Ferma Zancle odihneasca-se in pace 11.01-11.01

a murit saraca Zancle cand a deschis ochii :))))))))))
inmormantarea a intrat in prelungiri
macar forumul extern sa mai miste ceva ca pe zancle pute a moarte :))))))))))))
o lume cu lupte legendare :))))))))))))))))
felicitari aliantei nedefinite
va calificati pentru fonduri europene in agricultura :))))))))))))))

zancle-moarta.png
 
Ultima editare:
nu imi amintesc lume care se terminase in 3 saptamani :))))))))))))
se simte elitismul cum creste in familia Ghost top undefined :))))))))))))
mai recruteaza 5 si de pe lumea asta sa fie jucatori la schimburile de tura pe tractoare :))))))))))))))))
 
cum zicea arisan...
@Balantines pe lumea asta ce mai zici amigo? :)))))))))))
nici pe lumea asta nu iti pute?
macar stai pe burta si nu te crezi mare cuceritor pe harta :)))))))))))
astepti coronita care stiai ca e garantata ;)

O minunatie de lume !
Caricatura a ce a devenit Grepo.
Aliantele mari,nu au...cohones sa se bata intre ele,asa ca se inteleg tacit care ce sa faca.Pe bune ???
Se menajeaza,se ocolesc-nici ciuma bubonica nu a fost mai de speriat :)))
Si...se bat cu pumnu'n piept de cat sunt de...bune :)!
Si sunt,recunosc.Sunt a draq'de bune cand se bat doar cu furnici.Dar nu le tine sa se intreaca intre ele.Prea ar fi jucat de la aprox. egal vizavi de...potenta si nu numai . :).
Dragilor,ati facut din nou caricatura dintr-o lume de joc.
Felicitari celor care vor castiga.Cine va castiga ???
 
eu fur curent si voi furati acadele de la copilasi :))))))))))))))
fi atent la cuceriri sa vezi cum fura colegii tai super misto orase de la saracii jucatori care au dat stergere si o sa se mai dea zilele astea :)))))))))))
super misto! :)))))))))))))))
 
Ultima editare:

tages0rin

Membru activ
Waleu, pe mine m ar fii tentat aceasta lume in vederea achizitiei acelei recompense cu discount la monedele de consum pe eroi. Recunosc, era f tentant. Dar ma uit pe poza si nu realizez ca e ceva ce chiar se intampla. Cainii trebuie sa astepte urmatoarea lume, parerea mea, una mai echilibrata pt ei, care sunt jucatori ok din ce am vazut, dar sunt oameni care joaca grepolis, nu respira grepolis, au si vieti, deci imposibil sa tina piept aici. Pe o lume echilibrata cat de cat rezista fara probleme in fata oricui cateva luni (imi amintesc pe gonnos au jucat bine si au stat destul pe harta (in mijlocul ei, nu ca pe laphitos, m99)). Acestea fiind zise sa stearga si ei, sunt tare curios daca cele 3 aliante de top ajung sa se lupte pt locul in alianta mare sa ia dominatia si recompensa. Eu unul daca jucam sigur trageam cu dintii sa iau acea recompensa extrem de utila. Doar cea cu depozitul mai mare mi se mai mai utila din ce a fost pana acum.
 

Turbowash

Membru activ
Felicitari Câini Infernului :) și-au făcut cărțile exact cum au vrut , au făcut sondaj pentru stergere , invizibili au pus botul au dat stergere și câini și-au asigurat top 8 alianțe Clasament pentru recompense :) play Smart .
 

TereX

Membru activ
Felicitari Câini Infernului :) și-au făcut cărțile exact cum au vrut , au făcut sondaj pentru stergere , invizibili au pus botul au dat stergere și câini și-au asigurat top 8 alianțe Clasament pentru recompense :) play Smart .
Vai da pula mea:)) doar primele 3 alianțe primesc recompense desteptu curului:)))
 
Sus