Friends , opa ?

DeletedUser5815

Guest
Probabil vor dispare de pe harta FRIENDS, ii mananca usor-usor lupii albi cu REUNITED .
pana una-alta reunited sunt pe copca... nu aveam de gand sa ne batem pentru castigarea lumii, ca nu asta aveam in program, dar si planurile se mai schimba pe parcurs
asta pe principiul "sa mor io, n-am vrut, da' daca m-a impins de la spate..."

btw: si despre care lupi vorbim? ... se pare ca sunt tare blanzi de la o vreme incoace
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14105

Guest
Pai , pana acum.. a-ti avut un vreun adversar adevarat pe lumile unde a-ti concurat la castigarea ei ? Si nu este o intrebare retorica , ci doar intreb la modul cel mai serios... pt ca din auzite , am auzit ca a-ti castigat concurand singuri :)) , dar poate am auzit prost.. cine stie :-s , dar oricum , cred ca acum se va vedea ( parerea mea ) care este ce-a mai buna alianta pe sistemul vechi :)

.................
 

DeletedUser

Guest
Pai , pana acum.. a-ti avut un vreun adversar adevarat pe lumile unde a-ti concurat la castigarea ei ? Si nu este o intrebare retorica , ci doar intreb la modul cel mai serios... pt ca din auzite , am auzit ca a-ti castigat concurand singuri :)) , dar poate am auzit prost.. cine stie :-s , dar oricum , cred ca acum se va vedea ( parerea mea ) care este ce-a mai buna alianta pe sistemul vechi :)

pai de unde concurenti daca i-am spart,,poate aici o sa se bata braveknight cu noi..cu toate ca ma cam insel,el isi ataca colegii din alianta cu simturi acutizate sa se bata cu mine la locul 1 atacatori,,,o sa pun rapoartele sa vedem ce mare luptator e intemeietorul care si-a furat-o in psi
 
Pai , pana acum.. a-ti avut un vreun adversar adevarat pe lumile unde a-ti concurat la castigarea ei ? Si nu este o intrebare retorica , ci doar intreb la modul cel mai serios... pt ca din auzite , am auzit ca a-ti castigat concurand singuri :)) , dar poate am auzit prost.. cine stie :-s , dar oricum , cred ca acum se va vedea ( parerea mea ) care este ce-a mai buna alianta pe sistemul vechi :)
Ce adversar adevarat avem pe lumea asta? Demos Kratos? Din ce i-mi aduc eu aminte si am o memorie de elefant după 2 nave incasate pe lumea tau liderul lor a dat stergere cont iar jucatorii care mai jucau atunci se rugau de noi sa-i primim in aliantă
 

DeletedUser13091

Guest
FLORINELE stim pre bine ca te pricepi la vorbe cel mai bine .. dar cand vad ca faci asemenea afirmati asupra unui cloleg si te mai si lauzi ca ai si dovezi ,,cica'' iti spun ca te cam inseli cel putin BRAVE are cele mai multe nave scoase pe aceasta lume deci ? asteptam sa vedem dovezile tale ca te stiu om de cuvant si nu vorbesti doar sa te afli in treaba cel putin asa te stiam eu ...
 
ups,asta e cucerire sau ce e ca nu prea inteleg?
yl46ygj.png
 

DeletedUser

Guest
Presupun ca esti o pers care ma cunoaste foarte bine de-mi sti numele :-? ..

Nu ma refeream neaparat la lumea asta , ma refeream la in special la lumea TAU , unde chiar a fost banat , cel putin asa a soptit pasarica!

Boot-ul este nedetectabil , chiar pe aceasta lume un coleg de-al meu a facut tichet pt. verificarea unui jucator care era suspectat de boot si totusi a jucat in continuare , asta pana cand natarul sa dat singur de loc printr-o poza in care ii aparea boot-ul , asa ca fa tu bine , da 3 ture de mare in mersul piticului si veziti de treaba ta.

Veziti de f**c*i tai copile.. te cunosc prea bine ce iti poate pielea :D
Doar am jucat si cu tine in alianta...
 

Gymus

Membru activ
Ce colegi am... Voi acum imi spuneti ca botul e nedetectabil ? :) Da trebuia sa-mi dau seama la cati booti am intalnit :))/:)
 

DeletedUser5815

Guest
aha, exact asta iti spun....nimic nu e nedetectabil, important e sa-l prinda in fapt

btw unele actiuni au ca rezultat ori banarea, ori pierderea orasului... la alegere :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
e greu, dar nu imposibil in ultima instanta,,, si cand esti convins ca ai dreptate, ori e laie, ori balaie
aseara s-a dovedit
 

DeletedUser5815

Guest
de cele mai multe ori am dreptate, da' cine sa ma asculte?! :(
 

DeletedUser5815

Guest
aia nu-s colegi cu mine,... iar cei unde toata lumea bate cu aropopurle, sunt verificati si rasverificati la fiecare lansare de atacuri
 

DeletedUser4185

Guest
Da acum numai pot sa ma abtin dar sincer multi dinaia din primele locuri si special Friends au bot(si admini pe acolo) de asta se detecteaza doar la unii botul.A sa nu uitam conturile def care multi playeri de pe acolo le au de pe a doua conexiune(tableta,telefon) cu care se sustin defensiv si cu resurse,cum credeti voi ca ajung unii asa repede sus legal?
 

DeletedUser

Guest
Da acum numai pot sa ma abtin dar sincer multi dinaia din primele locuri si special Friends au bot(si admini pe acolo) de asta se detecteaza doar la unii botul.A sa nu uitam conturile def care multi playeri de pe acolo le au de pe a doua conexiune(tableta,telefon) cu care se sustin defensiv si cu resurse,cum credeti voi ca ajung unii asa repede sus legal?

auzi? mai dai nava cu strapungere? sau ai ajuns la level 2,fara?
 

DeletedUser5815

Guest
Da acum numai pot sa ma abtin dar sincer multi dinaia din primele locuri si special Friends au bot(si admini pe acolo) de asta se detecteaza doar la unii botul.A sa nu uitam conturile def care multi playeri de pe acolo le au de pe a doua conexiune(tableta,telefon) cu care se sustin defensiv si cu resurse,cum credeti voi ca ajung unii asa repede sus legal?
poti fi un pic mai precis? la aluziile despre admini si despre bot, ce fel de bot si cum te ajuta sa fii pe primele locuri? poate invatam toti cate ceva

- - - Actualizat - - -

Mai cumpara premium la mai vreo 10 playeri poate asa ajungi pe primul loc ca altfel no chance

si cum il ajuta pe el asta?
eu inteleg ca a facut un hatar cate unui "prieten".... si multi i-au tras-o pe la spate.... poate se invata minte
 
Ultima editare de un moderator:
Sus