Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

minte paturile
1 singura data a avut ban global cand a pus la profil POZA cu Gina16 si DarkIce 1 . Pe atunci, Gina era in consiliul jocului si de asta. Parca era si Buhai Tudorache

Si normal ca li s-a facut mila la admini si si-au calcat pe inima si l-au debanat intrucat nu facuse o greseala destul de grava. Daca injura adminii sau daca frauda system-ul era banat global definitiv.
sa mori tu =)) ca doar odata am primit ban global,prostalaule,primul ban global am primit cand l-am injurat pe Mr Jack cand mi-a dat ban tot pt automatizare si mi-a zis ca am lasat nuj ce urma in rahatul lor de sistem,si i-am spus sa-mi arate si mie urma aceea,si nu a vrut sa faca asta...si l-am injurat,easy si am luat ban global,pe urma am vorbit cu Stil si mi-a scos banul,cu conditia ca,"la urmatoarea abatere banul global se reactiveaza" am mai avut vreo 4 abaderi de atunci,dintre care doar 2 au fost pe buna dreptate:).Asa ca leaga cateaua.
 

Facsafiebine1

Membru activ
@Facsafiebine1 ia de te uita pe poza sa vezi cum te injoseste all stars :)
Nu stiu daca joci pe Carfi si ce nick ai, nici nu ma intereseaza. All Stars se incadreaza in aceeasi categorie cu FRIENDS FAKE al lui david658.
O gasca de slabi care copiaza numele ale altor aliante.

All Stars este brand creeat de streak si thegodfather. A facut de ras pe Sinope numele acesta..... fara thegodfather {cioara} , jak11 si streak nu vor mai avea sanse Stelutele sa duca brand-ul sus. Cei 3 juactori mentionati au ridicat All Stars-ul

Cum si FRIENDS este brand creeat de @VersaceBanderas .
Am văzut poza man…. Dar na ce sa facă și Silviu ma gandesc ca a zis asta cu gandu ca ma dau ăștia afara din ally pana mea. E un joc dar mulți nu înțeleg :)
 

Axel74

Membru activ
de jos in sus
unknown.png
unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png
 
Sus