Doar SPAM

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început

DeletedUser14175

Guest
Ei se laudă că ne au distrus, dar uita că există un decalaj care a fost ce i drept redus, intre cele doua alianțe. Plus că Preto și bands se fac vinovate de stagnarea lumii Calydon prin pactele lor. Le e prea frica sa se războiască intre ele. Una e plina de trișori și pupincuriști, alta de dormeze
 

NoobFromRo

Stie Tot
Ei se laudă că ne au distrus, dar uita că există un decalaj care a fost ce i drept redus, intre cele doua alianțe. Plus că Preto și bands se fac vinovate de stagnarea lumii Calydon prin pactele lor. Le e prea frica sa se războiască intre ele. Una e plina de trișori și pupincuriști, alta de dormeze

Si daca sunt dormeze si cum mai sunt tot va bat:))))))
Halal ati ajuns
 

DeletedUser16709

Guest
Sa vorbim și despre alți care sunt profesori și obliga elevi să intre pe joc că astfel nu-i trece daca ei au voie eu de ce sa nu pun soția să-și facă cont ,dar ce sa facem nu toată lumea are relații sus k frustratul de Eduard (iondaime cum al cunosc unii) care presupun că a îmbătrânit degeaba comunistul care duce lipsa de atenție dar stai liniștit o să ai toată atenția mea din nou :))
 

DeletedUser16709

Guest
La loc comanda, cred.
Marturisesc ca favoritul meu este colegul Liviu, cel suferind de dubla personalitate, acum e Liviu pretorian feroce, acum e Jony printesa gheturilor, o tanara singura si neajutorata care vrea sa invete jocul alaturi de noi. Inteleg ca nu i-ar fi displacut cariera de actor. Problema e ca joaca prost, recomand sa o incerce pe cea de clovn.
Sa faci o proba
și la microfon poate îți place mai mult că dasul și poate îmi faci și mie un live ,sunteți băgati în kk până în gât și vorbiți de alți sa numai zic că ați luat în alianța pe toti terminați ce sau dat ștergere k sufereau de grade acum mari pupincuristi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14175

Guest
Învață cum se scrie corect și după sa ai tupeul sa dau replica
 

DeletedUser16709

Guest
Învață cum se scrie corect și după sa ai tupeul sa dau replica
Tu mai bine scoate capul din poala doamnei profesoare și la urma sa vorbești ,ești bun doar sa colonizezi vezi că sunt locuri libere în m24 poate venim și acolo după tine
 

DeletedUser14175

Guest
Tu mai bine scoate capul din poala doamnei profesoare și la urma sa vorbești ,ești bun doar sa colonizezi vezi că sunt locuri libere în m24 poate venim și acolo după tine
Evident că veniți. Sunteți niște incompetenți și nu puteți cuceri in 44 și veniți în 34. Spor la făcut conturi în continuare. Va caracterizează trisatul
 

DeletedUser16709

Guest
Evident că veniți. Sunteți niște incompetenți și nu puteți cuceri in 44 și veniți în 34. Spor la făcut conturi în continuare. Va caracterizează trisatul
Incompeten ești tu că nu ai fost in stare să reziști când ai fost atacat ai clacat și te-ai reprofilat pe crescut orașe pentru alți așa cum te-a poruncit stăpână ta Jenica the great
 

DeletedUser14175

Guest
Incompeten ești tu că nu ai fost in stare să reziști când ai fost atacat ai clacat și te-ai reprofilat pe crescut orașe pentru alți așa cum te-a poruncit stăpână ta Jenica the great
Nu frumusete, stăteam acolo până se termină lumea, dar pentru alții contează viața reală mai mult decât cea virtuala. Dacă sunteți niște complexați respinși de societate este evident că trăiți din realizările obținute în jocuri (trișând, pentru că sunteți la fel de neputincioși și reduși mintal încat nu puteți juca respectând regulile)
 

