Ferma Zancle odihneasca-se in pace 11.01-11.01

colinw

Membru activ
pot sa intre aia de pe revolta....si asa le da altii gold sa joace sa intre cu aia si au si ei desut!!!prostii ma.i sunteti!!!cum sa dai gold sa fii la impletitii aia!!!!
 

colinw

Membru activ
pe revolta sunte.ti singuri si asa o sa ramaneti......prostii satului :)))mie si mila de aia care va dau gold sa joace cu voi:)))
 

asdphones

Stie Tot
Iar ai uitat sa-ti iei pastilele? :)))))

Cu mă ta nu face o echipă bomba ?
Ti am spus să nu mă mai adaugi în discuțiile tale frustrat mic ce esti
Eu te înțeleg că îți place să îți rup rozeta dar nici chiar... vezi tactu dacă vrea să îți satisfacă dorința asta arzătoare de a te penetra în cavitatea anuală, nebunule
 

Ghost Man

Stie Tot
dar unde am luat eu bataie????de la cine de la adunatura de c....de pe revolta????acolo nu are rost sa intre nimeni!!!!!si nu am luat bataie...am renuntat!!!!ce rost are daca nu se despart sa se joace grepolis!!!!sa joace singuri!!!!
Tu du măcar o lume cap coadă(nu îți cer să o câștigi) ,apoi vino să comentezi pe aici
 

colinw

Membru activ
nu prea va place :)))cand va spune cineva realitatea....oricum scriu degeaba aici....revolta pe romania e lume moarta!!!chiar nu o sa ma.i scriu....nu are rost !!!!sper ca din cei ce au vazut ce am scris sa se destepte!!!!
 

CaponeM

Stie Tot
Corect. Nu merge decat sa ne tina buzunarul. Putem sa fim noi toba de grepolis, daca ramanem in urma la inceput bat aia la noi ca la fasole. Englezii si nemtii sunt in alta liga dpdv financiar. Mai degraba rezistam pe US.

Si dacă intri la 1 lună după, dacă exista un grup activ care să joace ca un întreg, ai o șansă, una destul de mare .. asta daca strângi la un loc cei mai serioși și REZISTENȚI jucători din demos, sons, wild, all stars de pe sinope + din alte alianțe..:).. dar e greu.
 

Anubis.K

Stie Tot
A Mai fost echipa romaneasca pe extern, au jucat super ok su s au trezit 2-3 destepti sa dea stergere, sa ne bagam pula in ei, ca isi fac veacul pe lumile de revolta de pe ro
 
Sus