botul la asa ceva...de ce majoritatea jucatorilor pleaca de pe Ro? de corectitudinea care e aici probabil
 
Sus