Ferma Zancle odihneasca-se in pace 11.01-11.01

ciclin

Stie Tot
stai pe burta ca atragi prea multa atentie
familia Ghost top undefined... elitism si aroganta ;)
multi jucatori buni care s-au stricat
atat se poate :))))))))))))
separat sunteti ok
astia sunt oamenii super misto... stie @asdphones :)))))))))))))
Cea mai gravă pierdere de timp este să te cerți cu prostul și fanaticul căruia nu-i pasă de adevăr sau realitate, ci doar de victoria credințelor și iluziilor sale. Nu pierde niciodată timpul cu argumente care nu au sens... Există oameni care, oricâte dovezi și dovezi le-am prezenta, nu sunt în capacitatea de a înțelege, iar alții sunt orbiți de ego, ură și resentimente, iar tot ce vor este să aibă dreptate chiar dacă nu au.

Când ignoranța țipă, inteligența tace. Pacea și liniștea ta valorează mai mult.

Noi suntem, voi de ce nu sunteți? Oricând, veniți, va așteptăm!
 

TereX

Membru activ
Cea mai gravă pierdere de timp este să te cerți cu prostul și fanaticul căruia nu-i pasă de adevăr sau realitate, ci doar de victoria credințelor și iluziilor sale. Nu pierde niciodată timpul cu argumente care nu au sens... Există oameni care, oricâte dovezi și dovezi le-am prezenta, nu sunt în capacitatea de a înțelege, iar alții sunt orbiți de ego, ură și resentimente, iar tot ce vor este să aibă dreptate chiar dacă nu au.

Când ignoranța țipă, inteligența tace. Pacea și liniștea ta valorează mai mult.

Noi suntem, voi de ce nu sunteți? Oricând, veniți, va așteptăm!
Emoteonant
 
Pe mine nu ma intereseaza ce joaca altii... Tu se pare ca nu poti dormi daca nu stii cum joc eu, tavi sau altii... Asta e... cand tu esti total neinteresant le porti de grija altora...
esti pe langa :)))))))))
comentezi doar jumatatea care iti convine tie
de ce nu comentezi nimic despre lumile castigate fara adversari? :))))))))))
va fac lista? :))))))))))))
folosesc statistici si ce mai zic alti jucatori
nu va studiez toate miscarile :)))))))))))))
ma iau de tine, tavi si altii pentru ca voi ati distrus zancle si lumile cu revolta din ultmii ani
nu intelegi sau nu iti place adevarul? :)))))))))))
 
Cea mai gravă pierdere de timp este să te cerți cu prostul și fanaticul căruia nu-i pasă de adevăr sau realitate, ci doar de victoria credințelor și iluziilor sale. Nu pierde niciodată timpul cu argumente care nu au sens... Există oameni care, oricâte dovezi și dovezi le-am prezenta, nu sunt în capacitatea de a înțelege, iar alții sunt orbiți de ego, ură și resentimente, iar tot ce vor este să aibă dreptate chiar dacă nu au.

Când ignoranța țipă, inteligența tace. Pacea și liniștea ta valorează mai mult.

Noi suntem, voi de ce nu sunteți? Oricând, veniți, va așteptăm!
tu copii citate si vrei sa imi inchizi gura? :)))))))))))))))
ai grija ca nu iti merge cu astea
ai citit bine ce scrie? vi se aplica voua :)))))))))))
voua nu va pasa de adevar sau realitate ... doar de victoria credintelor
voi nu faceti nimic gresit sunteti ingeri trimisi pe pamant sa cucereasca revolta.ro :)))))))))))))
oricate dovezi ati primit pe alte lumi si pe asta nu aveti capacitatea de a intelege ca voi stricati jocul altora si nici nu aveti cu cine juca
se dau stergeri si se renunta atat reprezinta lumile pe care intrati voi :))))))))))))))
 
Ultima editare:
atat ai scris tu :)))))))))))))
Noi suntem, voi de ce nu sunteți? Oricând, veniți, va așteptăm!
voi sunteti super misto?
de ce spui asta? asdphones nu a raspuns :))))))))))))))
 

Mr.mucigasul

Membru activ
la cati bombardieri au aparut pe lumea asta ...
cam putin 20k gold facut .....asa in 3 saptamani cu un singur oras....marea unde m.am aflat ma furat .
vanatorii de gold e bine?
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
eu am spus acum ceva timp sa nu se mai raspunda la conturi fantoma.

cine le creeaza, clar le face sa pateze imaginea altora dar cine este destept... clar nu raspunde provocarilor de la conturi fantoma .

clar daca ar vedea ca nu mai primeste raspuns , ar fi nevoiti ca toti sa posteze de pe propriul cont .
 
update la inmormantarea fermei Zancle :))))))))))))))
022-02-09.png
 

asdphones

Stie Tot
esti pe langa :)))))))))
comentezi doar jumatatea care iti convine tie
de ce nu comentezi nimic despre lumile castigate fara adversari? :))))))))))
va fac lista? :))))))))))))
folosesc statistici si ce mai zic alti jucatori
nu va studiez toate miscarile :)))))))))))))
ma iau de tine, tavi si altii pentru ca voi ati distrus zancle si lumile cu revolta din ultmii ani
nu intelegi sau nu iti place adevarul? :)))))))))))
Pai de asta mai iau pauze... Sa mai dau sanse si altora... O sa incerc si eu si colegii sa jucam mai prost ca sa fie revolta mai interesanta...
 

ciclin

Stie Tot
esti pe langa :)))))))))
comentezi doar jumatatea care iti convine tie
de ce nu comentezi nimic despre lumile castigate fara adversari? :))))))))))
va fac lista? :))))))))))))
folosesc statistici si ce mai zic alti jucatori
nu va studiez toate miscarile :)))))))))))))
ma iau de tine, tavi si altii pentru ca voi ati distrus zancle si lumile cu revolta din ultmii ani
nu intelegi sau nu iti place adevarul? :)))))))))))
Ideea e în felul următor, niciodată nu știu sa se fi făcut tam-tam înainte de vreun server, și indiferent de adversari noi am intrat din prima zi...."unde e adversarii, în Talibania?"
 
Sus