DeletedUser16709

Guest
Nu frumusete, stăteam acolo până se termină lumea, dar pentru alții contează viața reală mai mult decât cea virtuala. Dacă sunteți niște complexați respinși de societate este evident că trăiți din realizările obținute în jocuri (trișând, pentru că sunteți la fel de neputincioși și reduși mintal încat nu puteți juca respectând regulile)
Ce putea să zică un analfabet cu iz de intelectual ce viata reală ai tu când ești 24/24 pe joc presupun că ești părăsit și orfan duci lipsa de personalitate și încă nu te-ai regăsit la vârsta ta cel mai probabil paznic la cimitir,și cel mai probabil te ajuta autocorectorul de pe telefon sa scrii corect :)
 

DeletedUser7909

Guest
Sa vorbim și despre alți care sunt profesori și obliga elevi să intre pe joc că astfel nu-i trece daca ei au voie eu de ce sa nu pun soția să-și facă cont ,dar ce sa facem nu toată lumea are relații sus k frustratul de Eduard (iondaime cum al cunosc unii) care presupun că a îmbătrânit degeaba comunistul care duce lipsa de atenție dar stai liniștit o să ai toată atenția mea din nou :))

Liviule, tu utilizezi tehnica multicontului si pe forumul extern? Altfel nu imi pot explica dramatica si vizibila imbunatatire gramaticala de la acest prim mesaj ce pare tradus cu Google Translate din urdu in romana, la cele imediat urmatoare. Oricum, apreciez efortul.
Cat despre contul soatei, bineinteles ca si ea are dreptul de a se bucura de o insula cu nisip fin in albastrele mari grepolitane. Ce n-am inteles eu este de ce iti atacai atat de inversunat sotia? Ba mai mult, incercai sa o si cuceresti (pe principiul locul femeii e la cratita, nu in marea 44) . Liviule, asta se numeste violenta domestica si este aspru pedepsita! Ba chiar ai reusit sa o aduci in stadiul in care isi dorea atat de mult sa fie alaturi de noi, sa invete jocul, sa dea sprijin si atac, sa faca print la forum ...
 

DeletedUser14175

Guest
Ce putea să zică un analfabet cu iz de intelectual ce viata reală ai tu când ești 24/24 pe joc presupun că ești părăsit și orfan duci lipsa de personalitate și încă nu te-ai regăsit la vârsta ta cel mai probabil paznic la cimitir,și cel mai probabil te ajuta autocorectorul de pe telefon sa scrii corect :)
Vezi să nu-ți provoci o excogitație. Nu de alta dar speciei tale i ar fi fatala și ești bun de dus la zoo, dar Intr o zona mai retrasă sa nu sufere animalele de pe acolo de prostia ta ;)
O ataca crezând că va solidifica minciunile sfruntate prezentate în mesagerie cum că e noua și cu frica de dumnezeu. Daca e la fel de proasta că tine sigur are frica de dicționar nu de dumnezeu
 

DeletedUser14175

Guest
PS. In cazul in care soția e reală și nu e mana ta stanga, ii urez sa fie stearpă, iar ție să fii impotent. Macar nu va reproduceți
 

DeletedUser16709

Guest
Cu impotenta nu am probleme stai liniștit și nu am retard mintal că tine sa ma înjosesc sa ma iau de soția ta mai bine du-te la catena că are reducere la pastilele de prostată poate de asta ești asa crispat după 60 se întâmplă des,vezi că este sfârșit de lună poate vine postasul și la tine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16759

Guest
PS. In cazul in care soția e reală și nu e mana ta stanga, ii urez sa fie stearpă, iar ție să fii impotent. Macar nu va reproduceți
tw, ce urezi altuia, roata se intoarce asupra ta. probabil tu esti impotent si nu poti face copii si esti frustrat
 

DeletedUser16759

Guest
Ei se laudă că ne au distrus, dar uita că există un decalaj care a fost ce i drept redus, intre cele doua alianțe. Plus că Preto și bands se fac vinovate de stagnarea lumii Calydon prin pactele lor. Le e prea frica sa se războiască intre ele. Una e plina de trișori și pupincuriști, alta de dormeze
Ce vina au acele aliante ca au pact intre ele ? Vina este strict a ta deoarece esti incapabil sa cuceresti de la el si recurgi la orice mijloace spunand aceste chestii doar doar poate se va rupe vre-un pact ca sa castigati voi lumea. asta e toata chestia la tine.

