Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

Eu nu știu, și în același timp sunt foarte sigur că nu am făcut niciodată vreo afirmație de genul : nu mai bine vii tu si gucci la noi ? =)))))

În rest, tu pt mine ești o persoana instabilă din toate punctele de vedere. Nu oferi senzația unui om de baza, care sa aibă constanța și conditie fizică. Pe lângă asta, degeaba ai 1 gram de creier în + , cum mi te-a luat tagersorin, daca esti prost de gură.

De când ți-ai făcut simțită prezența pe aici ( si aici vorbim de ani, nu de luni ) ai rămas același dobitoc și pierde timp pt altii.


PS. Dacă iti mai dau 2-3 replici, te mai spargi puțin cu "treburile interne", dar totuși va comparați cu demos =))))).

De asta nu vreau sa întru alături de tine ori Gucci pe extern. Voi sunteți singurele persoane pt care chiar nu am sa fac vreo excepție.
Pai dupa ce ai intrat in m54 mi-ai propus daca nu mai bine vin eu cu gucci la tine(atunci cand te-am sunat la ce plm ai intrat in m54),pe Gucci nu il primeau in sons asa ca s-a dus in method,si eu m-am dus in sons,easy.
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Eu nu știu, și în același timp sunt foarte sigur că nu am făcut niciodată vreo afirmație de genul : nu mai bine vii tu si gucci la noi ? =)))))

În rest, tu pt mine ești o persoana instabilă din toate punctele de vedere. Nu oferi senzația unui om de baza, care sa aibă constanța și conditie fizică. Pe lângă asta, degeaba ai 1 gram de creier în + , cum mi te-a luat tagersorin, daca esti prost de gură.

De când ți-ai făcut simțită prezența pe aici ( si aici vorbim de ani, nu de luni ) ai rămas același dobitoc și pierde timp pt altii.


PS. Dacă iti mai dau 2-3 replici, te mai spargi puțin cu "treburile interne", dar totuși va comparați cu demos =))))).

De asta nu vreau sa întru alături de tine ori Gucci pe extern. Voi sunteți singurele persoane pt care chiar nu am sa fac vreo excepție.
Păi normal ca nu vrei să ne vezi din moment ce iti dăm hate.

Tu nu esti capabil să înțelegi adevărul. Iti dăm cu hate fiindca asta meriți și asta este adevarul despre tine.

Hai ca noi suntem așa cum suntem.. facem un sondaj în wild cati te agreează ? Iti spun eu ca nu mulți după jocurile de culise de pe Sinope. Si mai sunt oameni ce nu te agreează... cu siguranță sunt și prin sons destui pt ce ai facut pe byllis.

O¤eania cum a putut lasa orgoliul deoparte și mulți bombardieri s au unit împotriva wild pe hermonosa ? Asa și tu... Si eu, și așa mai departe putem lăsa orgoliile deoparte și să intrăm pe extern cu toții.
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Pai dupa ce ai intrat in m54 mi-ai propus daca nu mai bine vin eu cu gucci la tine(atunci cand te-am sunat la ce plm ai intrat in m54),pe Gucci nu il primeau in sons asa ca s-a dus in method,si eu m-am dus in sons,easy.
Demos kratos method e rog.
Ca nu a rezistat mult emblema de method.

Și totuși am jucat pana la 105 orase parca... mai mult de atât capone mă punea să dau fake pe sons iar eu... logic că nu dădeam. Dădeam și eu pe cine nu cunoșteam.

Și la 105 orase am renuntat pt ca s a luat capone de mine ca dc am dat fake pe bebef73 parca. Dar fara sa aiba dovezi...

Bebef s a plâns de fake fiindca a fost supărat că dădeam sprijinul înainte și nava înainte de sprijin . Era deja implementat systemul unde apărea pe notificare de la cine sunt atacuri. Și i am dat absolut toate rapoartele cu atacuri lui Capone și după m am fantomizat.
 

