Formatia marinica nămol.

  • Autor subiect DeletedUser16974
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

RAGNARAR.

Stie Tot
Eu spre deosebire de pe hyperborieni joc sa castig e normal sa vreau steluta ca am si eu placere ma vad in hall of fame acolo in plm :)))
 

Stupefy v.2

Stie Tot
Ce tot behai ma pisatule cu viteza 1
unde rasa ma tii am eu servere cu viteza 1 jucate
manca-mi-ai pula
sa ridici doua degete cand vorbesti cu mine si anubis, pana n-ai server de viteza 6 castigat, n-ai dialog cu noi
 

asdphones

Stie Tot
Dracu aveam la halloween 600 de retete la mijlocu eventului despre ce vorbim coae nu exista goldist mai mare ca mine pe jocu asta nici max codruta mop nu se ridica la nivelul meu . Da e vina mea ca sunt un handicapat si ma joc cu toti retardatii de mi fut jocul .

Aici am gasit in sfarsit un grup de oameni de calitate cu care pot juca vedem ce va fii in viitor , in rest va urez succes la toti ce faceti in viata si pe lumile de jucati .
Ma scuzat ca interviu.. Domnul Zeu... Nu va suparati, ati intrat prin extrasele de cont ale tuturor? Pe Gonnos de ce mi ai bagat gold cand iti luam orasele? Putem sa si dovedim afirmatiile astea?
P.S. Orice JUCATOR stie ca goldul ajuta dar nu ii poate scoate din rahat pe cel fara skill, fara echipa si care sunt instabili psihic si dau stergere cum dau de greu...
P.S.2 Incepe lume noua joi, un Zeu sigur poate scoate de pe harta un jucator slab ca mine... Vrei sa-ti dau invite pe insula cu mine?
 

DeletedUser2351

Guest
Nu mi mai comenta atunci stupefy daca nu stii ce am facut eu pe hermo si pe apollonia , nu imi stii valoare nu te ai batut niciodata cu mine , daca mi se pune pata cum am pata pe wild imi bag pl in viata mea si stau 24/24 bag bani de ma doare in pula si ma bat cu mortii aia pana le scot grepolisu din cap .

Le spargeam pe bonus toate miticele usoarele mureau dracu faceau infart pe discord de dimineata :))) aveam om si acolo inregistram tot . in pula mea aveam si lider in wild :)))
Tu oricum ți-ai bagă deja in viața ta “zeule” ce ești.Ești cel mai slab jucător cu gold posibil pe care l-am întâlnit.Tu ești in stare sa cucerești doar dacă ții se cedează orașul sau stai noaptea pe Bonus când omul doarme.Copil frustrat ce ești!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus