Friends Mochlos Olympus

DeletedUser17370

Guest
Muie david
Tu niciodată ni vei juca in sons
Eu spre.deosebire de tine am jucat pe 2 lumi pana să mă cert cu ei pe tema rage

Tu nici in wild nu esti primit

Muiere david.

Hop germania pierzi pandosia
 

DeletedUser17370

Guest
Gluma zilei 2
 

Atașamente

  • 2021_07_09_02.32.03.jpg
    2021_07_09_02.32.03.jpg
    357,8 KB · Vizualizări: 24
  • Iancu_leontin_la_o_petrecere_in_anul_2017.jpg
    Iancu_leontin_la_o_petrecere_in_anul_2017.jpg
    133,4 KB · Vizualizări: 24

DeletedUser17370

Guest
Asa tata așa fiu=))))
El e leontin și nu face prea.multe...(cel din dreapta)
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Pai ca sa l pot injura pe terminatu asta cum vreau :)) stupefy nu ti o mai cauta cu mine du te la facultate du te fa ti o gagica iesi in lume :))


Ma gucci nu mi doresc sa joc in sons sau in orice alta echipa , am echipa mea cu care joc si ma simt bine FRIENDS . Cel din poza te cumpara de acum intr un milion de vieti pe tine si pe toata familia ta , va ia si va face slugile lui vrei sa te mint , nu mai vorbii tu de tata sau pune poze cu el ca n ai treaba in plm , pune cu familia ta , a nu pui ca ti e rusine ca sunteti niste tarani infecti :))
 

PreotuOrtodox

Membru activ
MA CACAT GRAS , ESTI UN CACAT GRAS , CE PLM POTI FACE TU ? NIMIC ESTI UN CACAT DINTR UN SAT UITAT DE LUME , SA TI DAU LA MUEEEEEEEEEE BAGAMI AS PL IN TOT NEAMU TAU DE CACAT , FUTUTI MORTII MATII DE GRASIME INFECTA !!!!!!
 

PreotuOrtodox

Membru activ
CE SA TI BAGI MA TU ? DOAR IN MA TA POTI LA CUM ARATI CACAT INFECT , SA TI DAU LA MUEEEEEEEE , CUM SA MERG CU TINE UNDEVA VREI SA RADA LUMEA DE MINE BAGAMI AS PL N MORTII TAI DE ROTOFEL !!!!!
 

PreotuOrtodox

Membru activ
eram in nuba dar dc sa stau cu o lepra pe care nu o suport la aceeasi masa dar e plina vara mai merg la mare stai linistit , daca vrei bataie ti o dam :))
 
Sus