Friends Mochlos Olympus

Anubis.K

Stie Tot
=)))))))))))))) @Anubis.K era in nuba david ba=)))))))))))))) hahahaha=))))))) pisamas pe tine de fraier ca de erai in nuba iti luai la capace de plecai impachetat spre Bucuresti=)))

asta abia joaca grepolis, sta toata noaptea si transfera gold pe refund in plm sa aibe si el gold si vorbeste de mare si cluburi :))))))))))))))
nu-l ajuta fata
 

Anubis.K

Stie Tot
bravo ba davide ba
esti senzational, felicitari
smiley-emoticons-koepfler.gif
 

lsotty

Membru
Champions league
Friends = mai mult decât o alianta , o familie

Tot sloganul ăla il ai și pe Pandosia?
Olynthus ai pierdut o cu sloganul asta.
Pandosia la fel o pierzi
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Nu vezi ca nu ma mai intereseaza externu Gucci , cel putin tu pentru mine esti 0 la fel si ceilalti care n au treaba cu jocu si dau doar din gura pe extern , repet FRIENDS a jucat doar mochlos , pe olynthus a jucat ma-ta.ro
 
Ultima editare:

lsotty

Membru
Cine a jucat pe olynthus stie ca a jucat friends =))))
Dar nu friends original ci al tau fake. La fel ca pe mochlos
Ai castogat mochlos datorita ca nu ai avut adversar co.petenti.

Iti vei da seama de lucrul asta pe Pandosia. O vei pierde, mă țin de cuvânt cand.ti am spus că o vei pierde pt toate Magariile făcute.
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Du te ma paranoicule si bate la alta usa , nu vezi ca cu mine nu merge ?

Ai pierdut pe mochlos , ai fost eliminat pe buna dreptate si internat , te ai facut fantoma , deci ce plm mai cauti pe topicu asta ?
 

lsotty

Membru
Nu am avut vre un țel pe lumea aia fantomă.
Am scris și în global țelul meu a fost să rezist împotriva a 4 aliante de friends fake timp de o lună și am și rezistat. Corect ?

Globalul încă este. Vrei sa il caut ?

În schimb tu....distrusule... reziști o lună? Nu reziști nici macar 2 zile.. dapai o lună.

Fie cum crezi tu ca vei castiga Pandosia deși vei v3dea realitatea. Vei veni iar să acuzi ca ai fost trădat.

Singurul care trădează tu esti. Le trădezi încrederea și automat ca ei ia decizia să te părăsească. Asta nu inseamna trădare. Trădătorii esti doar tu


Hai du te si ia vitaminele alea să crești mare și încearcă să nu mai porti pampersul ăla...mai stai și tu în curul gol să mai respire și curul.ala =))))

#olynthus ai fost muit și a fost muit și friends fake al tau
#pandosia vei fi muit. Surprizele încă nu s au terminat.
Crezi ca doar bobo a fost prima surpriză? Vor mai urmă.
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Ma pleaca in pooola mea de aici ca te ai facut fantoma pe mochlos ma pricajitule , esti fantoma , nu mai poti vorbii pe sectiunea asta de forum - MOCHLOS - pleaca undeva unde nu te ai fantomizat ma muiere :)))))))
 
Sus