Ferma Zancle odihneasca-se in pace 11.01-11.01

Pai de asta mai iau pauze... Sa mai dau sanse si altora... O sa incerc si eu si colegii sa jucam mai prost ca sa fie revolta mai interesanta...
sa le dai sanse sau sa le dai sperante ca ar avea sanse? :))))))))))))
sa nu se lase prea repede ca ramaneti fara ferme :))))))))))
faceti aliante separate si nu va mai lingeti intre voi gagicutelor :)))))))))))
asta e solutia
 
vorbiti ca am distrus jocul noi si ca umblam dupa coronite...
numai ca voi plangeti pe fiecare lume sa jucati cu noi:rolleyes:
noi am distrus jocul sau voi?zmardoi de forum
nu toti plangem sa jucam cu voi amigo
aia care vor sa ajunga la voi sunt penibili :)))))))))))
si aia care au ajuns la voi sunt tot penibili :))))))))))))))
vreti lista?
stiti si voi numele care nu sunt parte din grupul original
nu spune nimeni nimic :))))))))))))
ghot top undefined monopol pe revolta.ro :)))))))))))))
au lasat aliantele lor in urma ca nu mai fac fata sau?
super misto :)))))))))))))
 
Ideea e în felul următor, niciodată nu știu sa se fi făcut tam-tam înainte de vreun server, și indiferent de adversari noi am intrat din prima zi...."unde e adversarii, în Talibania?"
care adversari coe? :))))))))))))))
unde?
da si mie numele alea :)))))))))))))
nu iti dai seama ca nu aveti adversari? :))))))))))
aveti adversari la voi in alianta :))))))))))))
intelegi? :)))))))))))
 
eu si cativa colegi nu suntem suficienti
la gold nu ne comparam :)))))))))))
si voi sunteti 150 lejer daca vreti si credeti ca se anunta lumea grea :)))))))))))))))
 

ciclin

Stie Tot
eu si cativa colegi nu suntem suficienti
la gold nu ne comparam :)))))))))))
si voi sunteti 150 lejer daca vreti si credeti ca se anunta lumea grea :)))))))))))))))
Anunțați lumea aia grea sa jucam mai mulți, vorba lu praștie, sa defilam.
Dacă e greu, chemam intervenția rapid ;) :cool: :)))
 

asdphones

Stie Tot
eu si cativa colegi nu suntem suficienti
la gold nu ne comparam :)))))))))))
si voi sunteti 150 lejer daca vreti si credeti ca se anunta lumea grea :)))))))))))))))
1: Daca nu stiu de unde dracu crestem de la 70 la 150 dar in fine...
2: Daca esti pamant de flori si stai pe tusa, vezi-ti de treaba ta... Dupa cum am mai spus... Cand tu esti pamant de flori vorbesti de altii..
 

TereX

Membru activ
Anunțați lumea aia grea sa jucam mai mulți, vorba lu praștie, sa defilam.
Dacă e greu, chemam intervenția rapid ;) :cool: :)))
)))) rhamus a fost printre putinele lumi de revolta decente dupa Calydon,unde a venit Sons si stim bine cum au batut toata harta:))
Intrati si voi pe asediu,mai schimbati aerul :))
Si sa fim seriosi nu a zis nimeni ca sunteti slabi sau ceva :)) doar ca jucati singuri ,ati recrutat tot si nah..de asta lumea comenteaza pe aici:))
Imi mentin parerea ca orice alianta din primele 4-5 de pe asediu va fugareste pe harta:)))
Si @ciclin tu ce draq tot comentezi? Singurul lucru prin care te-ai remarcat tu din ce stiu eu e cand ai fugit pe Zackyntus din To Be in Grepo top:)))))
 

Agesilaos

Membru activ
Multa lume nu intelege ca asta e cursul firesc al jocului... Din ce in ce mai putini oameni joaca grepo, jucatorii vechi o parte s-au imprietenit si s-au adunat la un loc pe cand altii s-au lasat... Totusi jucam 70 de insi in conditiile in care acum 10 ani erau aliante de 100 de insi + academie... Ce va zic e mai bine sa jucati si sa lasati latratul aiurea pe aici, ca pe forum toti sunt numai campioni dar pe joc sunt cam pamant de flori...
Cine e de vina ca au ramas 70 ? Oare nu tot voi care inca jucati .. de ce sau retras jucatori si nu mai vor sa auda de .ro ? In fine intrăm în ceva discuții care oricum vor rămâne în pom ...
 

Axel74

Membru activ
Asta se intampla pe toate serverele, nu doar pe Ro. Jocul e destul de greu pentru incepatori, iar jucatorii experimentati baga foarte mult gold la inceput si raman singuri. Daca in loc de instante era un sistem de injumatatire al comenzilor era altceva, dar asta e.
 
Ultima editare:
Asta se intampla pe toate serverele, nu doar pe Ro. Jocul e destul de greu pentru incepatori, iar jucatorii experimentati baga foarte mult gold la inceput si raman singuri. Daca in loc de instante era un sistem de injumatatire al comenzilor era altceva, dar asta e.
#goldistiPentruToateAliantele :)))))))))))))
ai grija ca iti superi colegii care respira instante :))))))))))))))
instantele nu sunt o problema cat toata alianta voastra
 
Sus