Friends , opa ?

DeletedUser7210

Guest
Tania,draga mea pe zi ce trece te vad tot mai blonda:) sa inteleg ca brontozaurul joaca corect? daca are 2 conturi cu ip-uri diferite nu inseamna ca joaca corect:)inseama ca a invatat din banarile trecute:D
 

DeletedUser2039

Guest
Dar daca joaca cu un singur cont si fara programe interzise ? de ce sa va credem pe voi ??
 

DeletedUser5815

Guest
Tania,draga mea pe zi ce trece te vad tot mai blonda:) sa inteleg ca brontozaurul joaca corect? daca are 2 conturi cu ip-uri diferite nu inseamna ca joaca corect:)inseama ca a invatat din banarile trecute:D

daca ai inceput sa pui semne de echvalenta intre numarul de orase si ideea de jucator bun, nu stiu care din noi s-a oxigenat mai tare... "draga"
 

DeletedUser7210

Guest
daca ai inceput sa pui semne de echvalenta intre numarul de orase si ideea de jucator bun, nu stiu care din noi s-a oxigenat mai tare... "draga"

Chiar si asa tot am mai multe idei decat neuronii tai:D nu schimba subiectul!
 

DeletedUser2039

Guest
Practic asta nu se poate, spune repede numarul de neuroni al unui om, eu vad doar ca esti consecvent in ideile tale, atata tot...
 

DeletedUser13911

Guest
Tania,sunt dezamagit.....esti prea eleganta si ingaduitoare.Nu ai o matura la indemana ,sa maturi un pic pe jos cu tanarul ce doar ce facu 18 ani .?A devenit agasant si lipsit de respect.

- - - Actualizat - - -

Practic asta nu se poate, spune repede numarul de neuroni al unui om, eu vad doar ca esti consecvent in ideile tale, atata tot...

Sa traiesti mister M,la ce iti bati capul cu asta ce nu a auzit de sinapsa si calcueaza ideile in functie de neuroni?MA,daca nu il bagati in seama poate se apuca de invatat ,cred ca are bac cat de curand :)
 

DeletedUser2039

Guest
Seara buna crai de la rasarit, trebuie sa respectam copilul, nu vrem dulceata in sosoni...
 

DeletedUser7210

Guest
Tania,sunt dezamagit.....esti prea eleganta si ingaduitoare.Nu ai o matura la indemana ,sa maturi un pic pe jos cu tanarul ce doar ce facu 18 ani .?A devenit agasant si lipsit de respect.

- - - Actualizat - - -



Sa traiesti mister M,la ce iti bati capul cu asta ce nu a auzit de sinapsa si calcueaza ideile in functie de neuroni?MA,daca nu il bagati in seama poate se apuca de invatat ,cred ca are bac cat de curand :)

Esti prost informat cum de altfel esti in general:D cu siguranta ma confunzi cu unul dintre prietenii tai:)

- - - Actualizat - - -

stai asa ca a intrat..sa vezi dulceatza:)

Inteleg ca nici la baie nu te-ai dus asteptand sa raspund:))) dar ma retrag acum...o seara buna!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
SA stii ca ai dreptate...nu te mai minti singur.Pe langa asta,noi,am fost ca tine insa tu mai ai ceva de halit pana incepi sa vezi cum zboara cucul.Ai inteles bobitza?In ochii tai pot fi cum doresti tu si stii de ce?Pentru ca nu are nici o relevanta parerea ta,asta ca sa nu mai suferi de bagat in seama intre oamenii mari.Daca acum ceva timp unii dintre noi iti mai permiteam o caterinca, o glumitza ..cred ca a cam luat sfarsit "era"...de ce?pentru ca nu prea iti gasesti locul si te ridici cu glumite deocheate si nelalocul lor EXACT la cine nu trebuie sa o faci.Nu iti fac morala,insa iti spun ceea ce vad eu ,asa de pe margine si prost informat cum zici tu ...
 

DeletedUser7210

Guest
Mai usor cu apelativul "bobitza" ca nu sunt nevasta-ta;) nu stiu care dintre noi sufera de atentie avand in vedere ca ti-ai schimbat 5 conturi ca sa poti scrie pe forum spre deosebire de mine care intru odata pe luna:)))
 

DeletedUser2039

Guest
Cum sa uzezi de invective cand nu stii sa incasezi un "bobarnac" ? ma dezamagesti si...ai un os daca reduci frecventa la 3 luni!
 

DeletedUser

Guest
Si cand te gandesti ca majoritatea navelor pleaca din porturi cu ajutorul boot-ului , parca-ti vine sa turezi motorul si mai tare .. :D

da mai,noi avem boot toti si sefii vostrii ataca inactivii sau ii pun sa faca defensiva sa ii atace cu bireme..astia sunteti voi marii luptatori de la demos
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
Capone termina cu vrajeala, din lamentatia ta se intelege asa: sunt unii jucatori trisori si de asta sunt ei cei mai buni iar adminii care au posibilitatea de a verifica conturile nu reusesc sa-i gaseasca in neregula desi sunt nominalizati in tichete, dar tu care nu ai nici o modalitate de control i-ai depistat, cand nu merge jucaria pe lumea unde esti activ ai intotdeauna forumul la indemana sa replici cu acuzatii nefondate. Ceri dovezi de la Versace, tu ce dovezi aduci odata cu acuzatiile ?
 

DeletedUser13482

Guest
ups...citind postul cap coada, nu mai inteleg la cine e botu: la freinds sau la...demos? :)
si o micuta remarca rautacioasa: dificultatea detectarii programelor alora ajutatoare tine si de marimea depozitului de monede de aur al posesorului programului
hai sa fim seriosi nu poti bana din prima un jucator care sponsorizeaza grepolis, fara acest jucator ar da firma proprietara faliment si nu am mai avea noi motive sa ne enervam :)
 

DeletedUser2351

Guest
Mai usor cu apelativul "bobitza" ca nu sunt nevasta-ta;) nu stiu care dintre noi sufera de atentie avand in vedere ca ti-ai schimbat 5 conturi ca sa poti scrie pe forum spre deosebire de mine care intru odata pe luna:)))

Mai Cristi, ce-ti mai place tie forumul extern :D
 
Sus