Friends Mochlos Olympus

DeletedUser17370

Guest
prosti sa fiti , noroc sa aveti sa picati pe mare cu ragnarar , tare goldist e omul :))) asa realateaza el dar nu a aratat facturile in valoare de 4k euro de pe telefon in care sa scrie david658 =)))
 

Anubis.K

Stie Tot
smiley-emoticons-kaffee2.gif
 

DeletedUser17370

Guest
E dotat bombardierul david, si-a mai facut o academie, paturile orienteaza-te catre david , lasa-l pe 7bal :( el e cu metinul

c2701ea1d5
 

DeletedUser17370

Guest
Muie david nu castigi nimic
Ai pierdut olynthus
Ai pierdut hermonosa
Au pierdut gela
ai pierdut zakynthus
Ai pierdut sestos
Ai pierdut nysa
Ai pierdut gonnos
Ai pierdut si pandosia......pardon... o vei pierde

Muie david
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Vorbesti pe un topic de pe o lume pe care o castig impreuna cu colegii mei din FRIENDS despre faptul ca eu sunt pierzator , te uiti in oglinda cat de prost poti fii cateodata ? :))
 

DeletedUser17370

Guest
Vorbesti pe un topic de pe o lume pe care o castig impreuna cu colegii mei din FRIENDS despre faptul ca eu sunt pierzator , te uiti in oglinda cat de prost poti fii cateodata ? :))
Fiindca chiar ai pierdut acele lumi având propria ta alianta cu întemeietor în ea.
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Gonnos am cedat orasele la invictus dupa 2-3 saptamani ( lider era mans ) , nysa nu am jucat , sestos nu am jucat decat 1 saptamana si am cedat orasele la alianta ( nu era alianta mea , lider era zolly) , zackynthus am fost bagat la interne in alianta to be de catre riad varul meu ( alianta lui ) , am renuntat acolo pentru ca am fost internat si nu mai aveam ce face fiind in nucleu , olynthus am cedat orasele aliantei lui kikitian si aditaadi threat leven kitten ( nu alianta mea ) .

Hermonossa am pierdut o fiind tradat de oamenii din grepo fake cu care nu voi mai juca vreodata , pe gela eram cu aog lui vali sansu si compania acolo s a pierdut prin banuri desii trebuia castigata .
 

DeletedUser17370

Guest
Pe gonnos ai fost lider și ai devenit academie =)))
Chiar tu făcusei alianta
Pe Nysa la fel ai pierdut având gorelanda și câțiva recrutați.
Pe zakynthus ai pierdut . Nu veni cu vrajeli. Dacă te a băgat la interne îl băgai și tu.. deci e vrajeala. Tu esti omu răzbunător și te razubunai pe el dacă te a băgat la interne. Ai fost băgat la interne pe motiv că erai încăpățânat dacă ai fost.. nu degeaba
De sestos nu stiu sigur și nu comentez.
Pe olynthus ai pierdut. Friends fake a pierdut ca asa se numea alianta. Deci tu
Gela e ok ca ai recunoscut o pierdută
Hermonosa tot pierdută. Nu contează făcea te a trădat oamenii. Tu erai liderul suprem .


Spre deosebire de tine eu am pierdut doar 2 lumi în calitate de lider... idalium si hermonosa... tu atatea......... Esti fenomen
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Olynthus nu e pierduta , asta nu vrei sa intelegi , am renuntat eu pentru ca nu mi placea viteza .

Echipa FRIENDS nu a intrat pe olynthus , alianta chiar era fake doar cativa din oamenii mei erau din echipa 5-6 insi care au renuntat si ei .

Numele a fost pus acolo pentru o perioada scurta timp pentru ca am fost rugati de colegi dar nu ne am dorit acest lucru pentru ca spritul FRIENDS nu se regasea in echipa aceea si ne am facut bagajele , le am spus sa schimbe numele si aia a fost .

Acum pe olynthus sunt aliante multe care se vor bate la castig , nu a pierdut nimeni inca .
 

DeletedUser17370

Guest
Olynthus nu e pierduta , asta nu vrei sa intelegi , am renuntat eu pentru ca nu mi placea viteza .

Echipa FRIENDS nu a intrat pe olynthus , alianta chiar era fake doar cativa din oamenii mei erau din echipa 5-6 insi care au renuntat si ei .

Numele a fost pus acolo pentru o perioada scurta timp pentru ca am fost rugati de colegi dar nu ne am dorit acest lucru pentru ca spritul FRIENDS nu se regasea in echipa aceea si ne am facut bagajele , le am spus sa schimbe numele si aia a fost .

Acum pe olynthus sunt aliante multe care se vor bate la castig , nu a pierdut nimeni inca .
Friends fake a pierdut =)))) cum poti nega
Ai pus numele friends deci ai pierdut din start

Ai renutat pt probleme interne cauzate din cauza ta
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Nu a pierdut pentru ca alianta e acolo nu s a destramat doar ca am renuntat eu . esti bolnav mental !

Pe olynthus nu exista friends , poate oi fii eu nebun , e threat level plm , hakuna si dacii si inca o alianta noua house of baratheon .
 
Sus