Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

tages0rin

Membru activ
Mariuse, te salut, de fapt, individual vorbind, doar ce ai zis tu trebuie. Mai degraba timpul e necesar pentru jocul in echipa, din motivele evidente (actiuni etc). Singur asa, ti le asezi cum poti. Gold-ul e bonus orice tip de joc alegi.
 
Individual vorbind, înainte de cele 2 chestii, menționează și "crbl-ul"!
este mentionat in timp, este invers proportional cu timpul petrecut in joc. Aces joc a avut/are o arhitectura prost gandita in raport cu timpul sau au targetat doar copii si pensionari, jocul in sine este extrem de slab gandit, tragi 4-5 luni de zile si daca patesti ceva si nu poti fi activ 3-4 zile, bafta orase si distrugi si alianta ... cine a "gandit" jocul asta a facut o treaba extrem de proasta, dovada si comunitatea extrem de mica si cu eductie slaba.
 
Ultima editare:

tages0rin

Membru activ
Nu cred ca e gucci si are si dreptate in totalitate. In 2 zile poti sa distrugi munca unei aliante daca ai contul intins pe granita. Si sunt N situatii ce dovedesc asta. Absolut corect.
 

Axel74

Membru activ
E un joc de strategie din 2010, daca stai cu toate orasele pe granita e numai vina ta pentru ca nu ai luat asta in considerare.
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Nu cred ca e gucci si are si dreptate in totalitate. In 2 zile poti sa distrugi munca unei aliante daca ai contul intins pe granita. Si sunt N situatii ce dovedesc asta. Absolut corect.
Spune noob si trage apa , n-ai ce sa ii ceri. Este un pusti de circa 17-18 ani.

Noob voia sa castige lumea Carfi usor, nu spera sa renunt, voia sa ii fraiereasca impreuna cu sylvyano pe LEGEND =))
Iacata ca si LEGEND au sanse mari la castig, nu doar stelutele.

stelutele da fake-uri de disperare ca stie ca nu vor castiga lumea Carfi. Mai jos aveti si dovada care atesta disperarea lor.

Whats-App-Image-2022-06-03-at-08-09-36-1.jpg
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
@Facsafiebine1 ia de te uita pe poza sa vezi cum te injoseste all stars :)
Nu stiu daca joci pe Carfi si ce nick ai, nici nu ma intereseaza. All Stars se incadreaza in aceeasi categorie cu FRIENDS FAKE al lui david658.
O gasca de slabi care copiaza numele ale altor aliante.

All Stars este brand creeat de streak si thegodfather. A facut de ras pe Sinope numele acesta..... fara thegodfather {cioara} , jak11 si streak nu vor mai avea sanse Stelutele sa duca brand-ul sus. Cei 3 juactori mentionati au ridicat All Stars-ul

Cum si FRIENDS este brand creeat de @VersaceBanderas .
 

twistdark1

Stie Tot
Spune noob si trage apa , n-ai ce sa ii ceri. Este un pusti de circa 17-18 ani.

Noob voia sa castige lumea Carfi usor, nu spera sa renunt, voia sa ii fraiereasca impreuna cu sylvyano pe LEGEND =))
Iacata ca si LEGEND au sanse mari la castig, nu doar stelutele.

stelutele da fake-uri de disperare ca stie ca nu vor castiga lumea Carfi. Mai jos aveti si dovada care atesta disperarea lor.

Vezi atașament 6225

Pune si pozele cand am inceput noi primii sa luam fake uri , noroc .
 

un1catul

Membru activ
Pai tu esti bombardierul numarul nr 1,ca sugi pula la toti=)
Atat poti tu sugaciule...Sa vb urat si sa jignesti..De aia te respecta toata lumea cum te respecta...Ai dat stergere ca un gunoi ambulant in loc sa cedezi frumos orasele la alianta..Mars drq gras penal
 
E un joc de strategie din 2010, daca stai cu toate orasele pe granita e numai vina ta pentru ca nu ai luat asta in considerare.
Nu conteaza daca esti pe granita sau nu, daca lipsesti 3-4 zile esti papa , poti sa tii si santinele si degeaba, nu mai zic de gold, trebuia o limita de 1k-2k gold pe zi, sa-mi dea alianta resurse si sa fac instante … parca nu prea are sens … apropo, cainii infernului cu tot cu sunete, cele mai mari panarame din joc, sa te duci in cea mai indepartate mare si sa farmati puncte intre voi… asa castiga terminatii astia lumile?
 

un1catul

Membru activ
Da normal ca te injur=))))))) ca esti un terminat caruia ii e frica sa si arate identitatea pe acest joc=)))))) un las=))))) hahahahahahahahahaha
Si daca chiar esti atent la tot ce fac eu si n am loc de tine ca sa trag o basina da mi un follow pe insta andrei.zanfir25 sa vezi si tu in story uri cum se traieste viata=)))))))))))
Lua te as in pula de terminat=))))))
Tu vb de conturi care ai 1000 :))) vai de pl ta...cum esti pe joc asa esti si in viata de zi cu zi..un terminat
 
Pai ba ratatule eu am conturile banate permanent ca am pula asa mare incat injur orice admin vreau eu si pe oricine vreau eu=)))))))) dar cand am facut cont nou,am zis in gura mare eu s RAGEE si va dau la muie =))))))))))))
Pana atunci ia si bea o bere baga mi as pula in familia ta de avortat si nu mai cauta sa mi sugi pula
Si eu am avut contul paturile banat de 5 ori banat global pentru ca l-am injurat pe Mr Jack,si pana la urma s-a ajuns sa ma debaneze de fiecare data:)).Te-au vazut mai prost si d-aia nu te-au mai debanat;)).
 

Axel74

Membru activ
Nu conteaza daca esti pe granita sau nu, daca lipsesti 3-4 zile esti papa , poti sa tii si santinele si degeaba, nu mai zic de gold, trebuia o limita de 1k-2k gold pe zi, sa-mi dea alianta resurse si sa fac instante … parca nu prea are sens … apropo, cainii infernului cu tot cu sunete, cele mai mari panarame din joc, sa te duci in cea mai indepartate mare si sa farmati puncte intre voi… asa castiga terminatii astia lumile?
Nup, de când când fost arși de Undefined pe dominație au fugit pe Franța
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
minte paturile
1 singura data a avut ban global cand a pus la profil POZA cu Gina16 si DarkIce 1 . Pe atunci, Gina era in consiliul jocului si de asta. Parca era si Buhai Tudorache

Si normal ca li s-a facut mila la admini si si-au calcat pe inima si l-au debanat intrucat nu facuse o greseala destul de grava. Daca injura adminii sau daca frauda system-ul era banat global definitiv.
 

saca 24

Stie Tot
Apropo de ce zicea Gucci, de consiliul grepo, nu se mai fac alegeri, sau s-a desfiintat?
@Stil ne poti lamuri in privinta asta?
 
Sus