tages0rin

Membru activ
Poate părea surprinzător dar pt ce a făcut pe byllis mulți din Sons tb sa fie bucuroși. Eu printre primii care tb sa i mulțumim. M am autodepășit, dpdv timp, program, am sucit și schimbat orașe după fiecare spargere de nucleu, am tras de mine peste logica de a face asta intr un joc, am ajuns sa dau resurse cu fimiu in brațe. Și am câștigat. Asta a făcut Capone din sons pe byllis o echipa și mai unita. Mult mai unita. Asta simt și cred eu. In rest, ca oameni aveți cuvântul meu de onoare ca simt ca as putea bea o bere cu absolut oricine de pe joc. Chiar și cu cuxi, care m a făcut jucător de carton, culmea chiar pe byllis unde am jucat cel mai activ. Din cât am putut si eu si mi a permis familia. Acum, când chiar sunt de carton, nu mi zice. :)
 
Ultima editare:

saca 24

Stie Tot
Injurati mah careva, de familie, de mortisori, de ce vreti voi, ca miroase a hoit aici pe forum.E mort. :)))
 

saca 24

Stie Tot
Mirosea dinaintea sa vin eu pe-aici.Da si tu vina pe altcineva la nimereala..
Da un tag ca tot e la moda.
 
In fine ... daca se merge pe extern serios , chemati ma ca eu unul vin indiferent cum se intra .. nu ma intreseaza drepturile si alte cacaturi .
Ar fi fain ca noi romani sa castigam un sv de extern ...
Cred ca pana acum doar Bones a reusit asta ...
M-ar interesa si pe mine ... ar fi fain extern.
 
Rareș încă te mai cerți cu oamenii pentru ceva ce am descris intr o postare acum ceva timp. Jucătorii de Grepolis buni sunt sclavii jocului, intra când vrea jocul.
Cei care intra când vor ei …. Văd ce mai găsesc pe cont. Dar nici nu ii interesează dacă pierd orașe sau lumea. Nu sunt jucatori de Grepolis buni, dar sigur sunt mai buni ca ceilalți in alte activități extra joc, din simplul motiv ca aloca mai mult timp acelor activități.

Ce mai tura vura: cu cât practici mai des cu atât ești mai bun. Nu te mai certa cu rage sau paturile sau mai știu eu care din aceeași categorie. Ei sunt buni tehnic pt ca au deja experiența de ani de zile și sunt imbatabili pe granița pentru ca …. Li se rupe ca trece viața pe lângă ei.
Sunt dur dar realist poate va treziți. Îmi cer scuze, dar nu mi ies din minte zecile de postări fără exagerare ale celor ce pot duce o lupta de granița in fake uri, in care, fiecare, se lauda cum : “dacă ma pun eu serios pe fake uri, in câteva zile sterge nush ce alianța.” Repet nu doar unul se lauda cu asemenea potențial. Mai mulți.
Și pe urma citesc schimb de mesaje între Capone și phone in care își dau dreptate unul altuia ca nu e sânge proaspăt pe Grepolis :) boss e de rasul plânsului.

Ultima editare promit: știu ca o sa spună fiecare din acești zei ai granițelor ca au si viața reala de succes, nu le contest nici unuia inteligenta și/sau capacitatea de a rezolva treburi in … societate și la scoala vieții, dar pt mine e uluitor cum ai putea sa iei in calcul sa stai zile in șir doar de distrus jocul, deci efectiv sa nu faci nimic altceva. Repet doar sa fac un test de imaginație legat de asta mi se pare halucinant, da sa mai și practici.
Unii se lauda cu astea, alții se lauda ca i au învățat Grepolis (așa cum era el când nu exista aplicație și eventuri) pe unii care acum joaca foarte bine tehnic și mai sunt și lideri de alianțe. (Și sigur sunt mai mult de doi, de unul mi a fost adus aminte chiar de el zilele trecute., nu i dau numele ca nu e frumos).
Deci sânge prospat așa aduci. Vezi un începător foarte activ, știi ca activitatea e totul pe joc, investești in el timp cu explicații ale unor chestiuni pe care poate nu le a înțeles singur. Cu un sfat și o vorba buna chiar și pe adversar poți sa l ajuți ca nu se știe ce scula de jucător ajunge și pe o alta lume o sa fie cu tine in alianța ca ai fost un bun mentor.
In fine…. Totul tine de educație, de cum vezi viața in general și de egoism. Dacă știu eu rup eu, alții da i dracu.
Experienta de ani de zile? Nepotul meu de 8 ani intelege jocul intr-o saptamana, aici conteaza timpul si goldul, in ordinea prezentata (individual vorbind ). Parerea mea.
 
Ultima editare:
Sus