Friends Mochlos Olympus

DeletedUser16184

Guest
Sunt nascut pe 25 iunie in primul rand=)))))) Stefania sau Claudia?Am multe in lista de prietenii cu numele asta=))))) tata stie ca are un baiat ce l fute in cur pe Lord Smaug deci pentru tine am facut o exceptie si am devenit bisexual=)))) si poti sa i dai mesaj ca ti va oferi si el la fel de multa pula in cur ca si mine =))))) apropo andrei.zanfir25 pe insta fanule=)))
 

Lord Smaug

Stie Tot
Sunt nascut pe 25 iunie in primul rand=)))))) Stefania sau Claudia?Am multe in lista de prietenii cu numele asta=))))) tata stie ca are un baiat ce l fute in cur pe Lord Smaug deci pentru tine am facut o exceptie si am devenit bisexual=)))) si poti sa i dai mesaj ca ti va oferi si el la fel de multa pula in cur ca si mine =))))) apropo andrei.zanfir25 pe insta fanule=)))
Stefania sorta sau Claudiu tactu terminatule =)))))))))))))))))))
 

DeletedUser16184

Guest
Ai gresit profilul=))) dar normal ca n ai cum sa mi vezi profilul ca doar lista de prietenii poate sa mi vada profilul=)))))
 

Lord Smaug

Stie Tot
1622759860766.png
SA MA BATA TATAIAAAAAAAAAAAA =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser16184

Guest
Sunt nascut pe 25 iunie in primul rand=)))))) Stefania sau Claudia?Am multe in lista de prietenii cu numele asta=))))) tata stie ca are un baiat ce l fute in cur pe Lord Smaug deci pentru tine am facut o exceptie si am devenit bisexual=)))) si poti sa i dai mesaj ca ti va oferi si el la fel de multa pula in cur ca si mine =))))) apropo andrei.zanfir25 pe insta fanule=)))
Claudia :)cam asta scrie aici
 

saca 24

Stie Tot
Oamenii mari nu vorbesc în privat, ci dau lucrurile pe fata, în văzul lumii, ca să aibă credibilitate. ;))) :)))))

Sa nu uitam totuși ca e un forum liber..
 
Sus