Ti s-ar parea corecct ca, cu voi sa fi avut pact o alianta anume sau sa aveti 2-3 tradatori cu multe orase care sa plece la dusmani gen cuxi ? Iti spun eu ca NU!

Deci de ce ai pretentia sa se rupa pactul ? cum voi nu ati rupe un pact sau nu ati da afara jucatori , asa si ei nu rup pactul. e atat de easy peasy dar cand esti redus mintal nu poti intelege unele chestii.

dati afara pe cuxi, hasapico si vedeti cum va merge fara ei si pe urma adu in vorba pactul... cat timp voi nu faceti ceea ce vi se zice, nici ei nu fac ceea ce zici tu de pact.
 

DeletedUser14175

Guest
Ce vina au acele aliante ca au pact intre ele ? Vina este strict a ta deoarece esti incapabil sa cuceresti de la el si recurgi la orice mijloace spunand aceste chestii doar doar poate se va rupe vre-un pact ca sa castigati voi lumea. asta e toata chestia la tine.

Ti s-ar parea corecct ca, cu voi sa fi avut pact o alianta anume sau sa aveti 2-3 tradatori cu multe orase care sa plece la dusmani gen cuxi ? Iti spun eu ca NU!

Deci de ce ai pretentia sa se rupa pactul ? cum voi nu ati rupe un pact sau nu ati da afara jucatori , asa si ei nu rup pactul. e atat de easy peasy dar cand esti redus mintal nu poti intelege unele chestii.

dati afara pe cuxi, hasapico si vedeti cum va merge fara ei si pe urma adu in vorba pactul... cat timp voi nu faceti ceea ce vi se zice, nici ei nu fac ceea ce zici tu de pact.
Nu mi vorbi de "intelectualii" din alianța mea că mă lasă totul rece. Aici este vorba strict de incompetenta pretorienilor de a lupta și apelează la multiconturi și alte lucruri de genul. Vrei sa îți desenez?
 

DeletedUser16706

Guest
Cata cearta pe aici:=
Ioane, zici ca sunteti singuri. Asa zicea SPQR acum vreo 2 luni, au trebuit sa intervina stapanii lor sa ii salveze de pretorieni
Mi se pare ciudat cum au aparut Army in spatele zonei de permanent a cainilor unde se stia sigur ca sunt doar adormiti
Mi se pare ciudat cum toata lumea instiga contra Band sau a pretorienilor
Toto ciudat mi se pare ca si band si pretorienii au bagat sprijin masiv la cracuta fiindca bietii de ei nu se puteau apara de...2 defenderi :))
Tot ciudat e ca tiketele facute contra cracilor se inchid, si nu se ia nici o masura
Scriptul ala de atac pe care il folosesc dragii de ei costa 5 euro lunar si e nedetectabil doar pe serverul romanesc, strainii il detecteaza si baneaza utilizatorul. Scriptul e frumos, nici nu trebuie sa te mai chinui sa lansezi atacurile...doar sa faci planul de atac. Astept mesaj privat cu pretl pentru 'Protectia divina' pentru folosirea acelui script
Cel mai ciudat mi se pare ca nimeni nu isi da seama ca se stie deja castigatorul, sunt cracile, au cumparat coronitele, si army sunt de fapt cracutza vopsita...
75% dintre jucatorii ramasi pe calydon triseaza, intr-un fel sau altul. Acuzele nu-si au rostul, solutia ar fi sa se dea drumul la minuni, acum
Sa se termine circul asta ieftin mai repede
 

Bufnitzel

Membru
Tu pe ce lume joci ? Intreb si eu nu de alta dar tot ce ai scris mai sus sunt doar aberatii sau scenarii din mintea ta.
 
Sus