Ferma Zancle odihneasca-se in pace 11.01-11.01

emiratele

Membru activ
Fă o lista cu oamenii de baza, din sons, cu chef de joc, fac si eu o listă cu oamenii din demos, poate apare si vreun "jmeker" din wild, ori alta ally, si cine știe, poate, poate...facem dă ciorbă :)
pai demosul cu sons a putut juca frumos in oceania..dc nu ar putea si pe un extern..jucatori ar veni multi zic eu daca ar fi un nucleu de 20-30 seriosi..dar intr-o toamna..cand multi vor sa intre,in loc sa se intre aici,se intra pe extern
 

CaponeM

Stie Tot
Faptul ca au putut juca și frumous, si împreună, cred că i se datorează lui biluță. Omu, cu gura lui mare, a reușit sa ofere un scop comun multor oameni din demos & sons :)))).
 
Faptul ca au putut juca și frumous, si împreună, cred că i se datorează lui biluță. Omu, cu gura lui mare, a reușit sa ofere un scop comun multor oameni din demos & sons :)))).
dupa ce a disparut el nu s-a mai jucat cu fake-uri:)),cel putin eu nu primeam chiar daca aveam vreo 30 de orase prin nucleu;)),Anubis primea:)) si lesinatii din oceania,gen Lucian,voj...andrey ala
 
Momentul in care am daramat toate baile termale si am facut teatre, a fost foarte relaxant
scuze, am adormit
care ziceai ca era momentul? :))))))))))))))))))))
cand ti-ai daramat baia si ti-ai facut teatru de 2 x 2 metri? :))))))))))))))))))))
am intrebat de zancle nu renovari in casa :)))))))))))))))))
nu a fost nici un moment frumos? :)))))))))))))))))
 
Ultima editare:
cine a mai vazut o alianta si academiile cu 88% la dominatie? :))))))))))))))))))

zancle-dominatie.png
 

asdphones

Stie Tot
Nysa...Dar ce mi se pare interesant e ca se tot zice ca jucatorii de pe asediu sunt miezul din franzaela...Doar ca ma uit la baietii astia de au facut dominatia cu 75% pe asediu si jumate dintre ei cand au jucat contra noastra pe revolta au dat cu stergere...Dupa ce au plans ca nu fac fata...Ciudat...
 
coe... ce dracu? :))))))))))))))))))
adunati iarasi echipa aia si intrati pe bhritos
le dati o mui la Grepo top ca isi doresc :))))))))))))))))
 
Nysa...Dar ce mi se pare interesant e ca se tot zice ca jucatorii de pe asediu sunt miezul din franzaela...Doar ca ma uit la baietii astia de au facut dominatia cu 75% pe asediu si jumate dintre ei cand au jucat contra noastra pe revolta au dat cu stergere...Dupa ce au plans ca nu fac fata...Ciudat...

De ce nu vii tu cu echipa pe asediu ?
smiley-emoticons-lol.gif
 

asdphones

Stie Tot
Eu nu vorbesc de "daca am veni"... Eu am jucat o singura lume pe asediu si intamplator m-am lasat de pe locul 1...Dar sincer nu-mi place... Oamenii in frunte cu zeul au fost pe revolta si au facut.... nimic...Dupa ce si-au dat stergere pe revolta s-au dus pe asediu si au zis ca revolta e... prea usoara :)))

De ce nu vii tu cu echipa pe asediu ?
smiley-emoticons-lol.gif
 

Anubis.K

Stie Tot
Eu nu vorbesc de "daca am veni"... Eu am jucat o singura lume pe asediu si intamplator m-am lasat de pe locul 1...Dar sincer nu-mi place... Oamenii in frunte cu zeul au fost pe revolta si au facut.... nimic...Dupa ce si-au dat stergere pe revolta s-au dus pe asediu si au zis ca revolta e... prea usoara :)))

se stie ca esti prea bun, degeaba, nu avem noi aere de tine :)))))))))))))))))
 
Sus