Formatia marinica nămol.

  • Autor subiect DeletedUser16974
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13927

Guest
Nu stiu daca ai inteles vreodata sau vei intelege eu nu sunt jucator de revolta daca intru pe revolta mai am o lume de asediu pe care joc unde sunt pe 1 . Nu stau sa ma joc zid 25 cu turn nu sunt pizda ca tn :))))
tu esti prost si pe asediu, nu o arde aiurea cu "nu sunt jucator de revolta"
 

DeletedUser16184

Guest
Daca un om se lasa de joc inseamna ca are un lucru mai bun de facut decat sa-ti pierzi vremea aiurea :)))))))) pe tine smaugle te pot asemana cu prostul de @Anubis.K :)))))))))))))))) bine doar ca esti mai slab la joc decat el, dar tot prost ca el esti :)))))))))
 
Daca un om se lasa de joc inseamna ca are un lucru mai bun de facut decat sa-ti pierzi vremea aiurea :)))))))) pe tine smaugle te pot asemana cu prostul de @Anubis.K :)))))))))))))))) bine doar ca esti mai slab la joc decat el, dar tot prost ca el esti :)))))))))
rage, cand e ultima oara cand mi-ai supt pula? :))))))))))) cacatel cu ochi, de cand joc nu te-am vazut sa joci mai mult de o luna
 

DeletedUser16184

Guest
crede-ma ca eu nici nu am auzit de tine pana cand sa apari pe lumea asta :)))))) tu de mine ai auzit si mi-ai urmarit activitatea :)))))))))) deci na...te cred ca incerci sa atragi atentia dar nu asa o faci :))))) poate in viitorul apropiat iti voi da sansa sa-mi donezi orasele tale si sa-ti aud scuzele dar pana atunci stai jos ca ai 4 si esti prea prost :))))
p.s si in luna aia pe care o joc am mai multa activitate decat tine intr-o lume cap coada :))))
 

DeletedUser17370

Guest
O lume foarte controversată .
Vă aștept alături de mine pe data de 07.10.2024
Pănă atunci... vă doresc succese în carieră de grepolitani!
@ipod te aștept alături de mine în 2024 Dacă vei avea timp de jucat.
 

DeletedUser17370

Guest
Vei vedea că tu vei fi cel care intră și vei lua bătaie, ca de obicei.
Nu esti jucător rău dacă te ți de joc însă, ai prea multa incredere in oameni falși cum îi numești tu.
Parca spuneai ca tu cu rage nu mai discuți și totuși o faci.
Cu paturile la fel; totuși o faci.
Ia întreabă tu pe paturile cum l-am blocat și nici în ziua de astăzi nu l-am mai contactat.
Trebuie să înveți și tu ceva, să te debarasezi de persoanele false.
 
crede-ma ca eu nici nu am auzit de tine pana cand sa apari pe lumea asta :)))))) tu de mine ai auzit si mi-ai urmarit activitatea :)))))))))) deci na...te cred ca incerci sa atragi atentia dar nu asa o faci :))))) poate in viitorul apropiat iti voi da sansa sa-mi donezi orasele tale si sa-ti aud scuzele dar pana atunci stai jos ca ai 4 si esti prea prost :))))
p.s si in luna aia pe care o joc am mai multa activitate decat tine intr-o lume cap coada :))))
ai o pula-n gura mai te drec:)))))))))))
 

DeletedUser16184

Guest
Locul de depozitare a unei puli este ori pzdm ori gura ei...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus