Friends Mochlos Olympus

DeletedUser16184

Guest
Ce ma interezeaza pe mine ce face ala?=))))) stiu deja ce poate=))))))) dar macar e mai bun decat tine=))))))))))))))))) tu esti slab=)))))
 

DeletedUser16184

Guest
La fel cum ai zis ca dai fake uri si teroare?=)))))))) dar la 2 iei somn?=)))))))) o sa astept mult si bine ca doar gura e de tine=))))) iti las cate 50 100 de usoare sa vad daca stii sa dai o nava...degeaba...sunt izolat unde ai orasele alea cu numele nemtesti iti e frica sa incerci o nava la secunda...sunt 90% plictisit de lumea asta =))))) ca e prea slaba din cauza slabilor ca tine,david,bobbo,saratu si cine mai e prin alianta aia=)))))slabilor=)))
 

Lord Smaug

Stie Tot
La fel cum ai zis ca dai fake uri si teroare?=)))))))) dar la 2 iei somn?=)))))))) o sa astept mult si bine ca doar gura e de tine=))))) iti las cate 50 100 de usoare sa vad daca stii sa dai o nava...degeaba...sunt izolat unde ai orasele alea cu numele nemtesti iti e frica sa incerci o nava la secunda...sunt 90% plictisit de lumea asta =))))) ca e prea slaba din cauza slabilor ca tine,david,bobbo,saratu si cine mai e prin alianta aia=)))))slabilor=)))
Zici ca suntem slabi ca ti-am futut in cur toata alianta pe care o laudai :)))))))))
 

DeletedUser16184

Guest
Daca va prezentati in toamna asa o sa fie ca fcsb sporting 1-5=))))))))))))) voi nu stiti sa dati clasa unor amarati de playeri si chemati playeri buni in toamna ca sa ce?=))))))))) sa le donati orase am inteles=))))) slabilorrlll
 

DeletedUser16184

Guest
De laudat din united sunt 5 6 persoane de laudat si pe care ii voi lua in toamna sa joace grepolis=)))))) in rest sunt slabani cu tormentor in frunte=)))))))
 

DeletedUser16184

Guest
Nu mi a pasat niciodata de United sau de Mochlos=))))))))) am intrat pe lumea asta sa vad ce playeri mai rasar si sa i bag in probe pentru la toamna =)))) bineinteles sa vad cat de "buna" e fake Friendsul=))))))) si m am lamurit=))))))))) pana si no name ul lui gucci a fost mai bun decat fake Friendsul asta=)))))iti dai seama ce umilinta...ca gucci cu alianta lui sa fie peste voi?....urat
 

DeletedUser16184

Guest
Pregateste ss urile,du te si dai un global prin united=))))))) ca nu mi pasa =)))))))
 

DeletedUser16184

Guest
Baga mare=))))))))) ma doare in pula=)))))) ei deja stiu asta=))))) nu o sa fie nicio surpriza=))))
 

Atașamente

  • 20210604_000942.jpg
    20210604_000942.jpg
    310,8 KB · Vizualizări: 20

DeletedUser16184

Guest
Aha si bag scriptul pe tel este?=)))) destept tare la tine=)))) ia si spioneaza si gasesti usoarele=)))
 

DeletedUser16184

Guest
Ce prost esti=))))))daca aveam pesterile pline te mai puneam sa spionezi?=))) dai doamne minte=)))
 

Lord Smaug

Stie Tot
Ce prost esti=))))))daca aveam pesterile pline te mai puneam sa spionezi?=))) dai doamne minte=)))
ba sa moara ma-ta si tu de gat daca nu accepti, iti zic unde am bireme sa ataci cu usoarele alea si facem puncte amandoi, vrei? macar asa nu iti mai sparg saracele usoare si iau doar eu puncte =))))))))
 

DeletedUser16184

Guest
Am dat eu spion in ultimele zile?=))))))))))))) iar traiesti pe alta planeta=)))))) daca ma pun sa strang argint fac intr o zi intr o pestera un milion de argint lejer=))))
 
Sus