Formatia marinica nămol.

  • Autor subiect DeletedUser16974
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

RAGNARAR.

Stie Tot
Ma scuzat ca interviu.. Domnul Zeu... Nu va suparati, ati intrat prin extrasele de cont ale tuturor? Pe Gonnos de ce mi ai bagat gold cand iti luam orasele? Putem sa si dovedim afirmatiile astea?
P.S. Orice JUCATOR stie ca goldul ajuta dar nu ii poate scoate din rahat pe cel fara skill, fara echipa si care sunt instabili psihic si dau stergere cum dau de greu...
P.S.2 Incepe lume noua joi, un Zeu sigur poate scoate de pe harta un jucator slab ca mine... Vrei sa-ti dau invite pe insula cu mine?
5CD46AB5-3C56-44C3-9076-DCF0BA87D5F8.jpeg

DIN GURA SUNTETI TOTI BUNI PE FORUM DAR FAPTELE SUNT MAI GRELE DE REALIZAT !

VEZI JAPONEZULE SA NU TE MAI PRIND PE AICI SA COMENTEZI CA ESTI VAI MAMA TA :)))
 

asdphones

Stie Tot
Vezi atașament 4115

DIN GURA SUNTETI TOTI BUNI PE FORUM DAR FAPTELE SUNT MAI GRELE DE REALIZAT !

VEZI JAPONEZULE SA NU TE MAI PRIND PE AICI SA COMENTEZI CA ESTI VAI MAMA TA :)))
Vezi atașament 4115

DIN GURA SUNTETI TOTI BUNI PE FORUM DAR FAPTELE SUNT MAI GRELE DE REALIZAT !

VEZI JAPONEZULE SA NU TE MAI PRIND PE AICI SA COMENTEZI CA ESTI VAI MAMA TA :)))
Care fapte? Ale tale de dat stergere? Nu vezi ca esti rasul jocului? Adica chiar nu realizezi? Ti-am scris foarte clar ca joc grepo cum se joaca grepo. De maine intru pe lumea noua, vino si arata-mi cum se face.... Pe ultimele luni nu ai stiu cum sa-ti dai stergere mai repede dar vorbesti de jucatori care au castigate mai multe lumi decat ai tu jucate...Joaca-te cu astia de nivelul tau, ti-am zis si-ti mai spun o data: Tot goldul din lume nu te face jucator si intelege o data pentru totdeauna: Esti un jucator mediocru in cel mai fericit caz, un copil plangacios care a primit mai mult decat merita si are impresii ca e cineva si ca totul i se cuvine. Esti definitia cuvantului "beizadea", copil rasfatat care crede ca poate face ce vrea el si banii lui tati o sa-l scoata din rahat. Pustiule, nu esti singurul fara limita la card... diferenta dintre noi e ca eu cand bag gold bag cu cap si sa ma distrez, nu din frustrari si mai e si ca eu nu am limita la cardul meu... tu la cardul lui taica-tu...
Sper sa intelegi ceva din mesajul asta, desi am mari dubii.. Si te mai rog o data sa-ti controlezi limbajul, nu de alta dar am copil cam de varsta ta...Gandeste-te ca prin lipsa de respect pe care o afisezi si prin modul de exprimare ii pui intr-o lumina proasta pe ai tai parinti, care desi se pare ca ti-au oferit si ce nu meritai au ramas corigenti la capitolul buna crestere...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus