Friends Mochlos Olympus

DeletedUser16184

Guest
Uite ca tot comentez=))))) de ce ?=)))) ca ma doare in pula de tine si parerile tale=)))))))
 

DeletedUser16184

Guest
=)))))))) vino cu altceva nou=)))) ca deja m am plictisit de astea=)))) nu esti prima persoana care incearca sa comenteze de aspectul meu fizic etc etc
 

Lord Smaug

Stie Tot
=)))))))) vino cu altceva nou=)))) ca deja m am plictisit de astea=)))) nu esti prima persoana care incearca sa comenteze la aspectul meu fizic etc etc
Pai plm mai Andrei mai, nu ti-a zis Claudiu sa mai slabesti dreacu? Adica vad ca tactu e slabut...cre'ca i-ai mancat toata mancarea... :))))))))))
 

DeletedUser16184

Guest
=))))))) pe taicamiu il cheama exact ca pe mine=)))))) ti am zis ca ai gresit profilul=))))))))
 

Stupefy v.2

Stie Tot
Muritori trimisi spre valhalla
Cf in valhalla @Guță nicolae magnificul
ba2ea87709d9849283fbf34d806e498b.png

https://gyazo.com/ba2ea87709d9849283fbf34d806e498b
 

DeletedUser16184

Guest
=)))) rectific=))))))) nu doar katha cu gimodelo sunt banati dar si tu @Lord Smaug esti banat=)))))))) va jucati cu multiconturile slabilor=))))))))))))))) hahahahahahahahahahaha=))))))))))))baga mi as pula in gura ta si in mortisori tai de bombardier=)))))
 

DeletedUser13143

Guest
Îți și permiți să vb de banari care ai banat același cont de 3 ori plus altele ( prietenii știu de ce " hermanosa " )
 
Sus